ساخت ایران 2 قسمت 16 - قسمت 16 ساخت ایران 2 - دانلود قانونی قسمت 16 ساخت ایران 2 - خرید قسمت 16 ساخت ایران 2
دانلود رایگان سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری آزاد ارشد دکتری 97-98

مثلث هرم غذایی ریاضی پایه هفتم / کار و فناوری + عکس / paint

مثلث هرم غذایی ریاضی پایه هفتم / درس کار و فناوری + عکس / paint


لینک دانلود عکس
مثلت هرم غذایی کار و فناوری ریاضی پایه هفتم

جزئیات جدید عفو رهبری برای سربازان فراری +شرایط 8 سال سابقه

جزئیات جدید عفو رهبری برای سربازان فراری +شرایط 8 سال سابقه

مدارک لازم برای معافیت سربازان فراری + میزان جریمه

به گزارش خبرگزاری ایسنا؛ پس از انتشار خبر عفو جرم سربازان فراری و همچنین اعلام اجرای ثبت نام مرحله دوم جریمه ریالی، شماری از مخاطبان ایسنا ابهامات و سوالاتی را مطرح کردند که جانشین اداره سرمایه‌های انسانی ستاد کل نیروهای مسلح به آنها پاسخ داده است.

سردار موسی کمالی در پاسخ به کامنت‌ها و پرسش‌های مختلف درباره ابهامات عفو جرم سربازان فراری اظهار کرد: با توجه به اجرای طرح جریمه ریالی سربازی برای مشمولان دارای هشت سال غیبت و بیشتر از آن در سال جاری این امکان برای سربازان فراری وجود نداشت که بتوانند تنها از طریق پرداخت این رقم کارت معافیت دریافت کنند چرا که می‌بایست به جرم قبلی یعنی فرارشان از سربازی رسیدگی می‌شد.

کمالی افزود:‌ در همین راستا ستاد کل نیروهای مسلح پیشنهادی را مطرح کرد تا بر اساس آن کلیه سربازان فراری که تا پایان امسال حداقل هشت سال از فرارشان از خدمت یا ترک یگان خدمتی می‌گذرد بتوانند از این طرح بهره مند شوند و از این رو موضوع بخشش جرم ناشی از فرار این افراد مطرح شد و در نهایت مقام معظم رهبری و فرمانده معظم کل قوا با بخشش جرم فرار از خدمت کسانی که هشت سال یا بیشتر از تاریخ فرارشان می‌گذرد، موافقت کردند.

جانشین اداره سرمایه‌های انسانی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه در حال حاضر جرم این افراد مورد عفو قرار گرفته و دیگر برایشان در مراجع قضایی به خاطر فرار از سربازی پرونده‌ای تشکیل نخواهد شد گفت: این افراد دو راه پیش رو دارند، یا اینکه به یگانی که آن‌را ترک کرده‌اند مراجعه و مابقی سربازی‌شان را ادامه دهند یا اینکه برابر مقررات فعلی با پرداخت جریمه ریالی و سربازی معاف شوند که برای این اقدام می بایست به دفاتر پلیس + 10 مراجعه کنند.

کمالی ادامه داد: این دسته از افراد اگر چنانچه قصد ادامه سربازی را داشته باشند، مطابق با مقررات همان سالی که اقدام به ترک محل خدمت کرده‌اند با آنان برخورد می‌شود. به عبارتی اگر در آن زمان طول مدت سربازی 18 ماه بوده این افراد نیز به اندازه همان 18 ماه خدمت خواهند کرد و اگر طول مدت سربازی در سال ترک محل خدمتی‌شان 24 ماه بوده این افراد نیز 24 ماه خدمت خواهند کرد.

وی درباره اینکه آیا افرادی که مورد عفو قرار گرفته‌اند می‌توانند از معافیت‌ها و تسهیلات سربازی استفاده کنند یا خیر؟ اظهار کرد: در یک سری از موارد این امکان برایشان وجود دارد به عنوان مثال اگر شرایط بهره مندی از معافیت کفالت یا معافیت پزشکی را دارند می‌توانند از این طریق معاف شوند.

جانشین اداره سرمایه‌های انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه آیا جریمه ریالی این افراد نیز با این عفو کسر شده یا تخفیفی به آن تعلق می‌گیرد نیز اظهار کرد: چنین موضوعی صحت ندارد همانطور که گفتم این عفو برای این بود که این افراد بتوانند از امکان معافیت از سربازی با پرداخت جریمه ریالی معاف شوند بنابراین هیچ تغییری در رقم پرداختی ایجاد نشده و نخواهد شد.

کمالی ادامه داد: میزان جریمه ریالی برای کلیه افرادی که تا 29 اسفند ماه 94 حداقل هشت سال یا بیشتر از غیبتشان گذشته باشد از رقم پایه 10 میلیون تومان برای مشمولان و سربازان فراری زیر دیپلم آغاز شده و به ترتیب افزایش می‌یابد. همچنین به ازای هر سال فرار یا غیبت پس از هشت سال نیز 10 درصد به رقم کل افزوده خواهد شد و به ازای همسر و هر فرزند نیز پنج درصد از این رقم کسر خواهد شد.

وی درباره آن دسته از افرادی که مورد عفو قرار گرفته اما امکان پرداخت جریمه را به دلایل مختلف ندارند افزود: آنان باید به یگان محل خدمت خود مراجعه کرده و مجددا سربازی خود را ادامه دهند.

جانشین اداره سرمایه‌های انسانی ستاد کل نیروهای مسلح همچنین تاکید کرد که این عفو تنها برای جرم فرار از سربازی بوده و شامل خدمت سربازی و همچنین افرادی که کمتر از هشت سال از غیبت یا فرارشان گذشته باشد، نمی‌شود.

کمالی همچنین به سوالات و کامنت‌های مخاطبان ایسنا درباره اجرای مرحله دوم طرح جریمه ریالی سربازی نیز اشاره کرد و افزود: در مرحله نخست حدود 287 هزار نفر ثبت نام کردند که از این تعداد 167 هزار نفر مبلغ مورد نظر را واریز و کارت معافیت خود را نیز دریافت کردند. 110 هزار نفر نیز واجد شرایط بوده اما تا کنون مبلغی را واریز نکرده‌اند که به این افراد تا بیستم آذرماه فرصت داده شده و اگر تا این تاریخ نسبت به پرداخت جریمه خود اقدام نکنند همچون دیگر مشمولان با آنان برخورد شده و برایشان برگه اعزام به سربازی صادر خواهد شد.

کمالی افزود: مرحله دوم ثبت نام جریمه ریالی سربازی نیز از بیستم آذرماه آغاز شده و تا پایان دیماه ادامه خواهد داشت که در این بازه زمانی متقاضیان با مراجعه به دفاتر پلیس +10 می‌توانند درخواست خود را ثبت کنند و پس از بررسی وضعیت همانند مرحله اول از طریق پیامک به آنان اطلاع داده خواهد شد.

جانشین اداره سرمایه‌های انسانی ستاد کل نیروهای مسلح همچنین در پاسخ به این سوال که اگر این افراد رقم جریمه ریالی را پرداخت نکرده و به سربازی نیز نروند چه خواهد شد؟ افزود: قانون یک سری محدودیت‌هایی را برای این افراد در نظر گرفته که بخشهایی از آنها از جمله ممنوعیت اخذ گواهینامه، ممنوعیت کاندیدا شدن در انتخابات مجلس و شوراها، ممنوعیت تحویل اصل گواهینامه پایان دوره تحصیلی، ممنوعیت استخدام و ... در حال اجراست.

وی ادامه داد: همچنین برای محدودیت‌های دیگر نیز هماهنگی‌هایی در حال انجام است که به زودی نهایی می‌شود و بر این اساس ممنوعیت اعطای هرگونه تسهیلات به مشمولان غایب و فراری،‌ ممنوعیت به کارگیری مشمولان غایب در شرکت‌ها، روزنامه‌ها، سایت‌ها،‌ باشگاه‌ها و فروشگاه‌ها و ... است که ساز و کارهای این اقدام در حال انجام است و به زودی اجرا می‌شود.

جانشین اداره سرمایه‌های انسانی ستاد کل نیروهای مسلح افزود: همچنین اگر چنانچه مشخص شود که از مشمولان غایب در این مراکز به کار گرفته شده است برای بار اول به ازای هر مشمول غایب معادل هزینه سالانه یک سرباز یعنی رقمی حدود 4 میلیون تومان و برای بار دوم و بیشتر از آن به ازای به کارگیری هر مشمول غایب یا فراری رقمی معادل هزینه سه سرباز به عنوان جریمه برای این واحدها در نظر گرفته خواهد شد.

کمالی همچنین در پاسخ به سوالی دیگر درباره امکان اجرای طرح جریمه ریالی در سال آینده افزود: تاکنون تصمیمی در این خصوص گرفته نشده و به نظر نمی‌رسد که در سال آتی طرح جریمه ریالی تمدید شود.

وی درباره مدت زمان سربازی در سال آینده نیز گفت: تا اطلاع ثانوی مدت سربازی تغییر نخواهد کرد و همان 21 ماه است.

جانشین اداره سرمایه‌های انسانی ستاد کل نیروهای مسلح همچنین در پاسخ به کامنت یکی از مخاطبان ایسنا که اعلام کرده بود دارای تحصیلات عالی است و باید مدت‌ها در صف انتظار برای اعزام به سربازی بماند افزود: در این زمینه ستاد کل حداکثر تلاش و رایزنی‌های خود را انجام می‌دهد که بتوان زمان انتظار برای اعزام به خدمت سربازی کاهش بیابد تا این عزیزان معطل نشوند. همچنین در تلاشیم تا فواصل زمانی بین دو اعزام تغییراتی داشته باشد.

کمالی درباره اینکه علت طولانی شدن این انتظار چیست؟ گفت: با توجه به ظرفیت مراکز آموزشی و همچنین استقبالی که از اعزام به سربازی انجام شده است کمی زمان انتظار افزایش یافته و همچنین با توجه به افزایش ورود به دانشگاه‌ها شمار مشمولان تحصیلکرده نیز افزایش پیدا کرده که این موضوع نیز در تاریخ اعزام و نوبت‌های اعزام این دسته از مشمولان تاثیرگذار است.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا فردی که در مقطعی تحصیلی از یکی از دانشگاه‌های داخل کشور فارغ التحصیل شده می‌تواند در همان مقطع در دانشگاه کشور خارجی پذیرش شود یا خیر؟ تصریح کرد: پذیرش حتما باید در مقطعی بالاتر انجام شود به عنوان مثال کسی که دارای مدرک کارشناسی است نمی‌تواند مجددا در مقطع کارشناسی دانشگاه خارجی پذیرش بگیرد ضمن اینکه این دانشگاه حتما باید مورد تایید وزارت علوم یا وزارت بهداشت قرار گرفته باشد.

دانلود مداحی کربلا میخوام ابوالفضل +صوت و ویدیو

دانلود مداحی کربلا میخوام ابوالفضل / هر شب می خونم باشور و نوا

دانلود فایل صوتی مداحی کربلا میخوام ابوالفضل - زارع

دانلود فایل تصویری (ویدیو) مداحی کربلا میخوام ابوالفضل - زارع

هر شب می خونم باشور و نوا، کربلا می خوام ابوالفضل
ذکر سجود نمازم شده :کربلا می خوام ابوالفضل
جدایی هم حدی داره آقام، کربلا می خوام ابوالفضل
ابوالفضل کربلاییم کن .ابوالفضل نینواییم کن
نفس نفسم ذکر کربلاست ،کربلا می خوام ابوالفضل
عشق من فقط گنبد طلاست ،کربلا می خوام ابوالفضل
قسمتم بکن تا بیام حرم، کربلا می خوام ابوالفضل
جون وزندگیم نذر روضه هات ،کربلا می خوام ابوالفضل
ابوالفضل کربلاییم کن .ابوالفضل کربلاییم کن
ابوالفضل نینواییم کن .ابوالفضل نینواییم کن


آخرین مهلت ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی 94-95 بدون آزمون

آخرین مهلت ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی 94-95 بدون آزمون

جزئیات کامل ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی 94-95


مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: شنبه ۳۰ آبان ماه آخرین فرصت ثبت نام در پذیرش در رشته های بدون آزمون کاردانی به کارشناسی است.


دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: تاکنون ۱۴ هزار و ۴۹۸ نفر برای پذیرش در رشته های بدون آزمون کاردانی به کارشناسی ثبت نام کرده اند.


وی افزود: متقاضیان می توانند برای شرکت در گزینش رشته های تحصیلی پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۴ برای موسسات آموزش عالی غیردولتی – غیر انتفاعی با ورود به سایت سازمان سنجش در این دوره ها ثبت نام کنند.


مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: داوطلبانی که قبلا فرم ثبت‌نام و انتخاب رشته خود را تکمیل کرده اند، در صورت تمایل می‌توانند با مراجعه به بخش ویرایش، نسبت به ویرایش و یا اصلاح کدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام کنند.


میزان و نحوه تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 95-96 اعلام شد +معدل

تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 95-96 اعلام شد
میزان تأثیر سوابق در کنکور 95 هنوز نهایی نشده است
جزئیات کامل نحوه تاثیر معدل و سوابق تحصیلی در کنکور 95 و 96


ضریب سوابق تحصیلی در کنکور 25 درصد باقی ماند


وزیر آموزش و پرورش از عدم موافقت برای افزایش ضریب سوابق تحصیلی دانش‌آموزان در کنکور سراسری خبر داد و گفت: امیدواریم به تدریج سهم ارزیابی‌های درون مدرسه‌ای در کنکور افزایش یابد.


علی اصغر فانی درباره احتمال تاثیر پنج درصدی نمرات امتحانی دروس پیش دانشگاهی در معدل کنکور اظهار کرد: بر اساس قانون حذف کنکور قرار شده است به تدریج وزن امتحانات و ارزیابی‌های درون مدرسه‌ای در آزمون ورودی دانشگاه‌ها افزایش یابد.


وی افزود: در همین راستا کمیته‌ای در سازمان سنجش تشکیل شده و آموزش و پرورش نیز در آن عضویت دارد. این کمیته هرساله درصدی را برای تاثیر نمرات دانش‌آموزان معین می‌کند.


وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه ما بر افزایش بیش از 25 درصدی سهم امتحانات و ارزیابی‌های درون مدرسه‌ای تاکید داشتیم گفت: علی رغم تاکید ما، سایر اعضا با این امر موافقت نکردند اما امیدواریم به تدریج سهم ارزیابی‌های درون مدرسه‌ای در کنکور افزایش یابد.


فانی همچنین در پاسخ به پرسشی درباره پرداخت مطالبات فرهنگیان گفت: در حال پیگیری‌های جدید برای تامین اعتبار هستیم و امیدواریم به زودی شاهد نتایج آن باشیم و بتوانیم معوقات را بپردازیم.


برچسب‌ها: سوابق تحصیلی

تعرفه ثبت نام در آزمون های سازمان سنجش سال 95-96 اعلام شد / کنکور ارشد دکتری ...

تعرفه ثبت نام در آزمون های سازمان سنجش سال 95-96 اعلام شد
تعرفه ثبت‌نام آزمون‌های سازمان سنجش در سال 95 ابلاغ شد

زمان ثبت نام آزمون های سازمان سنجش سال 95-96


زمان برگزاری آزمون های سازمان سنجش سال 95-96


جدول لیست تعرفه ثبت نام در آزمون های سازمان سنجش سال 95-96 (ریال)

 

ردیف
نوع تعرفه
میزان تعرفه
به ریال
ملاحظات
1
آزمون سراسری
000ر180
به ازای هر داوطلب
2
علاقه­مندی به گزینش در دانشگاه پیام نور، تربیت معلم (فرهنگیان) و مراکز غیرانتفاعی
000ر46
3
آزمون کاردانی پیوسته
000ر180
4
آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته
000ر230
5
آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته
000ر300
6
آزمون دکتری داخل
000ر500
7
آزمون دکتری اعزام به خارج
000ر500
8
آزمون زبان انگلیسی پیشرفته (بدون گفتار)
000ر500
9
آزمون زبان انگلیسی پیشرفته (با گفتار)
000ر500
10
آزمون عملی تربیت بدنی
000ر180
11
آزمون عملی رشته های هنر
000ر230
12
بررسی پرونده های صلاحیت عمومی داوطلبان آزمون ها
000ر290
به ازای هر پرونده
13
هزینه مصاحبه و بررسی صلاحیت­های عمومی دانشگاه فرهنگیان
000ر230
به ازای هر داوطلب
14
خدمات پیام کوتاه آزمون (اختیاری)
000ر5
بابت تمام پیام­های ارسالی


تعرفه ثبت نام در آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور در سال 1395 تعیین شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، مصوبه دولت درباره تعرفه ثبت نام دریافتی از داوطلبان شرکت در آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور در سال 1395 را برای اجرا ابلاغ کرد.


متن مصوبه هیئت وزیران به شرح زیر است:


تعرفه ثبت نام دریافتی از داوطلبان شرکت در آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور در سال 1395 به شرح جدول زیر تعیین می شود. درآمدهای سازمان سنجش آموزش کشور به حساب خزانه واریز و در بخش درآمد بودجه کل کشور منظور و معادل آن از طریق درج ردیف هزینه ای در لوایح بودجه سنواتی در اختیار سازمان مذکور قرار می گیرد.


اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور، این مصوبه را در تاریخ 25/8/1394 برای اجرا به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت امور اقتصادی و دارایی ابلاغ کرد.


اپلیکیشن "همسفر کربلا" +دانلود / راهنمای پیاده روی اربعین 94-95 / اندروید

اپلیکیشن "همسفر کربلا" +دانلود / راهنمای پیاده روی اربعین 94-95 / اندروید


دانلود اپلیکیشن "همسفر کربلا" از کافه بازار


دانلود اپلیکیشن "همسفر کربلا" از مایکت


دانلود گلچین مداحی اربعین - ویژه پیاده روی اربعین


راهنمای تهیه گذرنامه و ویزای عراق برای اربعین


اپلیکیشن "همسفر کربلا" راهنمای زائرین در اربعین حسینی است.


به گزارش ایلنا، زائرین کربلا از این پس می توانند با نصب اپلیکیشن "همسفر کربلا" که برای گوشی های اندروید تهیه شده ضمن دریافت نقشه مسیرهای منتهی به کربلا و نجف از موقعیت خود مطلع شوند.


در عین حال اعمال اربعین، زیارت اربعین و عاشورا و سایر زیارت های این مراسم معنوی نیز به صورت یکجا در این اپلیکشین در دسترس زائرین قرار گرفته است.


معرفی تصویری اماکن مذهبی کربلا و نجف نیز از دیگر امکانات این نرم افزار است.


اپلیکیشن "همسفر کربلا" در کافه بازار و مایکت قابل دانلود است.


توضیحات کامل درباره اپلیکیشن همسفر کربلا +کاربرد


همسفر کربلا برای شما راهنمایی در سرزمین زیارت و دعاست؛


چه در کنج تنهایی، چه در مجالس عزاداری و چه در دیار نجف و کربلا، این اپلیکیشن هر آنچه را که نیاز دارید پاسخگوست.


فهرست مطالب:


دعاها و زیارت ها: (همراه با معنی و امکان تغییر اندازه فونت)


- زیارت عاشورا


- زیارت وارث


- زیارت امین الله


- زیارت حضرت امیر (ع)


- زیارت حضرت عباس


- زیارت علقمه


- دعای بعد از هر نماز در نجف


- زیارت اربعین


اعمال:


- اعمال عاشورا


- اعمال اربعین


نقشه ها: (با امکان زوم)


-نقشه آفلاین کربلا و نجف


-نقشه آنلاین کربلا و نجف


-نقشه حرم امام حسین


-نقشه حرم حضرت عباس


-نقشه راه ها


اماکن مذهبی:


- معرفی اماکن مذهبی کربلا


- معرفی اماکن مذهبی نجف


و


توضیح درباره روز اربعین


جزئیات ثبت نام مشمولان سربازی برای کربلا در اربعین +مدارک / پیاده روی اربعین 94-95

جزئیات ثبت نام مشمولین سربازی برای اربعین +مدارک / پیاده روی اربعین 94-95


دانلود گلچین مداحی اربعین - ویژه پیاده روی اربعین


راهنمای تهیه گذرنامه و ویزای عراق برای اربعین


تسهیلات سازمان وظیفه عمومی ناجا برای مشمولین زائر اربعین حسینی


سازمان وظیفه  عمومی ناجا ، درخصوص  ارائه خدمات مضاعف و ایجاد تسهیلات لازم و تسریع در امور مشتاقان زیارت امام حسین (ع) اعلام کرد:  مرکز وظیفه عمومی تهران بزرگ برای خدمت رسانی بهتر به زائرین عتبات عالیات در اربعین حسینی و درخواست  مجوز خروج از کشور آنان و رفاه بیشتر این دسته از عزیزان اقدام  به افزایش ساعت ارائه خدمات خود در روزهای هفته از شنبه تا چهار شنبه  تا ساعت 17 و در روزهای  پنجشنبه  (28 آبان و 5 آذر ماه ) از 8 صبح تا ساعت 14 می نماید.


بر این اساس این دسته از زائرین برای درخواست خروج از کشور  می بایست شرایط ذیل را داشته باشند:


1.  مشمول  فاقد غیبت باشد.

2.   دانشجویان و دانش آموزان که به سن 18 سال تمام رسیده اند با گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه ، مدارس ، مرکز مدیریت حوزه علمیه استانها و برگ معافیت تحصیلی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10) باشند.

3.  مشمولان دارای برگه اعزام به خدمت بدون غیبت باشند.

4. فارغ التحصیلان مقاطع دیپلم و پیش دانشگاهی که مهلت معرفی آنان به اتمام نرسیده و یا دارای برگ اعزام به خدمت بدون غیبت باشند .


 5. دانشجویان فارغ التحصیل که از تاریخ فراغت آنان یکسال سپری نشده، دارای گواهی فراغت از تحصیل و برگ ثبت اتمام تحصیل از  دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10 )  باشند.

 

6. مشمولان فاقد غیبت  که دارای برگ ثبت درخواست معافیت کفالت و معافیت پزشکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10 ) می باشند .


7. مشمولان فاقد غیبت دارای برگ اعزام به خدمت به تاریخ 19 آذر و 19دی ماه و اول دی ماه می باشند .


این سازمان به  زائران عتبات عالیات یاد آوری کرد : برای تسهیل و تسریع در انجام امور مجوز خروج از کشور میبایست ابتدا با افتتاح حساب قرض الحسنه  در یکی از شعبات بانک قوامین در سطح شهر اقدام تا مدت زمان رسیدگی  به امور آنان کاهش یابد .


مدارک مورد نیاز برای ثبت نام مشمولین سربازی در اربعین 94


سازمان وظیفه عمومی ناجا تاکید کرد: مشمولان با اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه و براساس شرایط  فوق  می بایست گواهی اشتغال یا فراغت از تحصیل ، برگ اعزام به خدمت بدون غیبت  ، برگ ثبت درخواست معافیت های ( کفالت ، پزشکی ، موارد خاص ) ،برگ تایید اتمام تحصیلات (مخصوص فارغ التحصیلان پس از ثبت در دفاتر پلیس +10 )  دفترچه حساب قرض الحسنه  بانک قوامین و  کارت عابر بانک با مبلغ 2 میلیون تومان برای سپردن ودیعه مجوز خروج از کشور به مدت 20 روز را همراه داشته باشند .


این اطلاعیه می افزاید : مشمولانی که دارای گذرنامه می باشند بعد از تحویل مدارک و صدور مجوز خروج از کشور برای اطمینان و کنترل نهایی ثبت خروج از کشور به یکی از مراکز اداره گذرنامه در سطح شهر خود مراجعه نمایند و همچنین مشمولان فاقد گذرنامه پس از تحویل مدارک به وظیفه عمومی و صدور مجوز خروج از کشور می بایست پس از 24 ساعت برای درخواست صدور گذرنامه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10) مراجعه نمایند .


این اطلاعیه می افزاید : سربازان حین خدمت که درخواست سفر به عتبات عالیات را دارند می بایست به معاونت نیروی انسانی رده خدمتی خود مراجعه و مجوز خروج از کشور را اخذ نمایند و از رجوع به حوزه های  وظیفه عمومی در سطح کشور خودداری کنند .


سازمان وظیفه عمومی ناجا به  مشمولان زائر کربلای معلی تاکید کرد : با توجه به کثرت زائرین مشمول و رعایت حال آنان پس از بازگشت به کشور تا 15 روز فرصت دارند که به جهت استرداد ودیعه به حوزه های وظیفه عمومی در سطح کشور مراجعه نمایند .


شایان ذکر است : مشمولان ساکن شهر تهران فقط به مرکز وظیفه عمومی تهران بزرگ مراجعه نمایند و مشمولان ساکن شرق و غرب استان تهران به مراکز وظیفه عمومی محل سکونت خود و در سایر استانها نیز به معاونت های وظیفه عمومی مرکز استان خود مراجعه نمایند .


تکمیل ظرفیت دانشجویان ارشد و دکتری آزاد 94-95 / دانشگاه آزاد بهمن ماه 94

تکمیل ظرفیت دانشجویان ارشد و دکتری آزاد 94-95 / دانشگاه آزاد بهمن ماه 94


رییس دانشگاه آزاد از جذب دانشجو در مقاطع دکترا و کارشناسی ارشد (تکمیل ظرفیت) از بهمن ماه خبر داد و با اشاره به گزارش منتشر شده از سوی معاونت سنجش و پذیرش و آموزش در خصوص ممیزی رشته ها ، گفت: خوشبختانه تا کنون ممیزی بیش از 4000 رشته محل در 26 استان به پایان رسیده، این گزارش مبنای تصمیم گیری دانشگاه برای جذب دانشجو در دفترچه آزمون سال 1395 خواهد بود.


به گزارش ایسنا، دکتر میرزاده در جلسه هیات رییسه که با حضور روسای دانشگاه های آزاد اسلامی استان و واحدهای مستقل برگزار شد، با اشاره به دیدار اخیر دانشگاهیان با مقام معظم رهبری، گفت: تاکیدات ایشان در خصوص توسعه علمی و فناوری باعث شد تا بار دیگر دانشگاه آزاد اسلامی عزم خود را در راهی که آغاز کرده جزم نماید.


وی افزود: فرمایشات ایشان مبین این نکته بود که مسیر دانشگاه آزاد اسلامی در راه تبدیل علم به ثروت و تشکیل شرکت های دانش بنیان و فناور که خود زمینه ساز اشتغال فارغ التحصیلان هستند، به خوبی انتخاب شده است.


وی، مراکز رشد و شهرک شفا را نمونه عملی و خروجی واقعی سیاست های کلی نظام دانست و گفت: به نظر می رسد دانشگاه آزاد اسلامی در میان سایر دانشگاه های دیگر یکی از موفق ترین موسسات آموزش عالی کشور است که به خوبی اهمیت گفته های مقام معظم رهبری را درک کرده است.

دکتر میرزاده با اشاره به شتاب توسعه علمی در دانشگاه آزاد اسلامی، افزود: افزایش کمی و کیفی مقالات علمی این دانشگاه حاکی از توسعه کیفی است.


رییس دانشگاه آزاد همچنین از اجرای طرح های ماندگار فرهنگی(شامل 300 طرح در 8 حوزه) خبر داد و گفت: نوع طرح های اجرا شده به گونه ای است که تمامی اهالی فرهنگ و هنر بر آن تاکید داشته اند و از این بابت خوشحالیم که توانسته ایم در این زمینه نیز پیشگام باشیم.


وی با بیان اینکه در حال حاضر 56 درصد از بار تحصیلات تکمیلی کشور برعهده دانشگاه آزاد اسلامی بوده و همچنین حدود 37 درصد از دانشجویان کل کشور در این دانشگاه مشغول به تحصیلند، خاطر نشان کرد: با توجه به پتانسیل های موجود در این دانشگاه انتظار داریم تا سال 1404 بتوانیم 50 درصد از بار آموزش عالی کشور و 60 درصد از تحصیلات تکمیلی را برعهده بگیریم.


دکتر میرزاده تاکید کرد: با وجود حدود 70 هزار عضو هیات علمی که به صورت تمام وقت، نیمه وقت و حق التدریس با دانشگاه آزاد اسلامی همکاری دارند، باید سالانه حداقل 30 هزار مقاله ISI توسط اعضای هیات علمی این دانشگاه منتشر شود.


رییس دانشگاه آزاد در ادامه جلسه درپاسخ به سوالی در خصوص مدت رسیدگی به پرونده ارتقای اعضای هیات علمی گفت: مدت زمان بررسی هر پرونده به طور متوسط حدود 2 ماه در سازمان مرکزی به طول می انجامد و اگر پرونده ای بدون نقص ارسال شود فرایند بررسی آن کوتاهتر می شود، خوشبختانه در حال حاضر تراکم پرونده در سازمان مرکزی وجود ندارد.


وی همچنین درخصوص موضوع نقل و انتقال اعضای هیات علمی تاکید کرد: تا خردادماه 95 هیچ گونه درخواستی در این زمینه پذیرفته نمی شود.

در این جلسه با پیشنهاد دکتر میرزاده مقرر شد، آن دسته از کارکنان دانشگاه که در دوره های دکترای پژوهش محور مشغول به تحصیلند در همان واحد محل اشتغال امکان تحصیل نیز داشته باشند.


رییس دانشگاه آزاد در این جلسه ضمن موافقت با پیشنهاد یکی از روسای واحدها در خصوص نمایش دستاوردهای پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی در بیت امام(ره) گفت: همان گونه که مقام معظم رهبری نیز تاکید داشتند، نمایش دستاوردها شروع کار بوده و خروجی آن از اهمیت بالایی برخوردار است، باید نمایشگاهی از دستاوردهایی که به مرحله تجاری سازی رسیده اند در معرض نمایش عموم قرار گیرد.


دکتر واشقانی فراهانی معاون پژوهشی دانشگاه نیز در این جلسه با بیان اینکه بر روی بخشنامه طرح های پژوهشی، کار کارشناسی صورت گرفته است، گفت: روال این است که به یک استادیار پس از 5 سال سابقه کاری دیگر اعتبار پژوهشی تعلق نمی گیرد و آن فرد باید بتواند از بخش صنعت اعتبار دریافت کند. این رویه نه تنها در دانشگاه آزاد بلکه در تمامی دانشگاه های دولتی و خارج از کشور نیز مرسوم است.


وی با بیان اینکه شعار دانشگاه آزاد اسلامی، گذار از دانشگاه آموزش محور به دانشگاه کارآفرین است، تاکید کرد: هیچ یک از واحدها اجازه ندارند از درآمدهای پژوهشی خود برای امور جاری هزینه کنند.


دکتر واشقانی فراهانی گفت: با موافقت ریاست دانشگاه، بدهی های مالی- پژوهشی واحدهای زیان ده تا پایان سال 93 بخشوده خواهد شد.


وی همچنین از تدوین آیین نامه جدیدی در خصوص نحوه انتشار مقالات و تاسیس بانک ایده برای تجاری محصولات خبر داد.


دکتر ابطحی معاون پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی نیز در این جلسه، از کسب رتبه های برتر آزمون های دستیاری و پایه توسط دانشجویان پزشکی این دانشگاه خبر داد و گفت: در نظر داریم سال آینده المپیاد دانشجویی در حوزه علوم پزشکی را در شهر اردبیل برگزار کنیم.


وی همچنین از تشکیل مرکز مطالعات و ارزیابی اساتید در حوزه علوم پزشکی خبر داد.


دکتر طه هاشمی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه نیز در این جلسه از کوتاه شدن مدت زمان صدور دانشنامه ها خبر داد و گفت: با برنامه ریزی های انجام شده در نظر داریم حداکثر ظرف مدت یک هفته تا 10 روز دانشنامه ها صادر شود.


وی همچنین از آمادگی 4 استان خوزستان، ایلام، کرمانشاه و همدان در برگزاری مراسم اربعین خبر داد و گفت: سعی کرده ایم امکانات مورد نیاز زائران و عزاداران در این چهار واحد فراهم شود.


دکتر حسین زاده لطفی معاون آموزشی دانشگاه ضمن تشکر از همکاری استانها در ممیزی رشته ها گفت: حدود 60 درصد رشته ها به لحاظ دارا بودن استانداردها، مثبت ارزیابی شده است.


وی افزود: 2683 رشته محل دیگر در این هفته بررسی شده و تا پایان هفته آینده ممیزی کلیه رشته ها به پایان خواهد رسید.


دکتر حسین زاده لطفی همچنین از تدوین و ابلاغ آیین نامه رکود اعضای هیات علمی در آینده ای نزدیک خبر داد.


وی با اشاره به اعلام فراخوان جذب هیات علمی تا یک ماه آینده گفت: این فراخوان براساس نیاز سنجی استانها اعلام شده است.


معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی همچنین بار دیگر تاکید کرد: تمام رشته های محل ما دارای مجوز قانونی از مراجع ذیصلاح است.


دکتر میرزاده نیز با اشاره به تصویب تعداد 8086 رشته محل دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: این تعداد رشته (علاوه بررشته هایی که قبلا در دانشگاه آزاد اسلامی داشتیم) پس از تاریخ 24 شهریور سال 94، طبق قانونی که 242 نماینده مجلس از آن حمایت کردند به تصویب رسیده است.


وی افزود: طی جلساتی که با حضور نماینده شورای عالی انقلاب فرهنگی و نمانیده وزارت علوم در جلساتی داشتیم این تعداد رشته محل از مقطع کاردانی تا دکترای حرفه ای( به جز رشته های پزشکی)، به تصویب رسیده است و جذب دانشجو در آنها تنها بستگی به توانایی واحدها در تامین امکانات لازم برای بهره مندی از آن دارد.


دکتر دادگان معاون ورزشی دانشگاه نیز با اشاره به تقویم ورزشی دانشگاه گفت: از تمامی واحدها به خاطر میزبانی خوبی که برای مسابقات درون واحدی داشته اند سپاسگزاری می کنیم.


وی همچنین از برگزاری سمینار سراسری مسئولان ورزشی واحدها در اواخر آذرماه خبر داد و گفت: امیدواریم شرایط برای برگزاری هرچه بهتر مسابقات درون واحدی و حضور فعال بانوان در عرصه ورزش فراهم شود.


معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی نیز پس از ارائه گزارشی از میزان فضاهای عمرانی آماده تحویل و در دست احداث گفت: تمامی روسای واحدها موظفند نسبت تکمیل پروژه های با پیشرفت بالای 75 درصد تا انتهای سال از محل منابع استانی اقدام کنند.


به گزارش مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، وی همچنین تاکید کرد: تمامی استان ها موظفند نسبت به اجرای طرح شفا نیز اقدام کنند.


گفتنی است از 2.5 میلیون مترمربع فضاهای عمرانی دردست احداث دانشگاه تنها 800 هزار مترمربع آن باقی مانده است.


عفو سربازان فراری و غایب با 8 سال سابقه +شرایط / جزئیات عفو رهبری سال 94-95

عفو سربازان فراری و غایب با 8 سال غیبت + شرایط / عفو رهبری سربازان فراری


میزان مبلغ پرداخت جریمه سربازان فراری یا غایبین 94-95


کمالی درباره زمان استفاده از این شرایط که قبلا شامل سربازان فراری نمی شد گفت: تمام سربازان فراری واجد شرایط تا پایان دی ماه امسال فرصت دارند با مراجعه به پلیس+10 نسبت به ثبت نام برای اعزام به خدمت سربازی یا پرداخت جریمه اقدام کنند.


شرایط سربازان فراری و غایب با 8 سال سابقه مشمول عفو رهبری


سردار موسی کمالی با اشاره به بخشش گروهی از مشمولانی که بیش از هشت سال فرار از خدمت داشته اند اظهار داشت: مقام معظم رهبری بنا به پیشنهاد ستادکل نیروهای مسلح تمام مشمولانی که مدت هشت سال و بیش از آن فرار از خدمت دارند را عفو فرمودند.

وی با اشاره به اینکه عفو مذکور شامل سربازانی است که جرمشان صرفا فرار از خدمت بوده است افزود: این افراد به مراجع قضایی معرفی نمی شوند و پرونده آنان مختومه می شود و می توانند جهت انجام دوره خدمت سربازی مراجعه و برابر روال جاری، بقیه خدمت سربازی را انجام دهند یا با پرداخت جریمه، از انجام دوره خدمت ضرورت معاف شوند.جزئیات دریافت کارت معافیت از خدمت سربازان فراری - پاسخ رئیس سازمان نظام وظیفه

سردار صدرالسادات، رئیس سازمان نظام وظیفه در گفت و گو با برنامه "پیشخوان خبر" شبکه خبر، به سوالاتی درباره طرح خرید جریمه مشمولان غایب نظام وظیفه پاسخ داد.
 
رئیس سازمان نظام وظیفه با تاکید بر این مطلب که موضوعی به نام خرید خدمت نداریم، گفت: چیزی که الان در حال اجرا هست، مصوبه ای است که مجلس شورای اسلامی در قانون بودجه سال گذشته تصویب کردند و به دولت ابلاغ شد به عنوان "جریمه مشمولین غایب و دریافت کارت معافیت از خدمت" است.
 
وی افزود: موضوع خرید خدمت برای کسانی است که غایب نیستند و می خواهند از معافیت استفاده کنند، که این موضوع شامل آنها نمی شود.
 
سردار صدرالسادات در تشریح مصوبه مجلس شورای اسلامی در این باره، بیان کرد: کسانی که بیش از 8 سال دارای غیبت هستند متناسب با مدرک تحصیلی که دارند، باید جریمه ای پرداخت کنند و بعد از پرداخت این جریمه، می توانند از کارت معافیت از خدمت سربازی استفاده کنند.

وی درخصوص مرحله اول ثبت نام از متقاضیان پرداخت جریمه مشمولین غایب و دریافت کارت معافیت از خدمت، گفت:در مرحله اول ثبت نام این طرح در اسفند ماه گذشته انجام دادیم ، حدود 290 هزار نفر در این طرح ثبت نام کردند و تقریبا کار مرحله اول به اتمام رسیده و 20 آذر ماه برای اجرای دور جدید ثبت نام تعیین شد تا مرحله دوم  را ادامه دهیم.
 
رئیس سازمان نظام وظیفه ادامه داد: افراد با مراجعه به دفاتر پلیس+10 و تحویل مدارک اعلام شده (
مدارک مورد نیاز برای ثبت درخواست در این زمینه عبارتند از : اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی مشمول، اصل و کپی آخرین مدرک تحصیلی و اصل و کپی شناسنامه همسر و فرزندان خود، درصورت اینکه متاهل بوده و دارای فرزند می باشند)، می توانند ثبت نام خود را انجام داده و تا پایان دی ماه مهلت برای انجام این ثبت نام در نظر گرفته شده که امیدوار هستیم کسانیکه این طرح شامل حالشان میشود بتوانند از آن استفاده کنند.
 
سردار صدرالسادات در تشریح این طرح بیان کرد: این طرح به طور کلی شامل کسانی میشود که آخرین مدرک تحصیلی شان را تا سال 86 دریافت کردند و بعد از آن به خدمت اعزام نشدند و غایب محسوب میشوند.
 
وی افزود: افراد برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت سازمان نظام وظیفه مراجعه کنند، چرا که سوالاتی در این زمینه طراحی کردیم و پاسخ هایش هم موجود است.
 
رئیس سازمان نظام وظیفه با بیان این مطلب که از نظر ما همه کسانی که در مرحله اول این طرح ثبت نام را انجام دادند، تعیین تکلیف شدند، گفت: از 290 هزار نفر حدودا  286 هزار و 700 نفرشامل شرایط و حدود 6 هزار و 700 نفر شامل این شرایط نبودند.
 
 وی  با اشاره به این موضوع که همه افراد ثبت نام کننده در مرحله اول تعیین تکلیف شدند، ادامه داد :به افرادی که شامل این طرح نبودند اعلام شد واجد شرایط نیستند.از مابقی واجد شرایط ها، به همه آنها پیامک های اطلاع رسانی فرستاده شد و همه آنها مطلع شدند. حدود 15-16 هزار نفر نقص مدرک داشتند، انها هم در حال تکمیل مدارک پرونده شان هستند.
 
رئیس سازمان نظام وظیفه ادامه داد: تا به حال 165 هزار نفر مبالغ جریمه را واریز کردند که عموما و بیش از 98 درصد از آنها کارت معافیت از خدمت شان صادر و به آدرس هایی که اعلام کرده بودند فرستاده شد.
 
سردار صدرالسادات همچنین در بخش دیگری از سخنان خود درباره میزان جریمه، گفت: مثلا برای کسی که زیر دیپلم بوده و 8 سال غیبت دارد مبلغ 10 میلیون تومان باید پرداخت کند، برای جزییات و مبالغ جریمه افراد می توانند به سایت نظام وظیفه مراجعه کنند. به ازای هر سال غیبت به مبلغ حریمه اضافه می شود مثلا اگر کسی مدرک دیپلم داشته و 9 سال غیبت داشته باشد، به خاطر 8 سال غیبت 15 میلیون و برای یک سال غیبت بیشتر یک و نیم میلیون به مبلغ کل جریمه اضافه میشود.همچنین طبق قانون   به ازای تاهل 5 درصد وبه ازای  هر فرزند 5 درصد تخفیف وجود دارد.
 
 وی  با  بیان این مطلب که امکان تقسیط جریمه وجود ندارد، ادامه داد: در صورت تکمیل بودن مدارک و پرداخت میزان جریمه، 10 تا 15 روز طول می کشد تا کارت معافیت صادر شود.

سردار صدرالسادات همچنین  در بخش دیگری از صحبت های خود گفت:بهر حال کسی که مدرک تحصیلی بالاتری دارد در آمد بیشتری کسب میکند و متوسط درآمدی بیشتری نسبت به کم سوادترها دارد، طبیعی است که باید مبلغ بیشتری برای جریمه بپردازد.

وی با بیان این مطلب که پیش بینی می‌کنیم در مرحله دوم هم استقبال خوبی صورت گیرد، تصریح کرد: 110 هزار نفر در مرحله اول  هنوز جریمه شان را پرداخت نکردند، اگر تا 20 آذر ماه این هزینه پرداخت نکنند به منزله انصراف تلقی خواهد شد.

رئیس سازمان نظام وظیفه در خاتمه سخنان خود گفت: این طرح تا پایان امسال ادامه خواهد داشت.

همچنین سردار کمالی در ادامه برنامه "پیشخوان خبر" شبکه خبر به سوالات پاسخ داد.

سردار کمالی در مورد عفو اخیر رهبر انقلاب گفت: طرحی که مجلس شورای اسلامی تصویب کرده بود فقط شامل مشمولان غائب میشد لذا سربازان فراری در شمول این طرح مجلس قرار نمی‌گرفتند. بنا به پیشنهاد ستاد نیروهای مسلح و تصویب مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا، کلیه سربازان فراری که هشت سال و بالاتر سابقه فرار دارند درشمول این طرح قرار گرفتند و دو راه دارند؛ یا می‌توانند بقیه خدمت سربازی را انجام دهند و کارت پایان خدمت بگیرند و یا مبلغ جریمه را پرداخت کنند.

سردار کمالی ادامه داد:آنهایی که به قانون تمکین نکردند وخدمت خود را انجام ندهند به عنوان مجرم تلقی می شوند و از یکسری محرومیت های اجتماعی برخوردار هستند.

وی با بیان این مطلب که طبق بررسی نیروی انتظامی حدود یک میلیون و هفتصد هزار نفر غایب  خدمت سربازی وجود دارد، ادامه داد:کسانی که مبلغ جریمه را در طرح اول پرداخت نکردند، نمی توانند در مرحله دوم این مبلغ را پرداخت کرده و برای دریافت کارت معافیت  و حتی ثبت نام مرحله دوم اقدام کنند.

وی درخصوص برخی انتقادات درباره تضییع حق افراد تحصیل کرده با مدرک بالاتردر طرح پرداخت جریمه گفت: کسانی که تحصیلات بالاتری دارند کارایی بیشتر داشته و ارزش کاری بیشتری برای نیروهای مسلح دارند وطبیعی است باید هزینه بیشتری پرداخت کنند.

( تعداد کل: 103 )
   1       2       3       4       5       ...       11    >>
قسمت شانزدهم ساخت ایران 2 - قسمت شانزدهم فصل دوم ساخت ایران - دانلود قسمت 16 ساخت ایران 2 - دانلود رایگان قسمت 16 ساخت ایران 2
نظافت منزل توسط خانم مشهد - نظافت منزل مشهد - نظافت راه پله در مشهد - شماره شرکت نظافتی در مشهد
شرکت نظافتی معتبر در مشهد - شرکت نظافتی در مشهد - شرکت خدمات نظافتی در مشهد