ساخت ایران 2 قسمت 16 - قسمت 16 ساخت ایران 2 - دانلود قانونی قسمت 16 ساخت ایران 2 - خرید قسمت 16 ساخت ایران 2
دانلود رایگان سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری آزاد ارشد دکتری 97-98

وام مسکن 94 | هر آنچه که باید از وام جدید مسکن بدانید

وام مسکن 94 |  هر آنچه که باید از وام جدید مسکن بدانید


در بازپرداخت پلکانی دوره‌ای وام جدید ۶۰ میلیونی خرید مسکن متقاضی ۱۵۵میلیون و ۲۸۰هزار تومان پرداخت می‌کند که سود آن در این روش حدود ۹۵میلیون تومان است، با احتساب ۱۰میلیون تومان وام جُعاله سود وام مذکور از ۱۰۰میلیون تومان فراتر می‌رود.


دیروز عضو هیئت مدیره بانک مسکن از آغاز پرداخت تسهیلات جدید خرید مسکن از اول دی‌ماه امسال خبر داد. بر اساس اظهارات رحیمی انارکی وام‌های جدید 70، 60 و 50 میلیون تومانی خرید مسکن (با احتساب 10 میلیون تومان وام جعاله) فقط مشمول واحدهایی می‌شود که حداکثر 25 سال از زمان صدور پروانه ساختمانی آنها گذشته باشد.

به‌گفته وی، ساختمان‌هایی که حداکثر 20 سال از صدور پروانه ساختمانی آنها گذشته باشد می‌توانند از سقف تسهیلات جدید بهره‌مند شوند، همچنین ساختمان‌هایی که بیش از 20 سال و حداکثر 25 سال از صدور پروانه ساختمانی آنها گذشته باشد می‌توانند در تمام مناطق شهری از سقف 35 میلیون تومانی تسهیلات استفاده کنند البته این بدون احتساب تسهیلات 10 میلیون تومانی جعاله است.

*سود 63میلیونی وام 40 میلیون‌تومانی

بازپرداخت اقساط وام‌های جدید خرید مسکن به سه روش ساده، پلکانی سالانه و پلکانی دوره‌ای صورت می‌گیرد که بسته به انتخاب وام‌گیرنده دارد. بر این اساس اقساط ماهانه وام 40میلیونی خرید مسکن به‌صورت ساده 693 هزار تومان است که وام‌گیرنده در ماه دوازدهم سال دوازدهم در مجموع 99 میلیون و 792 هزار تومان پرداخت می‌کند.

با توجه به این مسئله سود تسهیلات 40 میلیون تومانی 59 میلیون و 492 هزار تومان است. چنانچه 10 میلیون تومان وام جعاله (با بازپرداخت 5ساله) را هم به آن اضافه کنیم مجموعاً سود وام 50 میلیون تومانی بیش از 65 میلیون تومان خواهد شد.

در روش پلکانی سالانه رقم اقساط وام 40 میلیون تومانی از 578 هزار تومان آغاز می‌شود و قسط ماه دوازدهم سال دوازدهم 989 هزار تومان است.

در روش پلکانی دوره‌ای هم اقساط وام 40 میلیون تومانی خرید مسکن در دوره 5ساله اول 621 هزار تومان، در دوره 5ساله دوم 746 هزار تومان و در دو سال آخر (سال یازدهم و دوازدهم) ماهانه 895 هزار تومان است، در مجموع متقاضی در بازپرداخت پلکانی دوره‌ای وام 40 میلیونی 103 میلیون و 500 هزار تومان پرداخت می‌کند که سود آن حدود 63 میلیون و 500 هزار تومان خواهد بود.

*سود 86 میلیونی وام 50 میلیون‌تومانی

همچنین اقساط ماهانه وام 50 میلیون تومانی خرید مسکن در روش ساده 866 هزار تومان است و در ماه دوازدهم سال دوازدهم مجموعاً 124 میلیون و 704 هزار تومان برای دریافت وام مذکور باید توسط وام‌گیرنده پرداخت شود. سود تسهیلات وام 50میلیونی در بازپرداخت ساده حدود 74 میلیون تومان است. اگر وام تعمیر را هم محاسبه کنیم میزان سود وام 60 میلیون تومانی (با احتساب 10 میلیون تومان وام جعاله) حدوداً 80 میلیون تومان است.

در روش پلکانی دوره‌ای هم اقساط وام 50 میلیون تومانی خرید مسکن در دوره 5ساله اول 777 هزار تومان، در دوره 5ساله دوم 932 هزار تومان و در دو سال آخر (سال یازدهم و دوازدهم) ماهانه یک میلیون و 120 هزار تومان است. در مجموع متقاضی در بازپرداخت پلکانی دوره‌ای وام 50میلیونی 129 میلیون و 420 هزار تومان پرداخت می‌کند که سود آن در این روش حدود 80 میلیون تومان است. البته با احتساب 10 میلیون تومان وام جُعاله سود وام مذکور حدود 86 میلیون تومان خواهد بود.

 در روش پلکانی سالانه میزان اقساط وام 50 میلیون تومان از ماهانه 723 هزار تومان شروع و به یک میلیون و 236 هزار تومان در ماه دوازدهم سال دوازدهم ختم می‌شود.

*سود 100میلیونی وام 70 میلیون‌تومانی

اقساط ماهانه وام 60 میلیون تومانی خرید مسکن که مخصوص تهرانی‌هاست در روش ساده یک میلیون و 40 هزار تومان است.در ماه دوازدهم سال دوازدهم  وام گیرنده مجموعاً 149 میلیون و 760 هزار تومان پرداخت می‌کند که سود آن حدود 90 میلیون تومان است. با احتساب 10 میلیون تومان وام جُعاله سود تسهیلات 70 میلیون تومانی در روش بازپرداخت ساده 95 میلیون و 600 هزار تومان است.

در روش پلکانی دوره‌ای هم اقساط وام 60 میلیون تومانی خرید مسکن در دوره 5ساله اول 932 هزار تومان، در دوره 5ساله دوم  یک میلیون و 120 هزار تومان و در دو سال آخر (سال یازدهم و دوازدهم) میزان اقساط ماهانه یک میلیون و 340 هزار تومان است.

در مجموع متقاضی در بازپرداخت پلکانی دوره‌ای وام 60 میلیونی 155 میلیون و 280 هزار تومان پرداخت می‌کند که سود آن در این روش حدوداً 95 میلیون تومان است.  با احتساب 10 میلیون تومان وام جُعاله سود وام مذکور از 100 میلیون تومان فراتر می‌رود.

در روش پلکانی سالانه میزان اقساط ماهانه وام 60 میلیون تومانی از 867 هزار تومان آغاز می‌شود، میزان قسط ماهانه در ماه دوازدهم سال دوازدهم یک میلیون و 483 هزار تومان است.

لازم به ذکر است  سود تسهیلات جدید خرید مسکن بانک مسکن 18.5 درصد است. با توجه به رقم سود نسبتاً بالای این تسهیلات به نظر می‌رسد دولت باید در راستای استقبال مردم از این وام، بخشی از یارانه سود را پرداخت کند.


بهترین دارو و درمان آنفولانزای H1N1 / آنفلوانزا جدید


معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو، از توزیع داروی «آنفلوانزا» با دستور وزیر بهداشت، خبر داد.


دکتر رسول دیناروند اظهارداشت: توزیع داروی «اوسلتامی ویر» در سراسر کشور آغاز شده است.

وی افزود: توزیع این دارو با دستور وزیر بهداشت از محل ذخایر استراتژیک سازمان غذا و دارو در کشور انجام می شود.


دیناروند اظهار داشت: این دارو به شکل کپسول ۷۵ میلی گرمی با تجویز پزشک برای درمان آنفلوانزا استفاده می شود.


بهترین راه از بین بردن چربی شکم و پهلو / آسان ترین و سریعترین روش سوزاندن!

بهترین راه از بین بردن و سوزاندن چربی شکم و پهلو
نکاتی برای از بین بردن چربی های پهلو

آموزش 6 تکه کردن عضلات شکم + فیلم


غذاهایی که برای چربی شکم بد است


چربی شکم برای شما نسبت به چربی جاهای دیگر در بدن شما بدتر است. تجمع بیش از حد چربی شکم خطرناک تر از تجمع چربی در اطراف باسن و ران شما است چربی شکم با مشکلات بسیار جدی مانند بیماری های قلبی، سکته مغزی و دیابت نوع 2 در ارتباط است ژن های شما می توانند به اضافه وزن شما کمک کند تا شما این چربی اضافی را حمل کنید اما انتخاب شیوه زندگی ضعیف به احتمال زیاد سبب بدتر شدن این موضوع می شود.


خوردن غذاهای با چربی بالا مفید نیست و کالری اضافی از هر نوع می تواند دور کمر را افزایش دهد و به چربی شکم کمک کند. ژنتیک، رژیم غذایی، سن و شیوه زندگی می تواند همه در افزایش چربی شکم نقش داشته باشند تغییر عادات غذایی، کاهش چربی های اشباع، افزایش مقدار میوه ها و سبزیجات و کنترل وزن می تواند به شما در مبارزه با چربی شکم کمک کند.


کالری بیش از حد از الکل، نوشیدنی های شیرین و یا بخش های بزرگ از مواد غذایی می توانید چربی شکم را افزایش دهد. به نظر می رسد الکل یک ارتباط خاص با افزایش دور کمر دارد.


محققان دانشگاه ویک فارست گزارش دادند که چربی های ترانس، که توسط روغن نیمه هیدروژنه ایجاد شده سبب افزایش مقدار چربی در اطراف شکم و توزیع مجدد بافت چربی از سایر نقاط بدن به شکم می شود چربی های ترانس در غذاهایی مانند مارگارین، شیرینی، کلوچه و بیسکویت و غذاهای سرخ شده وجود دارد.


چای سبز در ترکیب با ورزش می تواند به شما در از دست دادن وزن کمک کند محققان می گویند موادی در چای سبز شناخته شده است که سبب تحریک بدن برای سوزاندن کالری و افزایش از دست دادن چربی شکم می شود یک رژیم غذایی کم چرب سرشار از زغال اخته، سبب کاهش چربی شکم می شود. سویا نیز در کاهش چربی شکم موثر است.


بسیاری از گزینه های فست فود به طور معمول با چربی بالا و غذاهای با کالری متراکم هستند که خوردن مقدار زیادی از آنها سبب کالری بیش از حد، افزایش وزن و افزایش چربی شکم می شود.


نوشابه و دیگر نوشیدنی های شکر شیرین شده در رژیم غذایی سبب دریافت کالری اضافه شده و سبب افزایش چربی شکم می شود.


غذاهای فرآوری شده و تصفیه شده می تواند به افزایش وزن کمک کنند و با از دست دادن وزن تداخل ایجاد می کند یک مطالعه نشان داد که یک رژیم غذایی با کالری کنترل شده و سرشار از غلات کامل می تواند چربی اضافی را از کمر کاهش دهد.


ماکارونی، و دانه های ذرت از غلات تصفیه شده هستند.


غلات سبوس دار بهتر از غلات تصفیه شده هستند چرا که آنها سرشار از فیبر و دیگر مواد با هضم طولانی که سبب ارضاء گرسنگی و به پایین آوردن قند خون و کاهش چربی کمک می کند.


بهترین راه برای کاهش اندازه دور کمر از طریق غذا خوردن سالم و ورزش منظم است.


بهترین راه کاهش چربی شکم


انجام دراز و نشست، و یا دیگر ورزش های شکمی سبب تقویت ماهیچه های درونی می شود و به شما در از دست دادن چربی کمک می کند اما آنها به طور خاص برای چربی شکم کار نمی کند به عبارت دیگر، ورزش نقطه ای چربی شکم را کاهش نمی دهد. تنها راه برای از دست دادن چربی شکم و یا هر نوع چربی دیگر از طریق رژیم غذایی و ورزش های هوازی ( مانند دویدن، شنا، دوچرخه سواری و تنیس) است.


بیشترین شواهد علمی نشان می دهد که یک رژیم غذایی با کالری کنترل شده سرشار از (میوه، سبزیجات، غلات کامل، لبنیات کم چرب، لوبیا، آجیل، دانه ها، گوشت بدون چربی، ماهی، تخم مرغ، مرغ و بوقلمون) دارای تمام مواد مغذی است و برای کاهش وزن ترکیب این رژیم غذایی با 30 تا 60 دقیقه ورزش در بیشتر روزهای هفته توصیه می شود.


نکاتی برای از بین بردن چربی های پهلو


در اینجا به معرفی چند راه ساده و سریع، برای سوزاندن 100 کالری انرژی در روز، می پردازیم.


1- یک دستگاه قدم شمار بخرید و در روز بیشتر از 2000 بار، گام بردارید، تقریباً یک مایل ، در این صورت، 100 کالری انرژی می سوزانید.

2- هنگامی که به گردش می روید، 20 دقیقه بیشتر پیاده روی کنید.
3- 10 دقیقه در روز، آرام بدوید.
4- روزانه برای فعالیت های خانه داری، 30 دقیقه بیشتر وقت بگذارید.
5- زمانی در حدود 20 دقیقه را برای هرس کردن علف های هرز یا گلکاری در باغچه اختصاص دهید.
6- روزانه 13 دقیقه دوچرخه سواری کنید.
7- در روز 18 دقیقه پله ها را بالا و پایین بروید.
8- حدود 15 دقیقه طناب بزنید.
9- روزانه در حدود 15 دقیقه، شنا کنید.
10- روزانه در حدود 20 دقیقه، برقصید.
11- برای جمع آوری چمن های هرس شده، 20 دقیقه وقت صرف کنید.
12- ماشین تان را بشویید.
13- برای 15 دقیقه در اتاق نشیمن، به کمک یک فیلم ویدئویی ورزش، تمرین کنید.
چگونه می توان 100 کالری را از برنامه غذایی روزانه کم کرد؟
و در اینجا چند ترفند برای حذف کالری اضافه از غذاهایی که مصرف می کنید، ارائه می شود.
14- برای صبحانه از خانواده غلات با فیبر زیاد، به جای شیرینی های گرانولا استفاده کنید.
15- از خردل یا سس مایونز کم چرب، برای ساندویچ های خود استفاده کنید.
16- به جای شیرینی و چیپس ، میوه تازه بخورید.
17- از سودا و نوشابه های بدون قند استفاده کنید.
18- شربت ، بستنی میوه ای یا بستنی های کم چرب به جای بستنی های پر چرب و حجیم مصرف کنید.
19- به جای روغن های خوراکی معمولی، از دو قاشق غذا خوری مارگارین یا کره کم چرب استفاده کنید.
20- پاستای خود را با سس گوجه فرنگی، مزه دار کنید.
21- سعی کنید روی سالاد خود، از پنیرهای کپک زده (blue cheese) استفاده نکنید.
22- به جای لیوان های بزرگ نوشیدنی ، نوشابه های کوچکتر را سفارش دهید.
23- از کنسروهای تن ماهی با نگهدارنده آب به جای کنسروهای مملو از روغن استفاده کنید.
24- بسته های کوچک شکلات را ، بجای قطعات بزرگ شکلات ، مصرف کنید.
25- پیتزای سبزیجات را ، به جای پیتزای مخصوص پر از گوشت، سفارش دهید.
26- به جای غذای اصلی کامل و پرچرب از میان وعده های سبک، استفاده کنید.
27- روی پاپکورن ، کره اضافه نریزید.
28- برای تهیه ساندویج خود، از نان های سبوس دار ، استفاده کنید.
29- از مزه رویه خشک و برشته پای و شیرینی ها لذت ببرید.
30- حداقل 3تا4 قاشق از غذای داخل بشقاب را، نخورده باقی بگذارید.
31- از ریختن آب گوشت بر روی پوره سیب زمینی، خودداری کنید.
32- در ساندویچ های خود ، تنها یک طرف نان را نوش جان کنید.
33- از ریختن پنیر بر روی ساندویج و همبرگر خود خودداری کنید.
34- برای مزه دار کردن سالاد، به جای چاشنی های معمولی از چاشنی های کم چرب استفاده کنید.
35- تنها نیمی از چاشنی موجود در بسته را، بر روی سالاد بریزید.
36- به جای نان های شیرین از نان جو سبوس دار استفاده کنید.
37- به جای کره و یا مارگارین،  بر روی نان خود، مربا بمالید.
38- به جای سیب زمینی سرخ کرده، از سالاد در کنار غذای خود، به عنوان مخلفات غذا، استفاده کنید.
39- شیرهای کم چرب را به جای شیرهای پرچرب بنوشید.
40- نیم پیمانه کمتر از همیشه، پاستا یا برنج بخورید.


پنیر را با گوجه و خیار نخورید +بیماری ها / چرا نباید پنیر را با گوجه و خیار خورد؟

پنیر را با گوجه و خیار نخورد + علت / چرا نباید پنیر را با گوجه و خیار خورد؟
پنیر را با گوجه و خیار نخورید / چرا؟ ،
پنیر را با گوجه و خیار نخورید / چرا؟ علت اصلی
بهترین برنده های پنیر صبحانه کدامند؟


پنیر برای تجزیه شدن نیاز به مقدار زیادی انرژی دارد و نباید با سردی ها مصرف نشود. بهتر است همراه با پنیر از مواد پر انرژی و گرم مثل گردو یا خرما، کشمش مصرف شود.


حسن اکبری متخصص آسیب‌شناسی و طب سنتی ایرانی با اشاره به این که پنیر یک ماده پروتئینی با تب سرد است و نباید آن را با گوجه، خیار و هندوانه که تب سرد دارند، خورد اظهار کرد: بسیاری از افراد براساس عادت همیشگی در صبحانه میان وعده‌ها پنیر را با گوجه و خیار یا هندوانه می‌خورند.


بیماری هایی که ممکن است مبتلا شوید


این امر باعث بروز بسیاری از عارضه‌ها و برخی بیماری‌ها شامل دیابت، ام اس، اختلالات عصبی، گوارشی و غیره می‌شود. به طوری که برخی از افراد پس از خوردن پنیر دچار ضعف می‌شوند. این افراد باید از خوردن پنیر پرهیز کنند.

 
وی افزود: مصرف همزمان پنیر با خیار، گوجه، هندوانه و یا سردی‌های دیگر باعث بروز عارضه‌ها و بیماری‌ها می‌شود، این امر عمر را کوتاه می‌کند. بهتر است افرادی که تمایل به مصرف همزمان پنیر، خیار، گوجه و یا هندوانه را دارند به مقدار نصف به نصف از گردو استفاده کنند.
 
یعنی برابر 50 گرم پنیر، گوجه و خیار یا هندوانه از 50 گرم گردو استفاده کنند.
 
اکبری تصریح کرد: پنیر دارای مولکول‌های پروتئینی پیچیده است و برای تجزیه شدن نیاز به مقدار زیادی انرژی دارد. به همین دلیل هنگام تجزیه انرژی زیادی را از بدن دریافت می‌کند. مصرف همزمان پنیر با گوجه و خیار یا هندوانه که از مواد سرد هستند. باعث تشدید این فرآیند می‌شود.
 

این متخصص آسیب‌شناس و طب سنتی ایرانی در پایان گفت: بهتر است پنیر همراه مغز دانه‌هایی مانند گردو و یا خرما، کشمش و مواد گرم پرانرژی مصرف شود تا انرژی لازم را از این مواد دریافت کند. پنیر از لبنیات پرمصرف در سبد غذایی ما ایرانیان است و حذف آن امکان‌پذیر نیست.


پس بهتر است هنگام مصرف پنیر به نوع موادی که با آن استفاده می‌شود توجه شود تا مشکلی پیش نیاید.


برنامه کامل بازیهای یورو 2016 | نتایج، جدول مسابقات، فیلم | گروهی و حذفی

برنامه کامل بازی های یورو 2016 / زمان برگزاری مسابقات
برنامه کامل بازی های یورو 2016 / تاریخ و زمان و ساعت برگزاری مسابقات
برنامه کامل مسابقات جام ملت های اروپا یورو 2016 فرانسه

برنامه مسابقات جام ملت های اروپا سال 2016 فرانسه

برنامه کامل این رقابت ها به شرح زیر است:

تمامی ساعات به وقت تهران هستند


پرتغال قهرمان یورو 2016 شد


برنامه دور نخست مرحله گروهی جام ملتهای اروپا یورو 2016


جمعه ۱۰ ژوئن (۲۱ خرداد ۱۳۹۵): شهر سنت دنی، فرانسه - رومانی، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه اول)

نتیجه : فرانسه 2 - رومانی 1 - فیلم بازی

شنبه ۱۱ ژوئن (۲۲ خرداد ۱۳۹۵): شهر لنس، آلبانی - سوئیس، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه اول)

نتیجه : سوئیس 1 - آلبانی 0 - فیلم بازی

شنبه ۱۱ ژوئن (۲۲ خرداد ۱۳۹۵): شهر بوردو، ولز - اسلواکی، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه دوم)

نتیجه : ولز 2 - اسلواکی 1 - فیلم بازی

شنبه ۱۱ ژوئن (۲۲ خرداد ۱۳۹۵): شهر مارسی، انگلیس - روسیه، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه دوم)

نتیجه : انگلیس 1 - روسیه 1 - فیلم بازی

یکشنبه ۱۲ ژوئن (۲۳ خرداد ۱۳۹۵): شهر پاریس، ترکیه - کرواسی، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه سوم)

نتیجه : کرواسی 1 - ترکیه 0 - فیلم بازی

یکشنبه ۱۲ ژوئن (۲۳ خرداد ۱۳۹۵): شهر نیس، لهستان - ایرلند شمالی، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه سوم)

نتیجه : لهستان 1 - ایرلند 0 - فیلم بازی

یکشنبه ۱۲ ژوئن (۲۳ خرداد ۱۳۹۵): شهر لیل، آلمان - اوکراین، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه چهارم)

نتیجه : آلمان 2 - اوکراین 0 - فیلم بازی

دوشنبه ۱۳ ژوئن (۲۴ خرداد ۱۳۹۵): تولوز، اسپانیا - جمهوری چک، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه چهارم)

نتیجه : اسپانیا 1 - چک 0 - فیلم بازی

دوشنبه ۱۳ ژوئن (۲۴ خرداد ۱۳۹۵): سنت دنی، ایرلند جنوبی - سوئد، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه پنجم)

نتیجه : سوئد 1 - ایرلند 1 - فیلم بازی

دوشنبه ۱۳ ژوئن (۲۴ خرداد ۱۳۹۵): لیون، بلژیک - ایتالیا، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه پنجم)

نتیجه : ایتالیا 2 - بلژیک 0 - فیلم بازی

سه شنبه ۱۴ ژوئن (۲۵ خرداد ۱۳۹۵): بوردو، اتریش - مجارستان، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه ششم)

نتیجه : مجارستان 2 - اتریش 0 - فیلم بازی

سه شنبه ۱۴ ژوئن (۲۵ خرداد ۱۳۹۵): سنت اتین، پرتغال - ایسلند، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه ششم)

نتیجه : پرتغال 1 - ایسلند 1 - فیلم بازی


برنامه دور دوم گروهی جام ملتهای اروپا یورو 2016


چهارشنبه ۱۵ ژوئن (۲۶ خرداد ۱۳۹۵): شهر لیل، روسیه - اسلواکی، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه اول)

نتیجه : اسلواکی 2 - روسیه 1 - فیلم بازی

چهارشنبه ۱۵ ژوئن (۲۶ خرداد ۱۳۹۵): شهر پاریس، رومانی - سوئیس، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه اول)

نتیجه : رومانی 1 - سوئیس 1 - فیلم بازی

چهارشنبه ۱۵ ژوئن (۲۶ خرداد ۱۳۹۵): شهر مارسی، فرانسه - آلبانی، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه دوم)

نتیجه : فرانسه 2 - آلبانی 0 - فیلم بازی

پنج شنبه ۱۶ ژوئن (۲۷ خرداد ۱۳۹۵): شهر لن، انگلیس - ولز، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه دوم)

نتیجه : انگلیس 2 - ولز 1 - فیلم بازی

پنج شنبه ۱۶ ژوئن (۲۷ خرداد ۱۳۹۵): شهر لیون، اوکراین - ایرلند شمالی، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه سوم)

نتیجه : ایرلند 2 - اوکراین 0 - فیلم بازی

پنج شنبه ۱۶ ژوئن (۲۷ خرداد ۱۳۹۵): شهر سنت دنی، آلمان - لهستان، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه سوم)

نتیجه : آلمان 0 - لهستان 0 - فیلم بازی

چمعه ۱۷ ژوئن (۲۸ خرداد ۱۳۹۵): شهر تولوز،ایتالیا - سوئد، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه چهارم)

نتیجه : ایتالیا 1 - سوئد 0 - فیلم بازی

جمعه ۱۷ ژوئن (۲۸ خرداد ۱۳۹۵): شهر سنت اتین،جمهوری چک - کرواسی، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه چهارم)

نتیجه : کرواسی 2 - چک 2 - فیلم بازی

جمعه ۱۷ ژوئن (۲۸ خرداد ۱۳۹۵): شهر نیس،اسپانیا - ترکیه، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه پنجم)

نتیجه : اسپانیا 3 - ترکیه 0 - فیلم بازی

شنبه ۱۸ زوئن (۲۹ خرداد ۱۳۹۵): شهر بوردو، بلژیک - ایرند شمالی، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه پنجم)

نتیجه : بلژیک 3 - ایرلند 0 - فیلم بازی

شنبه ۱۸ ژوئن (۲۹ خرداد ۱۳۹۵): شهر مارسی، ایسلند - مجارستان، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه ششم)

نتیجه : ایسلند 1 - مجارستان 1 - فیلم بازی

شنبه ۱۸ ژوئن (۲۹ خرداد ۱۳۹۵): شهر پاریس، پرتغال - اتریش، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه ششم)

نتیجه : پرتغال 0 - اتریش 0 - فیلم بازی


برنامه دور سوم گروهی جام ملتهای اروپا یورو 2016


یکشنبه ۱۹ ژوئن (۳۰ خرداد ۱۳۹۵): شهر لیل، سوئیس - فرانسه، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه اول)

نتیجه : فرانسه 0 - سوئیس 0 - فیلم بازی

یکشنبه ۱۹ ژوئن (۳۰ خرداد ۱۳۹۵): شهر لیون، رومانی - آلبانی، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه اول)

نتیجه : آلبانی 1 - رومانی 0 - فیلم بازی

دوشنبه ۲۰ ژوئن (۳۱ خرداد ۱۳۹۵): شهر سنت اتین، اسلواکی - انگلیس، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه دوم)

نتیجه : انگلیس 0 - اسلواکی 0 - فیلم بازی

دوشنبه ۲۰ ژوئن (۳۱ خرداد ۱۳۹۵): شهر تولوز، روسیه - ولز، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه دوم)

نتیجه : ولز 3 - روسیه 0 - فیلم بازی

سه شنبه ۲۱ ژوئن (۱ تیر ۱۳۹۵): شهر پاریس، ایرلند شمالی - آلمان، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه سوم)

نتیجه : آلمان 1 - ایرلند 0 - فیلم بازی

سه شنبه ۲۱ ژوئن (۱ تیر ۱۳۹۵): شهر مارسی، اوکراین - لهستان، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه سوم)

نتیجه : لهستان 1 - اوکراین 0 - فیلم بازی

سه شنبه ۲۱ ژوئن (۱ تیر ۱۳۹۵): شهر بوردو، کرواسی - اسپانیا، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه چهارم)

نتیجه : کرواسی 2 - اسپانیا 1 - فیلم بازی

سه شنبه ۲۱ ژوئن (۱ تیر ۱۳۹۵): شهر لن، جمهوری چک - ترکیه، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه چهارم)

نتیجه : ترکیه 2 - چک 0 - فیلم بازی

چهارشنبه ۲۲ ژوئن (۲ تیر ۱۳۹۵): شهر لیون، مجارستان - پرتغال، ساعت۲۰:۳۰  (گروه پنجم)

نتیجه : مجارستان 3 - پرتغال 3 - فیلم بازی

چهارشنبه ۲۲ ژوئن (۲ تیر ۱۳۹۵): شهر سنت دنی، ایسلند - اتریش، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه پنجم)

نتیجه : ایسلند 2 - اتریش 1 - فیلم بازی

چهارشنبه ۲۲ ژوئن (۲ تیر ۱۳۹۵): شهر نیس، سوئد - بلژیک، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه ششم)

نتیجه : بلژیک 1 - سوئد 0 - فیلم بازی

چهارشنبه ۲۲ ژوئن (۲ تیر ۱۳۹۵): شهر لیل، ایتالیا - ایرلند شمالی، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه ششم)

نتیجه : ایرلند 1 - ایتالیا 0 - فیلم بازی


برنامه مرحله یک هشتم نهایی جام ملتهای اروپا یورو 2016


شنبه ۲۵ ژوئن (۵ تیر ۱۳۹۵): شهر سنت اتین، سوئیس - لهستان، ساعت ۱۷:۳۰ (بازی اول)

نتیجه : لهستان 1 (5) - سوئیس 1 (4) - فیلم بازی

شنبه ۲۵ ژوئن (۵ تیر ۱۳۹۵): شهر پاریس، ولز - ایرلند شمالی، ساعت ۲۰:۳۰ (بازی دوم)

نتیجه : ولز 1 - ایرلند شمالی 0 - فیلم بازی

شنبه ۲۵ ژوئن (۵ تیر ۱۳۹۵): شهر لن، کرواسی - پرتغال، ساعت ۲۳:۳۰ (بازی سوم)

نتیجه : پرتغال 1 - کرواسی 0 - فیلم بازی

یکشنبه ۲۶ ژوئن (۶ تیر ۱۳۹۵): شهر لیون، فرانسه - ایرلند، ساعت ۱۷:۳۰ (بازی چهارم)

نتیجه : فرانسه 2 - ایرلند 1 - فیلم بازی

یکشنبه ۲۶ ژوئن (۶ تیر ۱۳۹۵): شهر لیل، آلمان - اسلواکی، ساعت ۲۰:۳۰ (بازی پنجم)

نتیجه : آلمان 3 - اسلواکی 0 - فیلم بازی

یکشنبه ۲۶ ژوئن (۶ تیر ۱۳۹۵): شهر تولوز، مجارستان - بلژیک، ساعت ۲۳:۳۰ (بازی ششم)

نتیجه : بلژیک 4 - مجارستان 0 - فیلم بازی

دوشنبه ۲۷ ژوئن (۷ تیر ۱۳۹۵): شهر سنت دنی، ایتالیا - اسپانیا، ساعت ۲۰:۳۰ (بازی هفتم)

نتیجه : ایتالیا 2 - اسپانیا 0 - فیلم بازی

دوشنبه ۲۷ ژوئن (۷ تیر ۱۳۹۵): شهر نیس، انگلیس - ایسلند، ساعت ۲۳:۳۰ (بازی هشتم)

نتیجه : ایسلند 2 - انگلیس 1 - فیلم بازی


برنامه بازیهای مرحله یک چهارم نهایی جام ملتهای اروپا یورو 2016


پنجشنبه ۳۰ ژوئن (۱۰ تیر ۱۳۹۵): شهر مارسی، لهستان - پرتغال، ساعت ۲۳:۳۰ (یک چهارم نهایی اول)

نتیجه : پرتغال 1 (5) - لهستان 1 (3) - فیلم بازی

جمعه ۲ جولای (۱۱ تیر ۱۳۹۵): شهر لیل، ولز - بلژیک، ساعت ۲۳:۳۰ (یک چهارم نهایی دوم)

نتیجه : ولز 3 - بلژیک 1 - فیلم بازی

شنبه ۳ جولای (۱۲ تیر ۱۳۹۵): شهر بوردو، آلمان - ایتالیا، ساعت ۲۳:۳۰ (یک چهارم نهایی سوم)

نتیجه : آلمان 1 (6) - ایتالیا 1 (5) - فیلم بازی

یکشنبه ۴ جولای (۱۳ تیر ۱۳۹۵): شهر سنت دنی، فرانسه - ایسلند، ساعت ۲۳:۳۰ (یک چهارم نهایی چهارم)

نتیجه : فرانسه 5 - ایسلند 2 فیلم بازی


برنامه بازیهای مرحله نیمه نهایی جام ملتهای اروپا یورو 2016


چهارشنبه ۶ جولای (۱۶ تیر ۱۳۹۵): شهر لیون، پرتغال - ولز، ساعت ۲۳:۳۰ (نیمه نهایی اول)

نتیجه : پرتغال 2 - ولز 0 - فیلم بازی

پنج شنبه ۷ جولای (۱۷ تیر ۱۳۹۵): شهر مارسی، آلمان - فرانسه، ساعت ۲۳:۳۰ (نیمه نهایی دوم)

نتیجه : فرانسه 2 - آلمان 0 - فیلم بازی


برنامه بازی مرحله فینال جام ملتهای اروپا یورو 2016


یکشنبه ۱۰ جولای (۲۰ تیر ۱۳۹۵)، شهر سنت دنی، پرتغال - فرانسه، ساعت ۲۳:۳۰

نتیجه : پرتغال 1 - فرانسه 0 - فیلم بازی


پرتغال قهرمان یورو 2016 شد


آخرین مهلت ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 95-96 / ساعت 24 امشب

آخرین مهلت ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 95-96 / ساعت 24 امشب

دانلود دفترچه ثبت نام ارشد فراگیر 95-96 + لینک ثبت نام و جدول زمان بندی

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: مهلت ثبت‌نام برای شرکت در کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور مهرماه سال 95 ساعت 24 امشب چهارشنبه 25 آذرماه به پایان می‌رسد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اعلام این خبر افزود:داوطلبانی که تاکنون نسبت به ثبت‌نام اقدام نکرده‌اند، ضرورت دارد با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org اقدام نمایند.

زمان برگزاری آزمون ارشد فراگیر پیام نور 95-96

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان در مورد آمار ثبت‌نام کنندگان اظهار کرد: تا ساعت 8 صبح امروز، 50 هزار نفر نسبت به ثبت‌نام اقدام نموده‌اند. این آزمون در روز 13 اسفندماه سال 94 برگزار می‌شود.

امشب؛ آخرین مهلت ثبت نام ارشد 95-96 / مهلت تمدید نمی شود

امشب؛ آخرین مهلت ثبت نام ارشد 95-96 / مهلت تمدید نمی شود

دانلود دفترچه ثبت نام ارشد 95-96 + لینک ثبت نام

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: مهلت ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۵ ساعت ۲۴ امروز چهارشنبه ۲۵ آذرماه به پایان می رسد و این مهلت تمدید نمی شود.


دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: تاکنون ۵۲۰ هزار نفر در آزمون ورودی کارشناسی ارشد سال ۹۵ ثبت نام کرده اند. 


وی افزود: داوطلبانی که تاکنون ثبت نام نکرده اند در این فرصت باقیمانده امکان ثبت نام دارند. همچنین افرادی که پیش از این ثبت نام کرده اند می توانند تا مهلت اعلام شده نسبت به اصلاح فرم ثبت نام اقدام کنند.


مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۵ در روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت ماه سال ۹۵ برگزار می شود.

آخرین مهلت ثبت نام کنکور ارشد 95 / چهارشنبه 25 آذرماه / تمدید مهلت

آخرین مهلت ثبت نام کنکور ارشد 95 / چهارشنبه 25 آذرماهامروز آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته ...
لینک ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 95-96


دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام ارشد سراسری 95-96

مهلت ثبت‌ نام کنکور ارشد 95 تمدید شد

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت‌ نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 95 تا ساعت 24 روز چهارشنبه 25 آذرماه خبر داد.

حسین توکلی، گفت: به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبانی که علاقه‌مند به ثبت‌نام برای شرکت در آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 95 و بیست‌ ویکمین المپیاد دانشجویی کشور هستند؛ ولی تاکنون برای ثبت‌نام اقدام نکردند، مهلت ثبت‌نام تا ساعت 24 روز چهارشنبه 25 آذرماه تمدید شد.

وی ادامه داد: به کلیه داوطلبان آزمون مذکور توصیه می‌شود، در این مهلت با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اطلاعیه اصلاحات دفترچه راهنما که در تاریخ 18 آذرماه روی سایت قرار داده، پس از فراهم نمودن مدارک لازم نسبت به تکمیل تقاضانامه اینترنتی اقدام نمایند.

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور از امکان ویرایش اطلاعات خبر داد و افزود: آن دسته از داوطلبانی که قبلا نسبت به ثبت‌نام اقدام نموده‌اند نیز می‌توانند در صورت تمایل تا روز چهارشنبه نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

به گفته وی، آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 95 صبح و بعدازظهر پنجشنبه 16 و جمعه 17 اردیبهشت ماه سال 95 برگزار می‌شود.


آخرین مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 95 - قبل تمدید

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه نام نویسی برای شرکت در آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 95 و نام نویسی بیست و یکمین المپیاد علمی دانشجویی کشور از دوشنبه 16 آذرماه آغاز شده است، گفت: نام نویسی در این دوره‌ها فقط از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش انجام می‌شود و تا فردا یکشنبه 22 آذرماه ادامه دارد.

وی افزود: دفترچه راهنمای ثبت‌نام حاوی شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی و سایر اطلاعات لازم قبل از آغاز ثبت‌نام بر روی پایگاه اینترنتی سازمان سنجش قرار گرفته است و تمام داوطلبان باید پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و تهیه مدارک و اطلاعات لازم تا یکشنبه 22 آذر به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و برای تکمیل تقاضانامه شرکت در آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 95 و بیست و یکمین المپیاد علمی دانشجویی اقدام کنند.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور اظهار داشت: با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی است داوطلبان باید به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آن فعال است با مراجعه به سایت سازمان سنجش و پرداخت 300 هزار ریال به عنوان وجه ثبت نام برای خرید سریال ثبت نام اقدام کنند.

توکلی ادامه داد: با توجه به اینکه هر داوطلب می‌تواند علاوه بر کد رشته اصلی خود (کد رشته اول) از میان 66 کد رشته‌ای که در دفترچه راهنما به عنوان کد رشته شناور مشخص شده است برای انتخاب کد رشته امتحانی دوم از میان کد رشته‌های شناور اقدام کند. ولی این داوطلبان باید مبلغ 300 هزار ریال دیگر نیز بابت وجه ثبت نام شرکت در آزمون کد رشته دوم پرداخت کرده و یک سریال اعتباری دیگر دریافت کنند.

وی اضافه کرد: داوطلبانی که علاقمند به گزینش رشته‌های تحصیلی پیام نور و غیر انتفاعی و غیر دولتی هستند باید برای شرکت در گزینش این رشته‌ها 92 هزار ریال پرداخت کنند.

توکلی با بیان اینکه کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای آن از روز یکشنبه 12 اردیبهشت ماه سال 95 تا چهارشنبه 15 اردیبهشت ماه سال 95 بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد، گفت: داوطلبان می‌توانند در این مدت با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش برای دریافت و پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام کنند.

به گفته وی، آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 95 صبح و بعدازظهر پنجشنبه 16 و جمعه 17 اردیبهشت ماه سال 95 برگزار می‌شود.

آخرین مهلت ثبت نام کنکور ارشد 95 / یکشنبه 22 آذرماه / تمدید شد

آخرین مهلت ثبت نام کنکور ارشد 95 / چهارشنبه 25 آذرماهامروز آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته ...
لینک ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 95-96


دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام ارشد سراسری 95-96

مهلت ثبت‌ نام کنکور ارشد 95 تمدید شد


مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت‌ نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 95 تا ساعت 24 روز چهارشنبه 25 آذرماه خبر داد.

حسین توکلی، گفت: به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبانی که علاقه‌مند به ثبت‌نام برای شرکت در آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 95 و بیست‌ ویکمین المپیاد دانشجویی کشور هستند؛ ولی تاکنون برای ثبت‌نام اقدام نکردند، مهلت ثبت‌نام تا ساعت 24 روز چهارشنبه 25 آذرماه تمدید شد.

وی ادامه داد: به کلیه داوطلبان آزمون مذکور توصیه می‌شود، در این مهلت با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اطلاعیه اصلاحات دفترچه راهنما که در تاریخ 18 آذرماه روی سایت قرار داده، پس از فراهم نمودن مدارک لازم نسبت به تکمیل تقاضانامه اینترنتی اقدام نمایند.

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور از امکان ویرایش اطلاعات خبر داد و افزود: آن دسته از داوطلبانی که قبلا نسبت به ثبت‌نام اقدام نموده‌اند نیز می‌توانند در صورت تمایل تا روز چهارشنبه نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

به گفته وی، آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 95 صبح و بعدازظهر پنجشنبه 16 و جمعه 17 اردیبهشت ماه سال 95 برگزار می‌شود.


آخرین مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 95 - قبل تمدید

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه نام نویسی برای شرکت در آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 95 و نام نویسی بیست و یکمین المپیاد علمی دانشجویی کشور از دوشنبه 16 آذرماه آغاز شده است، گفت: نام نویسی در این دوره‌ها فقط از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش انجام می‌شود و تا فردا یکشنبه 22 آذرماه ادامه دارد.

وی افزود: دفترچه راهنمای ثبت‌نام حاوی شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی و سایر اطلاعات لازم قبل از آغاز ثبت‌نام بر روی پایگاه اینترنتی سازمان سنجش قرار گرفته است و تمام داوطلبان باید پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و تهیه مدارک و اطلاعات لازم تا یکشنبه 22 آذر به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و برای تکمیل تقاضانامه شرکت در آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 95 و بیست و یکمین المپیاد علمی دانشجویی اقدام کنند.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور اظهار داشت: با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی است داوطلبان باید به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آن فعال است با مراجعه به سایت سازمان سنجش و پرداخت 300 هزار ریال به عنوان وجه ثبت نام برای خرید سریال ثبت نام اقدام کنند.

توکلی ادامه داد: با توجه به اینکه هر داوطلب می‌تواند علاوه بر کد رشته اصلی خود (کد رشته اول) از میان 66 کد رشته‌ای که در دفترچه راهنما به عنوان کد رشته شناور مشخص شده است برای انتخاب کد رشته امتحانی دوم از میان کد رشته‌های شناور اقدام کند. ولی این داوطلبان باید مبلغ 300 هزار ریال دیگر نیز بابت وجه ثبت نام شرکت در آزمون کد رشته دوم پرداخت کرده و یک سریال اعتباری دیگر دریافت کنند.

وی اضافه کرد: داوطلبانی که علاقمند به گزینش رشته‌های تحصیلی پیام نور و غیر انتفاعی و غیر دولتی هستند باید برای شرکت در گزینش این رشته‌ها 92 هزار ریال پرداخت کنند.

توکلی با بیان اینکه کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای آن از روز یکشنبه 12 اردیبهشت ماه سال 95 تا چهارشنبه 15 اردیبهشت ماه سال 95 بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد، گفت: داوطلبان می‌توانند در این مدت با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش برای دریافت و پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام کنند.

به گفته وی، آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 95 صبح و بعدازظهر پنجشنبه 16 و جمعه 17 اردیبهشت ماه سال 95 برگزار می‌شود.

اطلاعیه مهم درباره تحویل خودروها با وام 25 میلیونی / زمان تحویل

 اطلاعیه مهم درباره تحویل خودروهای با وام 25 میلیونی / زمان تحویل


آخرین اخبار مربوط به تحویل خودروهای با وام 25 میلیونی


خبرگزاری مهر: محمود نوابی معاون وزیر صنعت درباره وثایقی که به تازگی خودروسازان از مردم در مقابل تحویل خودروهای ثبت‌نامی با وام ۲۵ میلیون تومانی طلب می‌کنند، گفت: اداره کل رسیدگی به شکایات و ارزیابی در وزارت صنعت، معدن و تجارت فعال است که بر این اساس آن دسته از مردمی که نسبت به فرآیند تحویل خودروهای ثبت‌نامی خود با وام ۲۵ میلیون تومانی از خودروسازان شکایت دارند، می‌توانند به آن مراجعه کرده و شکایات خود را ثبت کنند.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: در کنار این اداره کل، سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان نیز آمادگی دریافت شکایات مردم در خصوص خودروهای طرح اعتباری دولت را دارد. البته این وظیفه ذاتی و قانونی سازمان حمایت است که در این موضوع، نظارت عالیه داشته باشد و اگر هم شکایتی برسد، حتما رسیدگی خواهد کرد.

وی تصریح کرد: در مورد خودروهای تسهیلاتی با وام ۲۵ میلیون تومانی نیز اگر خودروسازان، قواعد و مقرراتی بیش از آن چیزی که از ابتدا تعهد کرده بودند و بر اساس آن ثبت‌نام صورت گرفته است، از مشتری طلب کنند، این موضوع هم از ناحیه اداره شکایات و ارزیابی وزارت صنعت، معدن و تجارت و هم از ناحیه سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان قابل رسیدگی است.

نوابی همچنین به برگزاری جلسه‌ای در حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاونت امور صنایع وزارت صنعت و سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اشاره و خاطرنشان کرد: البته این جلسه صرفا در خصوص خودرو نبود، اما در آن، وزیر صنعت، معدن و تجارت به معاون امور صنایع خود دستور داده تا به این موضوع، رسیدگی کنند.

وی اظهارداشت: وزیر صنعت، معدن و تجارت دستور داده تا آنچه که به عنوان تعهد میان خودروسازان و مردم بوده است، به بهترین شکل اتفاق بیفتد و هیچ اجحافی در مورد مردم صورت نگیرد.

به گفته مدیرعامل سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، بنا به دستور وزیر صنعت، اگر الحاقیه جدیدی خارج آنچه که از ابتدا با خریداران تفاهم شده، به مشتریان تحمیل شود، معاونت امور صنایع وزارت صنعت موظف به رسیدگی و رفع و رجوع است.

گفتنی است برخی خودروسازان در زمان تحویل خودروهای با وام ۲۵ میلیون تومانی، از مردم طلب وثایقی تا ۱۲۰ درصد قیمت خودرو می‌کنند.


( تعداد کل: 45 )
   1       2       3       4       5    >>
قسمت شانزدهم ساخت ایران 2 - قسمت شانزدهم فصل دوم ساخت ایران - دانلود قسمت 16 ساخت ایران 2 - دانلود رایگان قسمت 16 ساخت ایران 2
نظافت منزل توسط خانم مشهد - نظافت منزل مشهد - نظافت راه پله در مشهد - شماره شرکت نظافتی در مشهد
شرکت نظافتی معتبر در مشهد - شرکت نظافتی در مشهد - شرکت خدمات نظافتی در مشهد