ساخت ایران 2 قسمت 16 - قسمت 16 ساخت ایران 2 - دانلود قانونی قسمت 16 ساخت ایران 2 - خرید قسمت 16 ساخت ایران 2
دسته‌بندی والیبال - دانلود رایگان سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری آزاد ارشد دکتری 97-98

برنامه کامل بازیهای المپیک 2016 ریو | جدول مدال ها | نتایج و فیلم

---------------------------------------------------------------
جدول مدال های المپیک 2016 (کامل) را اینجا ببینید

---------------------------------------------------------------

نتایج کامل مسابقات المپیک 2016 ریو

---------------------------------------------------------------

در این بخش نتایج و فیلم بازیهای ایران در المپیک 2016 انعکاس می یابد.


-------------------------------------------------

نتایج روز اول المپیک 2016 (16 مرداد 95)

-------------------------------------------------

مهمترین نتیجه بازیهای ایران در روز اول، کسب مقام ششم الهه احمدی در تفنگ بادی 10 متر بود.


فیلم بازیها و نتایج کامل ورزشکاران ایران در روز اول را اینجا ببینید.


-------------------------------------------------

نتایج روز دوم المپیک 2016 (17 مرداد 95)

-------------------------------------------------


مهمترین نتیجه بازیهای ایران در روز دوم، حذف نیما و نوشاد عالمیان در تنیس روی میز بود.


فیلم بازیها و نتایج کامل ورزشکاران ایران در روز دوم را اینجا ببینید.


-------------------------------------------------

نتایج روز سوم المپیک 2016 (18 مرداد 95)

-------------------------------------------------


مهمترین نتیجه بازیهای ایران در روز سوم، حذف احسان روزبهانی در بوکس و شکست 3 بر 0 تیم والیبال ایران از آرژانتین بود.


فیلم بازیها و نتایج کامل ورزشکاران ایران در روز سوم را اینجا ببینید.


----------------------------------------------------

نتایج روز چهارم المپیک 2016 (19 مرداد 95)

----------------------------------------------------


مهمترین نتیجه بازیهای ایران در روز چهارم، حذف زهرا نعمتی در ریکرو بود (فیلم مسابقه زهرا نعمتی).


---------------------------------------------------

نتایج روز پنجم المپیک 2016 (20 مرداد 95)

---------------------------------------------------


مهمترین نتیجه بازیهای ایران در روز پنجم، صعود مجتبی عابدینی به نیمه نهایی شمشیربازی و شکست 3 بر 2 تیم والیبال ایران از لهستان بود.


فیلم بازیها و نتایج کامل ورزشکاران ایران در روز پنجم را اینجا ببینید.


-----------------------------------------------------

نتایج روز ششم المپیک 2016 (21 مرداد 95)

-----------------------------------------------------


مهمترین نتایج بازیهای ایران در روز ششم، کسب مقام چهارم المپیک شمشیربازی توسط مجتبی عابدینی، کسب مقام ششم المپیک نجمه خدمتی در تیراندازی پیروزی 3 بر 0 تیم ملی والیبال ایران مقابل کوبا بود (فیلم مسابقه رده بندی مجتبی عابدینی - فیلم مسابقه والیبال ایران و کوبا).


-----------------------------------------------------

نتایج روز هفتم المپیک 2016 (22 مرداد 95)

-----------------------------------------------------


مهمترین نتایج بازیهای ایران در روز هفتم، حذف احسان حدادی و محمود صمیمی در پرتاب دیسک و حذف لیلا رجبی در پرتاب وزنه زنان بود (فیلم مسابقه احسان حدادی).


-----------------------------------------------------

نتایج روز هشتم المپیک 2016 (23 مرداد 95)

-----------------------------------------------------


مهمترین نتایج بازیهای ایران در روز هشتم، کسب مدال طلای وزنه برداری دسته 85 کیلوگرم توسط کیانوش رستمی (فیلم مسابقه)، پیروزی تیم ملی والیبال ایران بر مصر با نتیجه 3 بر 0 (فیلم بازی)، صعود حسن تفتیان به مرحله نیمه نهایی دوی 100 متر (فیلم مسابقه).


-------------------------------------------------

نتایج روز نهم المپیک 2016 (24 مرداد 95)

-------------------------------------------------


مهمترین نتایج بازیهای ایران در روز نهم، کسب مدال طلای وزنه برداری دسته 94 کیلوگرم توسط سهراب مرادی (فیلم مسابقه)، حذف حمید سوریان (فیلم مسابقه) و مدال برنز سعید عبدولی (فیلم مسابقه) بود.

 

--------------------------------------------------

نتایج روز دهم المپیک 2016 (25 مرداد 95)

--------------------------------------------------


مهمترین نتایج بازیهای ایران در روز دهم، حذف حبیب اخلاقی (فیلم مسابقه) و بشیر باباجان زاده (فیلم مسابقه) در کشتی فرنگی و شکست 3 بر 0 والیبال ایران مقابل روسیه (فیلم بازی) بود.


-----------------------------------------------------

نتایج روز یازدهم المپیک 2016 (26 مرداد 95)

-----------------------------------------------------


مهمترین نتایج بازیهای ایران در روز یازدهم، کسب مقام ششم محمدرضا براری در وزنه برداری (فیلم مسابقه)، حذف امید نوروزی در کشتی فرنگی (فیلم مسابقه)، کسب مدال برنز قاسم رضایی در کشتی فرنگی (فیلم مسابقه)، حذف بهداد سلیمی در وزنه برداری (فیلم مسابقه) بود.


-------------------------------------------------------

نتایج روز دوازدهم المپیک 2016 (27 مرداد 95)

-------------------------------------------------------


مهمترین نتایج بازیهای ایران در روز دوازدهم، حذف فرزان عاشورزاده در تکواندو (فیلم مسابقه) بود.


-------------------------------------------------------

نتایج روز سیزدهم المپیک 2016 (28 مرداد 95)

-------------------------------------------------------


مهمترین نتایج بازیهای ایران در روز سیزدهم، شکست 3 بر 0 والیبال ایران مقابل ایتالیا (فیلم مسابقه)، کسب مدال برنز کیمیا علیزاده در تکواندو (فیلم مسابقه) بود.


--------------------------------------------------------------------------

نتایج روز چهاردهم و پانزدهم المپیک 2016 (29 و 30 مرداد 95)

--------------------------------------------------------------------------


مهمترین نتایج بازیهای ایران در روز چهاردهم و پانزدهم، کسب مدال طلا حسن یزدانی (فیلم مسابقه) و کسب مدال برنز حسن رحیمی (فیلم مسابقه) در کشتی بود.


------------------------------------------------------------------

نتایج روز شانزدهم (پایانی) المپیک 2016 (31 مرداد 95)

------------------------------------------------------------------


مهمترین نتایج بازیهای ایران در روز شانزدهم، کسب مدال نقره کمیل قاسمی (فیلم مسابقه) در کشتی بود.


المپیک 2016 ریو به پایان رسید ...


---------------------------------------------------------------

برنامه کامل رقابت ورزشکاران ایران در المپیک 2016 ریو (به تفکیک روز)

---------------------------------------------------------------

«ساعت مسابقات به وقت ایران است»
---------------------------------------------------------------

شنبه 16 مرداد 95 (6 آگوست)
رشته ورزشی ساعت

تیراندازی

(تمفنگ بادی 10 متر)

(الهه احمدی و نجمه خدمتی)

از ساعت 16 مرحله مقدماتی 

از ساعت 18 فینال

تنیس روی میز
(نوشاد و نیما عالمیان 
ندا شهسواری)

از ساعت 16:30 مرحله مقدماتی زنان و مردان و دور اول زنان

از ساعت 22 دور اول زنان و مردان

دوچرخه سواری(استقامت جاده)

 از ساعت 17

قایقرانی(رویینگ تک نفره)

(مهسا جاور)

از ساعت 16
یکشنبه 17 مرداد 95 (7 آگوست)
رشته ورزشی  ساعت

تنیس روی میز

(نوشاد و نیما عالمیان و ندا شهسواری)

در صورت صعود

از ساعت 2:30 دور اول

مردان و دور دوم زنان

از ساعت 16:30 دور دوم

مردان و زنان

از ساعت 22 دور دوم مردان و زنان

 جودو وزن 66 کیلوگرم(علیرضا خجسته فر)

از ساعت 17:30 مقدماتی

از ساعت 22:30 فینال

تیراندازی(تپانچه بادی 10 متر زنان)

گلنوش سبقت الهی

از ساعت 16:30 مقدماتی

از ساعت 18:30 فینال



دوشنبه 18 مرداد 95 (8 آگوست)
رشته ورزشی ساعت
تنیس روی میز  از ساعت 1:30 دور سوم مردان و زنان
والیبال (ایران و آرژانتین) از ساعت 6:05
تیرو کمان (زهرا نعمتی)

از ساعت 16:30

مرحله یک سی و دوم و یک شانزدهم

از ساعت 22:30

مرحله یک سی و دوم و یک شانزدهم

از 18 تا 20 مرداد رقابت این دو مرحله برگزار می شود.

تیراندازی

(تفنگ 10 متر بادی مردان)

(پوریا نوروزیان)

از ساعت 16:30 مقدماتی


از ساعت 19:30 فینال

سه شنبه 19 مرداد 95 (9 آگوست)
رشته ورزشی ساعت

تیراندازی

(تپانچه 25 متر زنان)

(گلنوش سبقت الهی)

از ساعت 16:30 مقدماتی بخش دقت

 از ساعت 19:30 مقدماتی بخش سرعت

از ساعت 23 فینال

جودو وزن 81 -کیلوگرم

(سعید ملایی)

از ساعت 17:30 مقدماتی


از ساعت 22:30 فینال

شنا (200 متر قورباغه)

(آریا نسیمی شاد)

از ساعت 20:30 مرحله گروهی
چهارشنبه 20 مرداد 95 (10 آگوست)
رشته ورزشی ساعت
والیبال (لهستان و ایران) ساعت 35 دقیقه بامداد
دوچرخه سواری (تایم تریل انفرادی) از ساعت 16
شمشیربازی (علی پاکدامن و مجتبی عابدینی)  از ساعت 16 مرحله مقدماتی و یک چهارم نهایی
پنجشنبه 21 مرداد 95 (11 اگوست)
رشته ورزشی ساعت
شمشیربازی (در صورت راهیابی ایران)  از ساعت 1 بامداد نیمه نهایی و فینال

تیراندازی (تفنگ سه وضعیت زنان)

(مه لقا جام بزرگ و نجمه خدمتی)

از ساعت 16:30 مقدماتی

 از ساعت 19:30 فینال

والیبال (ایران و کوبا) ساعت 17
جودو وزن 100-کیلوگرم
(جواد محجوب)

از ساعت 17:30 مقدماتی

از ساعت 22:30 فینال

جمعه 22 مرداد 95 (12 آگوست)
رشته ورزشی ساعت

دوومیدانی (پرتاب دیسک)

(احسان حدادی و محمود صمیمی)

از ساعت 17 مقدماتی

دوومیدانی (پرتاب وزنه زنان)

(لیلا رجبی)

از ساعت 17 مقدماتی

دوومیدانی (پیاده روی)

(حمید زورآوند)

از ساعت 22
شنبه 23 مرداد 95 (13 آگوست)
رشته ورزشی ساعت
وزنه برداری دسته 85 کیلوگرم از ساعت 2:30 بامداد

دوومیدانی (پرش طول)

(محمد ارزنده)

از ساعت 3:50 بامداد مقدماتی

دوومیدانی (دوی 100 متر)

(حسن تفتیان و رضا قاسمی)

از ساعت 17 مقدماتی

دوومیدانی (پرتاب دیسک)

(احسان حدادی و محمود صمیمی)

از ساعت 17 فینال
والیبال (مصر و ایران)   ساعت 17
یکشنبه 24 مرداد 95 (14 آگوست)
رشته ورزشی ساعت
وزنه برداری دسته 94 کیلوگرم از ساعت 2:30 بامداد

دوومیدانی (دوی 100 متر)

(حسن تفتیان و رضا قاسمی)

از ساعت 3:50 بامداد نیمه نهایی و فینال

تیراندازی (تفنگ سه وضعیت مردان)

(پوریا نوروزیان)

از ساعت 16:30 مقدماتی

 از ساعت 20:30 فینال

کشتی فرنگی اوزان 59 و 75 کیلوگرم

(حمید سوریان و سعید عبدولی)

از ساعت 17:30 مقدماتی

از ساعت 23:30 فینال

دوشنبه 25 مرداد 95 (15 آگوست)
رشته ورزشی ساعت

کشتی فرنگی اوزان 85 و 130 کیلوگرم

(حبیب اله اخلاقی و بشیر باباجان زاده)

از ساعت 17:30 مقدماتی

 از ساعت 23:30 فینال

والیبال (ایران و روسیه) ساعت 22:30
سه شنبه 26 مرداد 95 (16 آگوست)
رشته ورزشی ساعت
وزنه برداری دسته 105 کیلوگرم  از ساعت 2:30 بامداد

کشتی فرنگی اوزان 66 و 98 کیلوگرم

(امید نوروزی  و قاسم رضایی)

از ساعت 17:30 مقدماتی

 از ساعت 23:30 فینال

چهارشنبه 27 مرداد 95 (17 آگوست)
رشته ورزشی ساعت
وزنه برداری دسته 105+کیلوگرم از ساعت 2:30 بامداد

تکواندو وزن 58-کیلوگرم 

(فرزان عاشورزاده)

از ساعت 16:30 مقدماتی

از ساعت 22:30 یک چهارم نهایی

و نیمه نهایی

دوومیدانی (پرتاب چکش)

(کاوه موسوی و پژمان قلعه نویی)

از ساعت 17 مقدماتی
پنجشنبه 28 مرداد 95 (18 آگوست)
رشته ورزشی ساعت

تکواندو وزن 58-کیلوگرم 

(فرزان عاشورزاده)

در صورت راه یابی

از ساعت 3:30 بامدادشانس مجدد وفینال

تکواندو وزن 57- کیلوگرم زنان

(کیمیا علیزاده)

از ساعت 16:30 مقدماتی

از ساعت 22:30 یک چهارم نهایی

و نیمه نهایی

جمعه 29 مرداد 95 (19 آگوست)
رشته ورزشی ساعت

تکواندو وزن 57-کیلوگرم زنان

(کیمیا علیزاده)

از ساعت 3:30 شانس مجدد و فینال

کشتی آزاد اوزان

57 و 74 کیلوگرم

(حسن رحیمی و حسن یزدانی)

از ساعت 17:30 مقدماتی

از ساعت 23:30 فینال

تکواندو وزن 80-کیلوگرم

(مهدی خدابخشی)

از ساعت 16:30 مقدماتی

 از ساعت 22:30  یک چهارم نهایی و نیمه نهایی

شنبه 30 مرداد 95 (20 آگوست)
رشته ورزشی ساعت

تکواندو وزن 80-کیلوگرم

(مهدی خدابخشی)

در صورت راه یابی

از ساعت  3:30 بامداد فینال

کشتی آزاد اوزان

86 و 125 کیلوگرم

(علیرضا کریمی  و کمیل قاسمی)

از ساعت 17:30 مقدماتی

از ساعت 23:30 فینال

تکواندو  وزن 80+کیلوگرم

(سجاد مردانی)

از ساعت 16:30 مقدماتی

از ساعت 22:30 یک چهارم نهایی و نیمه نهایی

یکشنبه 31 مرداد 95 (21 آگوست)
رشته ورزشی ساعت

تکواندو  وزن 80+کیلوگرم

(سجاد مردانی)

در صورت راه یابی

از ساعت 3:30 بامداد شانس مجدد و فینال

کشتی آزاد اوزان 65 و 97 کیلوگرم

(میثم نصیری  و رضا یزدانی)

از ساعت 17:30 مقدماتی

از ساعت 23:30 فینال

دوومیدانی(ماراتن)

(محمد جعفر مرادی)

از ساعت 17

جدول مدال های المپیک 2016 ریو (برزیل) | رتبه ایران | کامل

--------------------------------------------------------------------
برنامه کامل و نتایج و فیلم بازیها را اینجا ببینید
--------------------------------------------------------------------
ایران با 3 طلا و 1 نقره و 4 برنز به رتبه 25 رسید
--------------------------------------------------------------------  

1 آمریکا 44 37 38 119
2 بریتانیا 27 22 17 66
3 چین 26 18 26 70
4 روسیه 19 18 19 56
5 آلمان 17 10 15 42
6 ژاپن 12 8 21 41
7 فرانسه 9 17 14 40
8 کره جنوبی 9 3 9 21
9 ایتالیا 8 12 8 28
10 استرالیا 8 11 10 29
11 هلند 8 7 4 19
12 مجارستان 8 3 4 15
13 برزیل 7 6 6 19
14 اسپانیا 7 4 6 17
15 کنیا 6 6 1 13
16 جامائیکا 6 3 2 11
17 کرواسی 5 3 2 10
18 کوبا 5 2 4 11
19 نیوزلند 4 9 5 18
20 کانادا 4 3 15 22
21 ازبکستان 4 2 7 13
22 قزاقستان 3 5 9 17
23 کلمبیا 3 2 3 8
24 سوئیس 3 2 2 7
25 ایران 3 1 4 8
26 یونان 3 1 2 6
27 آرژانتین 3 1 0 4
28 سوئد 2 6 3 11
29 آفریقای جنوبی 2 6 2 10
30 اوکراین 2 5 4 11
31 لهستان 2 3 6 11
32 کره شمالی 2 3 2 7
32 صربستان 2 3 2 7
34 تایلند 2 2 2 6
34 بلژیک 2 2 2 6
36 اسلواکی 2 2 0 4
37 گرجستان 2 1 4 7
38 آذربایجان 1 6 10 17
39 دانمارک 1 6 7 14
40 بلاروس 1 4 4 9
41 ترکیه 1 3 4 8
42 ارمنستان 1 3 0 4
43 جمهوری چک 1 2 7 10
44 اتیوپی 1 2 5 8
45 اسلوونی 1 2 1 4
46 اندونزی 1 2 0 3
47 رومانی 1 1 3 5
48 ویتنام 1 1 0 2
48 بحرین 1 1 0 2
50 چین تایپه 1 0 2 3
51 ورزشکاران مستقل 1 0 1 2
51 باهاما 1 0 1 2
53 فیجی 1 0 0 1
53 کوزوو 1 0 0 1
53 پورتوریکو 1 0 0 1
53 تاجیکستان 1 0 0 1
53 سنگاپور 1 0 0 1
53 اردن 1 0 0 1
59 مالزی 0 4 1 5
60 مکزیک 0 3 2 5
61 ایرلند شمالی 0 2 0 2
61 الجزایر 0 2 0 2
63 لیتوانی 0 1 3 4
64 بلغارستان 0 1 2 3
64 ونزوئلا 0 1 2 3
66 مغولستان 0 1 1 2
66 هند 0 1 1 2
68 گرنادا 0 1 0 1
68 بوروندی 0 1 0 1
68 فیلیپین 0 1 0 1
68 قطر 0 1 0 1
72 نروژ 0 0 4 4
73 تونس 0 0 3 3
73 مصر 0 0 3 3
75 جمهوری دومینیکن 0 0 1 1
75 اتریش 0 0 1 1
75 فنلاند 0 0 1 1
75 استونی 0 0 1 1
75 قرقیزستان 0 0 1 1
75 ترینیداد و توباگو 0 0 1 1
75 امارات 0 0 1 1
75 پرتغال 0 0 1 1
75 مراکش 0 0 1 1
75 نیجریه 0 0 1 1

برنامه کامل والیبال المپیک 2016 | تاریخ و ساعت | نتایج و فیلم

---------------------------------------------------------------

برنامه کامل تمام رشته های المپیک را اینجا ببینید

---------------------------------------------------------------

برزیل قهرمان والیبال المپیک 2016 شد


نتیجه فینال : برزیل 3 - ایتالیا 0

---------------------------------------------------------------

مرحله یک چهارم نهایی مسابقات والیبال مردان بازی‌های المپیک چهارشنبه 27 مرداد 95 و بامداد پنجشنبه 28 مرداد 95 برگزار می‌شود.

 

برنامه مرحله یک چهارم نهایی والیبال المپیک 2016 (به وقت ایران):

 

چهارشنبه - 27 مرداد 95


ساعت 17:30؛ روسیه 3 - کانادا 0 - فیلم بازی


ساعت 21:30؛ آمریکا 3 - لهستان 0 - فیلم بازی


پنجشنبه - 28 مرداد 95


ساعت 1:30؛ ایتالیا 3 - ایران 0 - فیلم بازی


ساعت 5:45؛ برزیل 3 - آرژانتین 1

 

تیم ملی ایران در صورت پیروزی مقابل ایتالیا، در مرحله نیمه نهایی با برنده مسابقه تیم‌های آمریکا و لهستان روبه‌رو شود.



برنامه مرحله نیمه نهایی والیبال المپیک 2016 (به وقت ایران):


جمعه – 29 مرداد 95 : برزیل 3 - روسیه 0


جمعه – 29 مرداد 95 : ایتالیا 2 - آمریکا 3



برنامه کامل مرحله حذفی والیبال المپیک 2016:


چهارشنبه – 27 مرداد 95 : مرحله یک چهارم نهایی والیبال المپیک 2016

 
جمعه – 29 مرداد 95 : مرحله نیمه نهایی والیبال المپیک 2016

 
یکشنبه – 31 مرداد 95 : دیدارهای رده بندی و فینال والیبال المپیک 2016



برنامه کامل مسابقات والیبال مردان المپیک 2016 ریو - به وقت ایران


** برنامه مسابقات گروه B والیبال المپیک 2016 ریو (دور مقدماتی):


یکشنبه 17 مرداد 95
لهستان 3 - مصر 0

دوشنبه 18 مرداد 95
روسیه 3 - کوبا 1

آرژانتین 3 - ایران 0 - فیلم بازی

سه شنبه 19 مرداد 95
آرژانتین 3 - روسیه 1

چهارشنبه 20 مرداد 95
لهستان 3 - ایران 2 - فیلم بازی
مصر 3 - کوبا 0

پنجشنبه 21 مرداد 95
ایران 3 - کوبا 0 - فیلم بازی
روسیه 3 - مصر 0
لهستان 3 - آرژانتین 0

شنبه 23 مرداد 95
ایران 3 - مصر 0 - فیلم بازی
آرژانتین 3 - کوبا 0
روسیه 3 - لهستان 2

دوشنبه 25 مرداد 95
آرژانتین 3 - مصر 0
روسیه 3 - ایران 0 - فیلم بازی

سه شنبه 26 مرداد 95
لهستان 3 - کوبا 0


جدول رده بندی گروه B والیبال المپیک 2016 ریو:

جدول المپیک 2016 ریو (2016) - گروه B


تیم امتیاز مسابقات
بازی برد باخت
1 آرژانتین 12 5 4 1
2 لهستان 12 5 4 1
3 روسیه 11 5 4 1
4 ایران 7 5 2 3
5 مصر 3 5 1 4
6 کوبا 0 5 0 5

جدول رده بندی گروه A والیبال المپیک 2016 ریو:

جدول المپیک 2016 ریو (2016) - گروه A


تیم امتیاز مسابقات
بازی برد باخت
1 ایتالیا 12 5 4 1
2 کانادا 9 5 3 2
3 آمریکا 9 5 3 2
4 برزیل 9 5 3 2
5 فرانسه 6 5 2 3
6 مکزیک 0 5 0 5

در پایان دور مقدماتی از هر گروه چهار تیم به مرحله بعدی صعود می کنند که مراحل بعدی به صورت حذفی برگزار می شود.


مرحله نخست حذفی رقابت های والیبال مردان روز چهارشنبه 27 مردادماه با چهار دیدار پیگیری خواهد شد و تیم های فاتح به مرحله نیمه نهایی صعود می کنند.

مراحل نیمه نهایی و نهایی این رقابت ها نیز روز های جمعه و یکشنبه 29 و 31 مردادماه برگزار خواهد شد.


نتایج و برنامه کامل مرحله مقدماتی والیبال المپیک 2016:


یکشنبه – 17 مرداد 95:
 .
گروه اول:
ایتالیا 3 – فرانسه 0
برزیل 3 – مکزیک 1
کانادا 3 – آمریکا 0
 .
گروه دوم:
لهستان 3 – مصر 0
روسیه 3 – کوبا 1
آرژانتین 3 ایران 0
 .
سه‌شنبه – 19 مرداد 95:
 .
گروه اول:
فرانسه 3 – مکزیک 0
ایتالیا 3 – آمریکا 1
برزیل 3 – کانادا 1
 .
گروه دوم:
آرژانتین 3 – روسیه 1
لهستان 3 – ایران 2
مصر 3 – کوبا 0
 .
پنج‌شنبه – 21 مرداد 95:
 .
گروه اول:
کانادا 0 – فرانسه 3
ایتالیا 3 – مکزیک 0
آمریکا 3 – برزیل 1
 .
گروه دوم:
ایران 3 – کوبا 0
روسیه 3 – مصر 0
لهستان 3 – آرژانتین 0
 .
شنبه – 23 مرداد 95:
 .
گروه اول:
آمریکا 3 – فرانسه 1
کانادا 3 – مکزیک 0
ایتالیا 3 – برزیل 1
 .
گروه دوم:
مصر 0 ایران 3
آرژانتین 3 - کوبا 0
روسیه 3 - لهستان 2

 .
دوشنبه – 25 مرداد 95:
 .
گروه اول:
آمریکا 3 – مکزیک 0
کانادا 3 – ایتالیا 1
برزیل 3 – فرانسه 1
 .
گروه دوم:
آرژانتین 3 – مصر 0
روسیه 3 ایران 0
لهستان 3 – کوبا 0

حریفان والیبال ایران در انتخابی المپیک 2016 +زمان بازی ها

حریفان والیبال ایران در انتخابی المپیک 2016 مشخص شدند


فیلم خلاصه روسیه 3-1 فرانسه - فینال انتخابی المپیک اروپا


فیلم خلاصه لهستان 3-2 آلمان - رده بندی انتخابی المپیک اروپا


پس از پایان رقابت های والیبال انتخابی المپیک اروپا، حریفان ایران در مسابقات انتخابی المپیک مشخص شدند.


به گزارش ایسنا، مسابقات انتخابی المپیک آسیا با حضور هشت تیم اواخر اردیبهشت سال آینده در ژاپن برگزار می شود. در این رقابت ها علاوه بر چهار تیم آسیایی نمایندگان سایر قاره ها هم حضور دارند. از اروپا تیم های دوم و سوم مسابقات انتخابی قاره سبز یعنی فرانسه و لهستان و از قاره آمریکا ونزویلا و کانادا حریف ایران در انتخابی المپیک هستند.


نحوه صعود تیم ها در انتخابی المپیک 2016:


سه تیم برتر این مسابقات و بهترین تیم آسیایی جواز حضور در المپیک را کسب می کنند.


تیم هایی که تا کنون به المپیک راه یافته اند:

برزیل: میزبان

آمریکا: قهرمان جام جهانی

ایتالیا: نایب قهرمان جام جهانی

آرژانتین: قهرمان انتخابی المپیک آمریکای جنوبی

روسیه: قهرمان انتخابی المپیک اروپا


تیم های حاضر در انتخابی المپیک در ژاپن:

۱- ایران

۲- استرالیا

۳- ژاپن

۴- چین

۵- ونزوئلا

۶- فرانسه

۷- لهستان

۸- کانادا


سیچلو: در ژاپن باید به مصاف قهرمانان برویم


خوان سیچلو مربی تیم ملی والیبال ایران که برای دیدن و بررسی مسابقات حریفان ایران در برلین حضور دارد، پس از پایان مسابقات انتخابی المپیک در منطقه اروپا گفت: به عقیده من نتایج این مسابقات برای تیم ما اهمیت زیادی داشت.


وی با بیان اینکه نتایج این رقابت ها مشخص کرد که در ژاپن باید به مصاف قهرمانان برویم، تصریح کرد: تیم ملی والیبال ایران در مسابقات انتخابی ژاپن باید با لهستان قهرمان سال 2014 جهان، فرانسه قهرمان لیگ جهانی سال 2015 و ژاپن قهرمان سال 2015 آسیا و میزبان این رقابت ها مسابقه دهد.


مربی تیم ملی والیبال با تاکید بر اینکه بازی های بسیار سختی پیش رو داریم، گفت: در مسابقات ژاپن نباید اشتباه کنیم زیرا دیگر فرصت جبران نخواهیم داشت. باید برای راه یابی به المپیک، بازی های قابل قبولی را به نمایش بگذاریم تا برای نخستین بار در المپیک حضور یابیم، رویدادی که لیاقت آن را داریم.


مسابقات والیبال انتخابی المپیک 2016 در منطقه اروپا شب گذشته با قهرمانی روسیه به پایان رسید تا این تیم سهمیه مستقیم المپیک را به دست آورد. تیم های فرانسه و لهستان نیز با کسب عنوان های دوم و سوم سهمیه حضور در مسابقات انتخابی ژاپن که اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می شود، به دست آوردند.

رتبه 1 کنکور تجربی | چگونه زیست را 100 بزنیم

چگونه زیست را 100 بزنیم، چگونه زیست را برای کنکور بخوانیم

رتبه یک کنکور تجربی: چگونه زیست را 100 زدم


دانش آموزان زیادی می خواهند بدانند که روش مطالعه چگونه باید باشد تا بتوانند زیست را 100 درصد بزنند. بهترین کار در این زمینه این است که به کسی مراجعه کنید که هم رتبه 1 باشد و هم زیست اش را 100 درصد زده باشد.


با رتبه 1 کنکور تجربی، گپی در مورد روش مطالعه ی زیست داشتیم. البته همان طور که خود ایشان هم در مصاحبه اشاره کرده روش مطالعه هر کس مخصوص به خودش است و دانش آموزان با آشنایی با روش های مطالعه ی دیگران می توانند به روش مطالعه مطلوب خود دست پیدا کنند.


یک سری از دانش آموزان هستند که فکر می کنند حتما دبیر خصوصی برای زیست داشتید . برای  آنها چه جوابی دارید ؟

من دبیر خصوصی نداشتم اما دبیرهای خیلی خوبی داشتم که از آنها بهترین استفاده را بردم. مخصوصا در سال های سوم و چهارم دبیرهای زیست خوبی داشتم. در اینجا از آنها تشکر ویژه می کنم . هم به لحاظ درس دادن و امتحان گرفتن و هم به لحاظ ارتباط دوستانه ای که با دانش آموزان داشتند.

مهم ترین منبع مطالعه ی زیست شما چه بود ؟

مهم ترین منبع من ، کتاب درسی ام بود و نکات مهم از تست ها را هم در کتاب درسی ام یادداشت می کردم.

روش مطالعه ی شما برای درس زیست چگونه بود که اینقدر خوب جواب داد؟

روش مطالعه هر کس مخصوص به خودش است . من از این روش استفاده کردم و از آن نتیجه گرفتم. در ابتدا متن کتاب درسی را کامل می خواندم . خیلی با دقت این کار را انجام می دادم . اگر نکته ای وجود داشت که با مطالب قبلی ارتباط داشت ، استنتاج خود را یادداشت می کردم . شکل های کتاب را هم بررسی می کردم و نکات آن را یادداشت می کردم . این یادداشت برداری های من در خود کتاب درسی و گوشه های آن بود. بعد از آنکه چند دور مطالعه می کردم و به تسلط نسبی می رسیدم سراغ تست زدن می رفتم .

اولویت شما برای تست زدن چگونه بود ؟ و بعد از تست زدن چه می کردید ؟

در کل تست های کنکور را برای خودم در اولویت قرار می دادم. کنارتست هایی که غلط جواب داده بودم یا جواب نداده بودم، برای خودم علامت می زدم تا بعدا به این تست ها توجه کنم. به جواب همه ی تست ها - حتی تست هایی که درست جواب داده بودم - نگاه می کردم تا اگر نکته یا استدلال بهتری وجود دارد از آن استفاده کنم . نکات تست ها را هم در خود کتاب درسی می نوشتم .

آیا در آزمون های آزمایشی درصد زیست شما صد بود ؟ بعد از آزمون چه می کردید؟

من به ندرت زیست را در آزمون ها 100 می زدم . بعد از آزمون همان کارهایی که بعد از تست زدن انجام می دادم می کردم . همه ی جواب ها را نگاه می کردم . نکات را برای خودم در کتاب درسی می نوشتم . اما اینجا یک کار دیگر هم انجام می دادم و اینکه خود تست های غلط جواب داده را در کتاب خودآموز یادداشت می کردم تا در آزمون های جمع بندی یا دوره ای بتوانم آن را مرور کنم.

احتمالا کتاب درسی شما باید پر از نوشته و نکته باشد؟

بله

در هفته چقدر برای زیست وقت می گذاشتی ؟

در سال چهارم به طور میانگین 12 ساعت در هفته وقت می گذاشتم البته دوستانی داشتم که بیشتر هم وقت می گذاشتند و این زمان مخصوص به هر فرد است.

با توجه به اینکه درصدهای دیگر شما هم در کنکور خوب بوده ، چگونه غرق در مطالعه ی زیست نمی شدید و به درس های دیگر هم توجه می کردید ؟

با تکمیل دفتر برنامه ریزی و برنامه ریزی خودم این کار را انجام می دادم . دفتر برنامه ریزی به تعادل کمک می کند تا به همه ی درس ها توجه کنی.

آیا روش دیگری هم برای مطالعه زیست داشتید که بخواهید به آن اشاره کنید ؟

گاهی اوقات برای خودم تست طراحی می کردم . سعی می کردم پیش بینی کنم کدام قسمت ها و کدام نکته ها می تواند مورد توجه طراحان باشد. برای قسمت های حفظی و فرار زیست از خلاصه برداری هم استفاده می کردم. فصل چرخه ها را برای خودم خلاصه کردم . برای نکات سه فصل آخر زیست پیش 2هم جدول درست کرده بودم تا مطالب را بهتر به یاد بسپارم.


منبع: http://libarshad1388.blogsky.com


ساعت و زمان برگزاری لیگ جهانی والیبال 2016

امتیازبندی لیگ جهانی والیبال 2016-2017 | گروه بندی لیگ جهانی والیبال 2016-2017 | رده بندی لیگ جهانی والیبال 2016-2017 |
زمانبندی برنامه بازیها و گروه بندی لیگ جهانی والیبال 2016

همگروه های
ایران در لیگ جهانی والیبال 2016


بر اساس برنامه جدید رقابت‌های لیگ جهانی والیبال، در سال 2016 تیم ملی والیبال ایران با تیم‌های ایتالیا، صربستان، آرژانتین، برزیل، بلغارستان و آمریکا دیدار خواهد کرد.

جزئیات و تعداد تیم های سطح یک لیگ جهانی والیبال 2016

لیگ جهانی 2016 با حضور 12 تیم در سطح یک برگزار می‌شود. این تیم‌ها در سه هفته و 9 گروه با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. نکته قابل توجه مصاف والیبالیست‌های ایران با تیم ملی آرژانتین و شاگردان خولیو ولاسکو است.


زمان و ساعت دقیق بازیهای ایران در لیگ جهانی والیبال 2016

پخش زنده به وقت ایران


**برنامه مسابقات تیم ملی ایران در لیگ جهانی ۲۰۱۶ به شرح زیر است:

هفته اول – ریودوژانیرو برزیل

پنجشنبه ۲۷ خرداد، ساعت ۲۱:۴۰ برزیل – ایران

شنبه ۲۹ خرداد، ساعت ۰۰:۴۵ آمریکا – ایران

یکشنبه ۳۰ خرداد، ساعت ۴ آرژانتین – ایران

هفته دوم – میزبان: بلگراد صربستان

پنجشنبه ۳ تیر، ساعت ۱۸:۳۰ بلغارستان – ایران

جمعه ۴ تیر، ساعت ۱۸:۳۰ برزیل – ایران

شنبه ۵ تیر، ساعت ۲۱:۳۰ صربستان – ایران

هفته سوم – میزبان تهران ایران

جمعه ۱۱ تیر، ساعت ۲۱ ایران – صربستان

شنبه ۱۲ تیر، ساعت ۲۱ ایران – ایتالیا

یکشنبه ۱۳ تیر، ساعت ۲۱ ایران – آرژانتین



جدول گروه بندی
بازیهای لیگ جهانی والیبال 2016


هفته اول (27 تا 29 خردادماه 95)

گروه A . میزبان استرالیا: استرالیا، فرانسه، ایتالیا، بلژیک.

گروه B. میزبان برزیل: برزیل، ایران، آمریکا، آرژانتین.

گروه C . میزبان روسیه: روسیه، صربستان، بلغارستان، لهستان.

هفته دوم (3 تا 5 تیرماه 95)

گروه D. میزبان لهستان:
لهستان، روسیه، آرژانتین، فرانسه.

گروه E. میزبان ایتالیا: ایتالیا، آمریکا، استرالیا، بلژیک.

گروه F. میزبان صربستان: صربستان، ایران، بلغارستان، برزیل.

هفته سوم (10 تا 12 تیرماه 95)

گروه G. میزبان فرانسه: فرانسه، بلژیک، برزیل، لهستان.

گروه H. میزبان آمریکا: آمریکا، بلغارستان، روسیه، استرالیا.

گروه I. میزبان ایران (تهران): ایران، ایتالیا، صربستان، آرژانتین.

فرمول لیگ جهانی والیبال سال 2016

فدراسیون جهانی والیبال فرمول لیگ جهانی سال 2016 اعلام کرد که این رقابت ها با حضور 24 تیم در دو سطح یک و دو برگزار خواهد شد.

پس از افزایش تیم های شرکت کننده از 28 به 32 تیم در سال گذشته، فدراسیون جهانی والیبال تصمیم گرفت تا قالب جدیدی از لیگ جهانی را در 2016-2017 به نمایش بگذارد و با فشرده کردن برنامه به مسابقات هیجان بیشتری ببخشید. این قالب جدید تحت تاثیر المپیک ریو 2016 برنامه ریزی شده است تا تیم های شرکت کننده در المپیک نیز بتوانند راحت تر خود را آماده کنند.

زمان برگزاری (برنامه زمانی) لیگ جهانی والیبال 2016 (به وقت ایران)

این قالب جدید شامل دو دسته 12 تیمی است که مسابقات تنها در 5 هفته از تاریخ 17 جون تا 17 جولای (28 خرداد تا 27 تیرماه 95) برگزار خواهد شد.

تیم های سطح یک و دو و سه لیگ جهانی والیبال 2016

سطح یک:
فرانسه، ایتالیا، استرالیا، روسیه، آمریکا، برزیل، ایران، آرژانتین، صربستان، بلغارستان، بلژیک و لهستان .

سطح دو:
هلند، پرتغال، ترکیه ، اسلواکی، ژاپن، کره جنوبی، فنلاند، کوبا، کانادا، چین، مصر و جموری چک.

سطح سه: هنوز برای سطح سوم تصمیم گیری نشده است (پس از اعلام، به روزرسانی خواهد شد ...).

دلیل تغییر نحوه برگزاری مسابقات لیگ جهانی والیبال 2016

یکی از دلایل فدراسیون جهانی والیبال برای اینگونه برنامه ریزی لیگ جهانی در سال 2016-2017 برگزاری المپیک سال 2016 در برزیل است و FIVB تلاش دارد لیگ جهانی را در سال 2016 در کوتاه ترین فرصت ممکن به پایان برساند.

زمان برگزاری مرحله مقدماتی و فینال (نهایی) لیگ جهانی والیبال 2016

مرحله بین قاره ای لیگ جهانی 2016 در دسته های اول و دوم در 3 هفته از 17 جون تا 3 جولای (27 خرداد تا 12 تیرماه)برگزار خواهد شد.

مرحله فینال گروه دوم در تاریخ 9 تا 10 جولای (18 و 19 تیرماه 95) انجام می شود.

فینالیست های گروه اول از تاریخ 13 تا 17 جولای (22 تا 26 تیرماه 95) به رقابت می پردازند.

رقابت های گروه سوم در 2 هفته انجام می شود و یک تا 3 جولای تاریخ فینال این گروه خواهد بود.

در نهایت، 5 تیم برتر به همراه میزبان مرحله نهایی فینال لیگ جهانی 2016 را برگزار کنند.

لازم به ذکر است، در سطح دوم، تیم‌ها دیگر شانسی برای حضور در مرحله نیمه‌نهایی و فینال را ندارند

امتیازات ویژه برای قهرمان لیگ جهانی والیبال 2016

1. قهرمان لیگ جهانی 2016-2017 احتمال دارد برای مسابقات جایزه بزرگ والیبال 2017 انتخاب شود.

2. قهرمان لیگ جهانی 2016 احتمال دارد برای جام جهانی والیبال 2019 انتخاب شود.

3. قهرمان لیگ جهانی 2016 احتمال دارد برای مسابقات والیبال المپیک 2020 انتخاب شود.

فدراسیون جهانی والیبال گزینه‌های دیگری را هم مدنظر دارد و آن هم اینکه تقسیم‌بندی متفاوتی را برای 4 تیم برتر لیگ جهانی ایجاد کند.

در موارد دیگر تیمی که بیشترین امتیاز را در لیگ جهانی 2016 تا 2019 کسب کند، احتمال دارد برای مسابقات والیبال المپیک 2020 انتخاب شود.

جزئیات پایانی لیگ جهانی والیبال 2016


تغییرات جدید نحوه برگزاری لیگ جهانی والیبال 2016-2017، به این معنی است که روسیه (تیمی که سال گذشته به سطح پایین‌تر سقوط کرده بود) می‌تواند در سطح یک بماند. ضمن اینکه فرانسه به عنوان قهرمان دوره گذشته هم به سطح یک اضافه خواهد شد. همچنین فدراسیون جهانی والیبال تیم‌های بلژیک، آرژانتین و بلغارستان را هم با وایلد کارت به سطح یک دعوت کرد.


ضمن اینکه فدراسیون جهانی والیبال تاکید کرد که نکته حائز اهمیت در این شکل از برگزاری لیگ جهانی این است که تیم اول گروه دو، همانند دو سال گذشته در مرحله نهایی شرکت نمی‌کند.

رقابت‌ها در سطح یک همانند دوره قبلی یعنی 4 مسابقه (بازی رفت و برگشت) در آخر هر هفته است. با این تفاوت که نهایت سه تیم اول دور فینال را به جای 4 تیم برگزار می‌کنند.


منبع: http://libarshad1388.blogsky.com


ساعت و زمان برگزاری جام جهانی والیبال 2015 - 2016

جدول گروه ایران در جام جهانی والیبال 2015-2016 | برنامه بازیهای ایران در جام جهانی والیبال 2015-2016 |
برنامه کامل تمام بازیهای جام جهانی والیبال 2015 - 2016


سیزدهمین دوره جام جهانی والیبال از 17 شهریوماه آغاز می شود و در مدت 16 روز این رقابت ها 132 مسابقه برگزار می شود.


 12 کشور در این رقابت ها که به میزبانی سه شهر ژاپن برگزار می شود شرکت می کنند که هر تیم در مدت این مسابقات 11 دیدار انجام می دهد.


در نهایت تیم ها بر اساس نتایج به دست آمده در رتبه های اول تا دوازدهم قرار خواهند گرفت که دو تیم برتر مجوز حضور در بازی های المپیک 2016 برزیل را به دست می آورند.


برنامه کامل جام جهانی والیبال به وقت تهران به قرار زیر است:


شهر هاماماتسو:


سه شنبه 17 شهریور:

کانادا – ایتالیا ساعت ۷:۴۰

ایران – آرژانتین ساعت ۷:۴۰
آمریکا – استرالیا ساعت ۱۰:۴۰
روسیه – ونزوئلا ساعت ۱۰:۴۰
لهستان – نماینده اول کنفدراسیون آفریقا ساعت ۱۴:۱۰
ژاپن – نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا ساعت ۱۴:۵۰


چهارشنبه 18 شهریور:

استرالیا – ایتالیا ساعت ۷:۴۰
ونزوئلا – آرژانتین ساعت ۷:۴۰
نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا - کانادا ساعت ۱۰:۴۰
نماینده اول کنفدراسیون آفریقا – ایران ساعت ۱۰:۴۰
لهستان – روسیه ساعت ۱۴:۱۰
ژاپن – آمریکا ساعت ۱۴:۵۰


پنج شنبه 19 شهریور:

ایتالیا – نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا ساعت ۷:۴۰
ایران – ونزوئلا ساعت ۷:۴۰
کانادا - آمریکا ساعت ۱۰:۴۰
آرژانتین – لهستان ساعت ۱۰:۴۰
روسیه – نماینده اول کنفدراسیون آفریقا ساعت ۱۴:۱۰
ژاپن – استرالیا ساعت ۱۴:۵۰


جمعه 20 شهریورماه استراحت تیم ها


شنبه 21 شهریور:

آمریکا – ایتالیا ساعت ۷:۴۰
ایران – لهستان ساعت ۷:۴۰
استرالیا – نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا ساعت ۱۰:۴۰
نماینده اول کنفدراسیون آفریقا – ونزوئلا ساعت ۱۰:۴۰
آرژانتین – روسیه ساعت ۱۴:۱۰
ژاپن – کانادا ساعت ۱۴:۵۰


یکشنبه 22 شهریور:

نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا – آمریکا ساعت ۷:۴۰
لهستان – ونزوئلا ساعت ۷:۴۰
استرالیا - کانادا ساعت ۱۰:۴۰
آرژانتین – نماینده اول کنفدارسیون آفریقا ساعت ۱۰:۴۰
روسیه – ایران ساعت ۱۴:۱۰
ژاپن – ایتالیا ساعت ۱۴:۵۰


روزهای دوشنبه و سه شنبه 23 و 24 شهریورماه جابجایی تیم ها به شهر اوساکا


شهر اوساکا:


چهارشنبه 25 شهریور:
آمریکا – ونزوئلا ساعت ۷:۴۰
نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا – آرژانتین ساعت ۷:۴۰
ایتالیا – ایران ساعت ۱۰:۴۰
کانادا – لهستان ساعت ۱۰:۴۰
روسیه – استرالیا ساعت ۱۴:۴۰
ژاپن – نماینده اول کنفدراسیون آفریقا ساعت ۱۴:۵۰


پنج شنبه 26 شهریور:

آمریکا – ایران ساعت ۷:۴۰
نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا – لهستان ساعت ۷:۴۰
ایتالیا – نماینده اول کنفدراسیون آفریقا ساعت ۱۰:۴۰
روسیه – کانادا ساعت ۱۰:۴۰
آرژانتین – استرالیا ساعت ۱۴:۴۰
ژاپن – ونزوئلا ساعت ۱۴:۵۰


جمعه 27 شهریور:

آمریکا – نماینده اول کنفدراسیون آفریقا ساعت ۷:۴۰
روسیه – نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا ساعت ۷:۴۰
ونزوئلا – ایتالیا ساعت ۱۰:۴۰
آرژانتین – کانادا ساعت ۱۰:۴۰
استرالیا - لهستان ساعت ۱۴:۴۰
ژاپن – ایران ساعت ۱۴:۵۰


روزهای شنبه و یکشنبه 28 و 29 شهریورماه جابجایی تیم ها به شهر توکیو


شهر توکیو:


دوشنبه 30 شهریور:
روسیه – ایتالیا ساعت ۶:۴۰
نماینده اول و دوم کنفدراسیون آفریقا ساعت ۶:۴۰
کانادا – ونزوئلا ساعت ۹:۴۰
ژاپن – آرژانتین ساعت ۹:۴۵
آمریکا - لهستان ساعت ۱۲:۴۰
ایران – استرالیا ساعت ۱۲:۴۰


سه شنبه 31 شهریور:

آرژانتین – ایتالیا ساعت ۵:۴۰
ونزوئلا – نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا ساعت ۵:۴۰
ایران – کانادا ساعت ۸:۴۰
لهستان – ژاپن ساعت ۸:۴۵
روسیه – آمریکا ساعت ۱۱:۴۰
استرالیا – نماینده اول کنفدارسیون آفریقا ساعت ۱۱:۴۰


چهارشنبه یکم مهر:

ایتالیا – لهستان ساعت ۵:۴۰
ایران – نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا ساعت ۵:۴۰
نماینده اول کنفدراسیون آفریقا – کانادا ساعت ۸:۴۰
روسیه – ژاپن ساعت ۸:۴۵
آرژانتین – آمریکا ساعت ۱۱:۴۰
ونزوئلا – استرالیا ساعت ۱۱:۴۰


منبع: http://libarshad1388.blogsky.com


پخش زنده جام جهانی والیبال 2015 - 2016

جدول گروه ایران در جام جهانی والیبال 2015-2016 | برنامه بازیهای ایران در جام جهانی والیبال 2015-2016 |
برنامه کامل تمام بازیهای جام جهانی والیبال 2015 - 2016


سیزدهمین دوره جام جهانی والیبال از 17 شهریوماه آغاز می شود و در مدت 16 روز این رقابت ها 132 مسابقه برگزار می شود.


 12 کشور در این رقابت ها که به میزبانی سه شهر ژاپن برگزار می شود شرکت می کنند که هر تیم در مدت این مسابقات 11 دیدار انجام می دهد.


در نهایت تیم ها بر اساس نتایج به دست آمده در رتبه های اول تا دوازدهم قرار خواهند گرفت که دو تیم برتر مجوز حضور در بازی های المپیک 2016 برزیل را به دست می آورند.


برنامه کامل جام جهانی والیبال به وقت تهران به قرار زیر است:


شهر هاماماتسو:


سه شنبه 17 شهریور:

کانادا – ایتالیا ساعت ۷:۴۰

ایران – آرژانتین ساعت ۷:۴۰
آمریکا – استرالیا ساعت ۱۰:۴۰
روسیه – ونزوئلا ساعت ۱۰:۴۰
لهستان – نماینده اول کنفدراسیون آفریقا ساعت ۱۴:۱۰
ژاپن – نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا ساعت ۱۴:۵۰


چهارشنبه 18 شهریور:

استرالیا – ایتالیا ساعت ۷:۴۰
ونزوئلا – آرژانتین ساعت ۷:۴۰
نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا - کانادا ساعت ۱۰:۴۰
نماینده اول کنفدراسیون آفریقا – ایران ساعت ۱۰:۴۰
لهستان – روسیه ساعت ۱۴:۱۰
ژاپن – آمریکا ساعت ۱۴:۵۰


پنج شنبه 19 شهریور:

ایتالیا – نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا ساعت ۷:۴۰
ایران – ونزوئلا ساعت ۷:۴۰
کانادا - آمریکا ساعت ۱۰:۴۰
آرژانتین – لهستان ساعت ۱۰:۴۰
روسیه – نماینده اول کنفدراسیون آفریقا ساعت ۱۴:۱۰
ژاپن – استرالیا ساعت ۱۴:۵۰


جمعه 20 شهریورماه استراحت تیم ها


شنبه 21 شهریور:

آمریکا – ایتالیا ساعت ۷:۴۰
ایران – لهستان ساعت ۷:۴۰
استرالیا – نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا ساعت ۱۰:۴۰
نماینده اول کنفدراسیون آفریقا – ونزوئلا ساعت ۱۰:۴۰
آرژانتین – روسیه ساعت ۱۴:۱۰
ژاپن – کانادا ساعت ۱۴:۵۰


یکشنبه 22 شهریور:

نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا – آمریکا ساعت ۷:۴۰
لهستان – ونزوئلا ساعت ۷:۴۰
استرالیا - کانادا ساعت ۱۰:۴۰
آرژانتین – نماینده اول کنفدارسیون آفریقا ساعت ۱۰:۴۰
روسیه – ایران ساعت ۱۴:۱۰
ژاپن – ایتالیا ساعت ۱۴:۵۰


روزهای دوشنبه و سه شنبه 23 و 24 شهریورماه جابجایی تیم ها به شهر اوساکا


شهر اوساکا:


چهارشنبه 25 شهریور:
آمریکا – ونزوئلا ساعت ۷:۴۰
نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا – آرژانتین ساعت ۷:۴۰
ایتالیا – ایران ساعت ۱۰:۴۰
کانادا – لهستان ساعت ۱۰:۴۰
روسیه – استرالیا ساعت ۱۴:۴۰
ژاپن – نماینده اول کنفدراسیون آفریقا ساعت ۱۴:۵۰


پنج شنبه 26 شهریور:

آمریکا – ایران ساعت ۷:۴۰
نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا – لهستان ساعت ۷:۴۰
ایتالیا – نماینده اول کنفدراسیون آفریقا ساعت ۱۰:۴۰
روسیه – کانادا ساعت ۱۰:۴۰
آرژانتین – استرالیا ساعت ۱۴:۴۰
ژاپن – ونزوئلا ساعت ۱۴:۵۰


جمعه 27 شهریور:

آمریکا – نماینده اول کنفدراسیون آفریقا ساعت ۷:۴۰
روسیه – نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا ساعت ۷:۴۰
ونزوئلا – ایتالیا ساعت ۱۰:۴۰
آرژانتین – کانادا ساعت ۱۰:۴۰
استرالیا - لهستان ساعت ۱۴:۴۰
ژاپن – ایران ساعت ۱۴:۵۰


روزهای شنبه و یکشنبه 28 و 29 شهریورماه جابجایی تیم ها به شهر توکیو


شهر توکیو:


دوشنبه 30 شهریور:
روسیه – ایتالیا ساعت ۶:۴۰
نماینده اول و دوم کنفدراسیون آفریقا ساعت ۶:۴۰
کانادا – ونزوئلا ساعت ۹:۴۰
ژاپن – آرژانتین ساعت ۹:۴۵
آمریکا - لهستان ساعت ۱۲:۴۰
ایران – استرالیا ساعت ۱۲:۴۰


سه شنبه 31 شهریور:

آرژانتین – ایتالیا ساعت ۵:۴۰
ونزوئلا – نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا ساعت ۵:۴۰
ایران – کانادا ساعت ۸:۴۰
لهستان – ژاپن ساعت ۸:۴۵
روسیه – آمریکا ساعت ۱۱:۴۰
استرالیا – نماینده اول کنفدارسیون آفریقا ساعت ۱۱:۴۰


چهارشنبه یکم مهر:

ایتالیا – لهستان ساعت ۵:۴۰
ایران – نماینده دوم کنفدراسیون آفریقا ساعت ۵:۴۰
نماینده اول کنفدراسیون آفریقا – کانادا ساعت ۸:۴۰
روسیه – ژاپن ساعت ۸:۴۵
آرژانتین – آمریکا ساعت ۱۱:۴۰
ونزوئلا – استرالیا ساعت ۱۱:۴۰


منبع: http://libarshad1388.blogsky.com


برنامه بازیها و گروه بندی لیگ جهانی والیبال 2016 اعلام شد (ایران)

زمانبندی برنامه بازیها و گروه بندی لیگ جهانی والیبال 2016

زمان و ساعت دقیق بازیهای ایران در لیگ جهانی والیبال 2016

پخش زنده به وقت ایران


**برنامه مسابقات تیم ملی ایران در لیگ جهانی ۲۰۱۶ به شرح زیر است:

هفته اول – ریودوژانیرو برزیل

پنجشنبه ۲۷ خرداد، ساعت ۲۱:۴۰ برزیل – ایران

شنبه ۲۹ خرداد، ساعت ۰۰:۴۵ آمریکا – ایران

یکشنبه ۳۰ خرداد، ساعت ۴ آرژانتین – ایران

هفته دوم – میزبان: بلگراد صربستان

پنجشنبه ۳ تیر، ساعت ۱۸:۳۰ بلغارستان – ایران

جمعه ۴ تیر، ساعت ۱۸:۳۰ برزیل – ایران

شنبه ۵ تیر، ساعت ۲۱:۳۰ صربستان – ایران

هفته سوم – میزبان تهران ایران

جمعه ۱۱ تیر، ساعت ۲۱ ایران – صربستان

شنبه ۱۲ تیر، ساعت ۲۱ ایران – ایتالیا

یکشنبه ۱۳ تیر، ساعت ۲۱ ایران – آرژانتین

همگروه های ایران در لیگ جهانی والیبال 2016

بر اساس برنامه جدید رقابت‌های لیگ جهانی والیبال، در سال 2016 تیم ملی والیبال ایران با تیم‌های ایتالیا، صربستان، آرژانتین، برزیل، بلغارستان و آمریکا دیدار خواهد کرد.

جزئیات و تعداد تیم های سطح یک لیگ جهانی والیبال 2016

لیگ جهانی 2016 با حضور 12 تیم در سطح یک برگزار می‌شود. این تیم‌ها در سه هفته و 9 گروه با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. نکته قابل توجه مصاف والیبالیست‌های ایران با تیم ملی آرژانتین و شاگردان خولیو ولاسکو است.

جدول گروه بندی بازیهای لیگ جهانی والیبال 2016

هفته اول (27 تا 29 خردادماه 95)

گروه A . میزبان استرالیا: استرالیا، فرانسه، ایتالیا، بلژیک.

گروه B. میزبان برزیل: برزیل، ایران، آمریکا، آرژانتین.

گروه C . میزبان روسیه: روسیه، صربستان، بلغارستان، لهستان.

هفته دوم (3 تا 5 تیرماه 95)

گروه D. میزبان لهستان:
لهستان، روسیه، آرژانتین، فرانسه.

گروه E. میزبان ایتالیا: ایتالیا، آمریکا، استرالیا، بلژیک.

گروه F. میزبان صربستان: صربستان، ایران، بلغارستان، برزیل.

هفته سوم (10 تا 12 تیرماه 95)

گروه G. میزبان فرانسه: فرانسه، بلژیک، برزیل، لهستان.

گروه H. میزبان آمریکا: آمریکا، بلغارستان، روسیه، استرالیا.

گروه I. میزبان ایران (تهران): ایران، ایتالیا، صربستان، آرژانتین.

فرمول لیگ جهانی والیبال سال 2016

فدراسیون جهانی والیبال فرمول لیگ جهانی سال 2016 اعلام کرد که این رقابت ها با حضور 24 تیم در دو سطح یک و دو برگزار خواهد شد.

پس از افزایش تیم های شرکت کننده از 28 به 32 تیم در سال گذشته، فدراسیون جهانی والیبال تصمیم گرفت تا قالب جدیدی از لیگ جهانی را در 2016-2017 به نمایش بگذارد و با فشرده کردن برنامه به مسابقات هیجان بیشتری ببخشید. این قالب جدید تحت تاثیر المپیک ریو 2016 برنامه ریزی شده است تا تیم های شرکت کننده در المپیک نیز بتوانند راحت تر خود را آماده کنند.

زمان برگزاری (برنامه زمانی) لیگ جهانی والیبال 2016 (به وقت ایران)

این قالب جدید شامل دو دسته 12 تیمی است که مسابقات تنها در 5 هفته از تاریخ 17 جون تا 17 جولای (28 خرداد تا 27 تیرماه 95) برگزار خواهد شد.

تیم های سطح یک و دو و سه لیگ جهانی والیبال 2016

سطح یک:
فرانسه، ایتالیا، استرالیا، روسیه، آمریکا، برزیل، ایران، آرژانتین، صربستان، بلغارستان، بلژیک و لهستان .

سطح دو:
هلند، پرتغال، ترکیه ، اسلواکی، ژاپن، کره جنوبی، فنلاند، کوبا، کانادا، چین، مصر و جموری چک.

سطح سه: هنوز برای سطح سوم تصمیم گیری نشده است.

دلیل تغییر نحوه برگزاری مسابقات لیگ جهانی والیبال 2016

یکی از دلایل فدراسیون جهانی والیبال برای اینگونه برنامه ریزی لیگ جهانی در سال 2016-2017 برگزاری المپیک سال 2016 در برزیل است و FIVB تلاش دارد لیگ جهانی را در سال 2016 در کوتاه ترین فرصت ممکن به پایان برساند.

زمان برگزاری مرحله مقدماتی و فینال (نهایی) لیگ جهانی والیبال 2016

مرحله بین قاره ای لیگ جهانی 2016 در دسته های اول و دوم در 3 هفته از 17 جون تا 3 جولای (27 خرداد تا 12 تیرماه)برگزار خواهد شد.

مرحله فینال گروه دوم در تاریخ 9 تا 10 جولای (18 و 19 تیرماه 95) انجام می شود.

فینالیست های گروه اول از تاریخ 13 تا 17 جولای (22 تا 26 تیرماه 95) به رقابت می پردازند.

رقابت های گروه سوم در 2 هفته انجام می شود و یک تا 3 جولای تاریخ فینال این گروه خواهد بود.

در نهایت، 5 تیم برتر به همراه میزبان مرحله نهایی فینال لیگ جهانی 2016 را برگزار کنند.

لازم به ذکر است، در سطح دوم، تیم‌ها دیگر شانسی برای حضور در مرحله نیمه‌نهایی و فینال را ندارند

امتیازات ویژه برای قهرمان لیگ جهانی والیبال 2016

1. قهرمان لیگ جهانی 2016-2017 احتمال دارد برای مسابقات جایزه بزرگ والیبال 2017 انتخاب شود.

2. قهرمان لیگ جهانی 2016-2017 احتمال دارد برای جام جهانی والیبال 2019 انتخاب شود.

3. قهرمان لیگ جهانی 2016-2017 احتمال دارد برای مسابقات والیبال المپیک 2020 انتخاب شود.

فدراسیون جهانی والیبال گزینه‌های دیگری را هم مدنظر دارد و آن هم اینکه تقسیم‌بندی متفاوتی را برای 4 تیم برتر لیگ جهانی ایجاد کند.

در موارد دیگر تیمی که بیشترین امتیاز را در لیگ جهانی 2016 تا 2019 کسب کند، احتمال دارد برای مسابقات والیبال المپیک 2020 انتخاب شود.

جزئیات پایانی لیگ جهانی والیبال 2016


تغییرات جدید نحوه برگزاری لیگ جهانی والیبال 2016-2017، به این معنی است که روسیه (تیمی که سال گذشته به سطح پایین‌تر سقوط کرده بود) می‌تواند در سطح یک بماند. ضمن اینکه فرانسه به عنوان قهرمان دوره گذشته هم به سطح یک اضافه خواهد شد. همچنین فدراسیون جهانی والیبال تیم‌های بلژیک، آرژانتین و بلغارستان را هم با وایلد کارت به سطح یک دعوت کرد.


ضمن اینکه فدراسیون جهانی والیبال تاکید کرد که نکته حائز اهمیت در این شکل از برگزاری لیگ جهانی این است که تیم اول گروه دو، همانند دو سال گذشته در مرحله نهایی شرکت نمی‌کند.

رقابت‌ها در سطح یک همانند دوره قبلی یعنی 4 مسابقه (بازی رفت و برگشت) در آخر هر هفته است. با این تفاوت که نهایت سه تیم اول دور فینال را به جای 4 تیم برگزار می‌کنند.


منبع: http://libarshad1388.blogsky.com


رده بندی نهایی والیبال قهرمانی آسیا 2015 - 2016

رده بندی والیبال قهرمانی جهان 2015 | رده بندی والیبال قهرمانی جهان 2016 | رده بندی والیبال قهرمانی آسیا 2015-2016 |
رده بندی نهایی والیبال قهرمانی آسیا 2015 - 2016


رتبه بندی نهایی هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا:


۱. ژاپن
۲. ایران
۳. چین
۴. قطر
۵. استرالیا
۶. چین تایپه
۷. کره جنوبی
۸. تایلند
9. قزاقستان
10. پاکستان
11. هند
12. بحرین
13. سریلانکا
14. کویت
15. عمان
16. ترکمنستان


بهترین دریافت‌کننده: پویا فیاضی و حمزه زرینی


بهترین مدافع میانی: ژان ژیان از چین و مصطفی شریفات از ایران


بهترین پاسور: محمد طاهر وادی از ایران و اوکاستو هیگوری ژاپن


بهترین لیبرو: ساکای وایتیکه از ژاپن


ارزشمندترین بازیکن: شیمیزو تانیهیرو از ژاپن


منبع: http://libarshad1388.blogsky.com


( تعداد کل: 18 )
   1       2    >>
قسمت شانزدهم ساخت ایران 2 - قسمت شانزدهم فصل دوم ساخت ایران - دانلود قسمت 16 ساخت ایران 2 - دانلود رایگان قسمت 16 ساخت ایران 2
نظافت منزل توسط خانم مشهد - نظافت منزل مشهد - نظافت راه پله در مشهد - شماره شرکت نظافتی در مشهد
شرکت نظافتی معتبر در مشهد - شرکت نظافتی در مشهد - شرکت خدمات نظافتی در مشهد