X
تبلیغات
الی گشت
رایتل

زمان برگزاری آزمون زبان وزارت بهداشت 95 / ثبت نام علمی کاربردی

برچسب ها: زمان ثبت نام و برگزاری آزمون زبان MHLE وزارت بهداشت، زمان ثبت نام و برگزاری آزمون دکتری تخصصی وزارت بهداشت 95، فروردین؛ برگزاری آزمون زبان وزارت بهداشت/ ثبت نام علمی، آزمون زبان وزارت بهداشت 95, آزمون زبان وزارت بهداشت 95-96, زمان برگزاری زبان وزارت بهداشت95، تاریخ آزمون MHLE زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت 95
فروردین؛ برگزاری آزمون زبان وزارت بهداشت/ ثبت نام علمی کاربردی

اولین آزمون زبان وزارت بهداشت در سال 95 در فروردین برگزار می شود. همچنین بررسی و تکمیل مدارک آزمون فلوشیپ گروه پزشکی هم در این ماه صورت می گیرد.


به گزارش خبرنگار مهر، آزمون های مختلفی در سال ۹۵ برگزار می شود و هر یک از ماه های سال به ترتیب زمان اعلام نتایج و برگزاری برخی از آزمون هاست. 


آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت MHLE روز ۲۶ فروردین ماه برگزار می شود. دو روز پیش از این آزمون توزیع کارت صورت می گیرد.


آزمون پذیرش دستیار دوره های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) اردیبهشت ماه سال ۹۵ برگزار می شود و مرحله بررسی مدارک داوطلبان این آزمون از روز دوشنبه ۱۶ فروردین تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۲۱ فروردین ماه ۹۵ انجام می گیرد.


داوطلبان باید از طریق سایت اینترنتی sanjeshp.ir با وارد کردن کد رهگیری مدارک خود را در این تاریخ مشاهده کنند و در صورتی که دارای نقص مدرک هستند می توانند نسبت به تکمیل مدارک خود را اقدام کنند. 


همچنین پذیرفته شدگان دوره های کاردانی فنی و حرفه ای و دوره های کارشناسی حرفه ای و مهندسی فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی باید در روزهای ۱۴ تا ۱۶ فروردین ماه ۹۵ با مراجعه به محل پذیرش ثبت نام کنند.


انتهای پیام/


منبع: خبرگزاری مهر


http://libarshad1388.blogsky.com