ساخت ایران 2 قسمت 16 - قسمت 16 ساخت ایران 2 - دانلود قانونی قسمت 16 ساخت ایران 2 - خرید قسمت 16 ساخت ایران 2
دانلود رایگان سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری آزاد ارشد دکتری 97-98

قیمت کتاب‌های درسی در سال تحصیلی 94-95 اعلام شد

قیمت کتب درسی ابتدایی 94-95 | قیمت کتب درسی دبیرستان 94-95 | قیمت کتب درسی پیش دانشگاهی 94-95 |

قیمت کتابهای درسی ابتدایی و دبیرستان و پیش دانشگاهی سال تحصیلی 94-95


تمام دوره های تحصیلی


« قیمت کتاب‌های درسی دانش آموزان برای سال تحصیلی 95-94 »

ردیفدوره تحصیلیقیمت یک دوره
1سال اول ابتدایی123,000 ریال
2سال دوم ابتدایی135,000 ریال
3سال سوم ابتدایی170,000 ریال
4سال چهارم ابتدایی172,000 ریال
5سال پنجم ابتدایی185,000 ریال
6سال ششم ابتدایی193,000 ریال
............................................................................................................
7پایه هفتم356,000 ریال
8پایه هشتم295,000 ریال
9پایه نهم307,000 ریال
............................................................................................................
10سال دوم تجربی344,000 ریال
11سال دوم ریاضی340,000 ریال
12سال دوم انسانی359,000 ریال
............................................................................................................
13سال سوم تجربی301,000 ریال
14سال سوم ریاضی378,000 ریال
15سال سوم انسانی322,000 ریال
............................................................................................................
16پیش دانشگاهی تجربی212,000 ریال
17پیش دانشگاهی ریاضی210,000 ریال
18پیش دانشگاهی انسانی213,000 ریال
19پیش دانشگاهی هنر379,000 ریال


قیمت کتاب‌های درسی در سال تحصیلی 94-95 اعلام شد


قیمت کتاب‌های درسی دانش‌آموزان در سال تحصیلی 94-95 از سوی اداره کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی اعلام گردید. در مجموع قیمت کتاب‌های درسی در مقایسه با سال گذشته 12 تا 14 درصد افزایش داشته است.


منبع: http://libarshad1388.blogsky.com


تمدید مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 94 - 95 (بدون آزمون دوره کاردانی)

تمدید مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 94-95 | تمدید مهلت ثبت نام کاردانی علمی کاربردی 94-95 |
تمدید مهلت ثبت نام کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی 94-95

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره تمدید مهلت ثبت نام برای متقاضیان پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی -کاربردی


به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که تا این تاریخ 29 مرداد 94، برای ثبت نام اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده تا روز چهارشنبه 4 شهریورماه 94 بتوانند نسبت به ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.


حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش  اظهار داشت: مهلت ثبت نام در پذیرش بدون آزمون دوره کاردانی دانشگاه علمی و کاربردی به منظور کمک به علاقمندان شرکت در این آزمون که ثبت نام خود را انجام نداده‌اند تا روز چهارشنبه 4 شهریورماه تمدید گردید. 

 
وی افزود: تا ساعت 8 صبح امروز 75 هزار نفر در این دوره ثبت نام کردند. 
 
توکلی در پایان گفت: روش گزینش دانشجو در هر یک از کد رشته محل‌های تحصیلی بر اساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر، دیپلم و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان، بومی بودن و با توجه به صلاحیت های عمومی داوطلبان بر اساس ضوابط دانشگاه علمی کاربردی است.

منبع: http://libarshad1388.blogsky.com


خرید اینترنتی کتب درسی 94-95 پیش دانشگاهی (به قیمت دولتی برای داوطلبان آزاد)

خرید اینترنتی کتب درسی پیش دانشگاهی 94-95-96 | خرید اینترنتی کتب درسی دبیرستان 94-95-96 | ابتدایی متوسطه هنرستان |

خرید کتاب های درسی پیش دانشگاهی 94-95 به قیمت دولتی


داوطلبان آزاد که قصد دارند کتاب های درسی را از کتاب فروشی ها، با نرخ بالاتر از قیمت پشت جلد، تهیه نمایند، می توانند 15 مهر به سامانه فروش اینترنتی کتب درسی مراجعه کنند.


لیدا نیک‌روش  اظهار داشت:‌ افرادی که فارغ‌التحصیل شده‌اند و به هر دلیلی به کتاب‌های درسی دوره پیش‌دانشگاهی نیاز دارند، می‌توانند از 15 مهر به سامانه فروش اینترنتی کتب درسی به نشانی www.irtextbook.ir مراجعه کنند.


وی افزود:‌ با اتمام توزیع کتب درسی دانش‌آموزان، از تاریخ 15 مهر سامانه اینترنتی فروش کتب درسی را برای داوطلبان آزاد فعال می‌کنیم که این افراد می‌توانند با مراجعه به این سامانه و ثبت درخواست خود کتاب‌های درسی دوره پیش دانشگاهی را به نرخ دولتی و پشت جلد تهیه کنند. حتی در تلاش هستیم تا این امکان را فراهم کنیم که کتاب‌های درسی از طریق پست به نشانی که افراد ارائه می‌دهند، ارسال شود.


مدیرکل دفتر نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی عنوان کرد: داوطلبان آزاد برای تهیه کتاب‌های درسی دوره پیش دانشگاهی به افراد متفرقه مراجعه نکنند، چرا که این افراد با سودجویی، کتاب‌های درسی را با قیمت بالایی به افراد ارائه می‌کنند.


منبع: http://libarshad1388.blogsky.com


نحوه پذیرش دانشجو در آزمون دکتری سال 95 - 96

آزمون دکتری 95-96 | آزمون دکتری سال 95-96 | نحوه پذیرش دانشجو در آزمون دکتری 95-96 |
نحوه پذیرش دانشجو در آزمون دکتری سال 95-96

معاون وزیر علوم، تحقیقات وفناوری و رئیس سازمان سنجش آموزش کشور بااشاره به سیاست جداسازی سنجش و پذیرش در سازمان سنجش، گفت: آزمون دکترا دو بار درسال برگزارو پذیرش دانشجو برعهده دانشگاه است.


خدایی با اشاره به وجود چند سیاست در وزارت علوم، تاکید کرد: دانشگاه های کشور با مرز بین المللی شدن و بین المللی رفتار کردن فاصله دارند.


وی با تاکید براینکه دانشگاه های کشور باید بخصوص برای دوره های تحقیقی آماده شوند، افزود: دانشگاه ها باید هم از لحاظ نرم افزاری و هم سخت افزاری آماده شوند تا به جامعه بین المللی بپیوندند.


معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه دانشگاه ها نباید به این حد از رشد و توسعه بسنده کنند، گفت: نباید سرعت رشد و توسعه علمی کشور کاهش یابد.


خدایی با اشاره به اینکه سرعت علم در کشور در سال های اخیر ۱۱ برابر میانگین سرعت رشد جهانی بود، افزود: این سرعت رشد علمی نباید ثابت شود و یا کاهش بیابد.


سیاست سازمان سنجش در حوزه پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی


وی با اشاره به سیاست دیگر سازمان سنجش در حوزه پذیرش دانشجو در دوره های تکمیلی عنوان کرد: بحث جداسازی سنجش و پذیرش در سازمان سنجش ضروری است تا این سازمان تبدیل به سازمان تخصصی سنجش شده و وارد موضوع پذیرش نشود.


رئیس سازمان سنجش آموزش کشور ادامه داد: دانشگاه های کشور باید به رشد و بالندگی علمی برسند تا همانند سایر دانشگاه های دنیا پذیرش دانشجو را خود برعهده گیرند.


خدایی با اشاره به موضوع تکرار و اعتباربخشی به آزمون ها به عنوان سیاست دیگر درحال پیگیری این سازمان، گفت: در آزمون دکترای سال های آینده این سیاست ها اعمال می شود. به نحوی که پذیرش دانشجو به دانشگاه واگذار شده و دوبار در سال اعتبار آزمون داده شده است.


منبع: http://libarshad1388.blogsky.com


فرصت مطالعاتی دانشجویان دکتری 94 - 95 وزارت علوم ( 100 درصد پرداخت هزینه)

فرصت مطالعاتی دانشجویان دکتری وزارت علوم 94-95 | فرصت مطالعاتی دانشجویان دکتری وزارت بهداشت دانشگاه آزاد پیام نور |
پرداخت هزینه 100 درصدی فرصت مطالعاتی نخبگان دوره دکتری

به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمد فرهادی اظهار داشت: سال جاری به دانشگاهها ابلاغ شده است که در دانشگاههای گروه یک ۲۰ درصد و در دانشگاههای گروه دو ۱۰ درصد نخبگان را بدون آزمون در مقاطع بالاتر پذیرش کنند.

 
وی افزود: در راستای اجرای سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در بحث توسعه علم و فناوری  و تاکیدات رئیس جمهور، توجه به دانشجویان تحصیلات تکمیلی و کیفیت دوره های آموزش عالی به طور جدی در دستور کار وزارت علوم است.
 
وزیر علوم تاکید کرد: دانشگاههای ما باید به سمت دانشگاه نسل سوم و کارآفرین حرکت کنند. در حال حاضر رشته های تحصیلی دانشگاهها در حال بازنگری است تا کارآمدتر شوند و  رشته های تحصیلی از قبیل  رشته های فنی مهندسی بتوانند مهارت آموزی بهتری داشته باشند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: تا پایان تابستان امسال حدود ۳۰۰ رشته تحصیلی بازنگری می شود و گروههای مختلف بر روی این مسئله در حال فعالیت هستند که این رشته ها بیشتر جنبه عملی داشته باشند.
 
دکتر فرهادی افزود: متقاضیان زیادی خواستار جذب به عنوان عضو هیئت علمی هستند، ولی وزارت علوم فقط امکان جذب ۲ هزار نفر از آنها را دارد.  ولی با این وجود نخبگان در اولویت استخدام هیئت علمی وزارت علوم قرار دارند که این مسئله به زودی به دانشگاهها ابلاغ می شود.


منبع: http://libarshad1388.blogsky.com


زمان ثبت نام دانشجویان دکتری دانشگاه پیام نور 94-95

زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور 94-95 | زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور 95-96 | ثبت نام دکتری پیام نور 94-95 |
زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور 94-95 (دانشجویان دکتری)

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور اعلام کرد: ثبت نام دانشجویان پذیرفته شده در آزمون دوره دکتری(ph.D) سال تحصیلی 94-95 را از تاریخ ۵ شهریور لغایت ۸ شهریور انجام می شود.


پذیرفته شدگان گرامی لازم است در مهلت اعلام شده با آماده کردن فایل اسکن شده مدارک خود به سامانه ثبت نام دانشگاه (گلستان) به آدرس اینترنتی http://reg.pnu.ac.ir  مراجعه و ثبت نام کنند.

مدارک لازم جهت ثبت نام دانشگاه پیام نور 94-95


معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور افزود: مدارک لازم جهت ثبت نام را «مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد»، «تصویر شناسنامه و کارت ملی»، «مدرک مشخص کننده نظام وظیفه (ویژه آقایان)»، «عکس با زمینه روشن» و «تائیدیه استفاده از سهمیه» (برای داوطلبانی که از سهمیه استفاده نموده اند)، عنوان کرد.


منبع: http://libarshad1388.blogsky.com

وام ازدواج دانشجویی 94 - 95 دانشگاه آزاد اسلامی (23 میلیون تومان)

وام ازدواج دانشجویی 94-95 | وام ازدواج دانشگاه آزاد اسلامی 95-96 | وام ازدواج دانشگاه پیام نور 94-95 |
وام ازدواج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی 94-95

ذاکر مدیر صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تسهیلات ازدواج دانشجویی، تسهیلاتی ویژه برای دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی است که با دستور ریاست دانشگاه آزاد مبنی بر حمایت و ترویج سنت حسنه ازدواج، همزمان با ولادت حضرت معصومه و روز دختر، اقدام به ثبت نام و ارائه تسهیلات نمود. 

 
وی مطرح کرد: بر اساس رسالت و اساس‌نامه صندوق رفاه دانشجویی، وام 15 میلیون ریالی همچنان ادامه دارد و دانشگاه آزاد اسلامی نیز علاوه بر فعالیت در زمینه آموزش عالی در زمینه ارائه تسهیلات نیز قدم بزرگی برداشته است که درحال حاضر 18632 نفر در این سامانه ازدواج ثبت نام کرده‌اند و این برنامه اجرایی در سه فاز قرار گرفته است تا در مرحله اجرا قرار بگیرد.
 
از تعداد 18632 نفر در فاز اول، 62011 نفر تسهیلات را دریافت کردند. 
 
وی تاکید کرد: در صورتیکه هر دو زوج‌های دانشجو دانشگاه آزاد اسلامی باشند، مجموعا به هر دو آنها 23 میلیون تومان تعلق می‌گیرد که با رعایت اولویت و زمان ثبت نام به بانک‌های عامل معرفی می‌شوند.
 
وی اضافه کرد: در مرحله اول از بین 6211 نفر، 3650 نفر تا اواسط شهریور ماه سال جاری تسهیلات خود را دریافت می‌کنند و تا 15 مهر 6000 نفر دانشجو دیگر تسهیلات خود را دریافت می‌کنند.
 
وی در پایان گفت: قرار بر این است که بر اساس جدول زمان‌بندی، تا پایان سال تمامی دانشجویان در کوتاه‌ترین زمان ممکن وام خود را دریافت کنند و ما بتوانیم 18632 نفر را پوشش دهیم و دانشجویان باید منتظر خبرهای خوشی در این زمینه، در مراحل بعدی باشند.


منبع: http://libarshad1388.blogsky.com


نمرات امتحان نهایی 94 - 95 (ترمیم نمره های دانش آموزان و داوطلبان کنکور)

دریافت نمرات امتحان نهایی 94-95 | مشاهده نمرات امتحان نهایی 95-96 | میانگین نمرات امتحان نهایی 94-95 |

نمرات امتحان نهایی 94 - 95 (ترمیم نمرات دانش آموزان و داوطلبان کنکور)


دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش از تصویب «ترمیم نمرات دانش‌آموزان برای کنکور» در شورای عالی آموزش و پرورش خبر داد و گفت: براین اساس داوطلبانی که تمایل به شرکت در کنکور دارند می‌توانند در دروسی که نمرات آنها پایین است برای یک بار دیگر در امتحانات نهایی شرکت کنند.

 

مهدی نوید ادهم، مصوبات 915 امین جلسه شورای عالی آموزش و پرورش را اعلام و اظهار کرد: دراین جلسه نخستین مصوبه شورا در زمینه تنظیم جدول تطبیق وضعیت تحصیلی دانش آموزان نظام قدیم با نظام جدید در دوره متوسطه بود که پس از بحث و بررسی فراوان مقرر شد دانش آموزان با رعایت شرط سنی در پایه متناظر نظام جدید ادامه تحصیل دهند.

 

وی افزود: اگر شرایط سنی افراد طبق ضوابط اجازه حضور در مدارس روزانه را نمی‌داد به مدارس بزرگسالان یا آموزش از راه دور هدایت می‌شوند.

 

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش در ادامه با بیان اینکه مصوبه دیگری نیز داشتیم گفت: بر این اساس امکان ترمیم نمرات دانش‌آموزی فراهم می شود. با توجه به قانون سنجش و پذیرش دانشجو مصوب مجلس که بر ضرورت درنظر گرفتن سوابق تحصیلی دانش آموزان برای پذیرش در دانشگاه‌ها تأکید دارد، شورای عالی آموزش و پرورش مصوبه‌ای را در خصوص ترمیم نمرات دانش آموزی داشت.

 

نوید ادهم افزود: تعدادی از دانش آموزان و خانواده‌ها درخواست ترمیم نمرات تحصیلی خود را داشتند و براساس مصوبه شورای عالی آموزش و پرورش به آنها اجازه داده می‌شود برای یک بار هر دانش آموز به صورت داوطلب آزاد در امتحانات نهایی دوره متوسطه شرکت کرده و برای ارتقای نمره یک یا چند درس خود اقدام کنند.

 

دبیرکل شورای عالی اموزش و پروش با بیان اینکه هر داوطلب آزادی که می‌خواهد در کنکور شرکت کند، اما نمره چند درس او پایین است و از آنجایی که سوابق تحصیلی در کنکور تأثیر داشته و این موضوع به ضرر داوطلب خواهد بود، براساس مصوبه شورا اجازه دارد برای یک بار به صورت داوطلب آزاد در دروسی که نمرات آنها پایین است شرکت کند، گفت: بدیهی است نمرات جدید داوطلب برای رقابت در کنکور به سازمان سنجش ارائه می شود.


منبع: http://libarshad1388.blogsky.com


زمان اعلام نتایج نهایی دکتری آزاد 94 - 95 (دقیق)

زمان اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری آزاد 94-95 | زمان اعلام نتایج نهایی دکتری آزاد 94-95 | زمان اعلام نتایج دکتری آزاد 94-95 |
زمان دقیق اعلام نتایج نهایی دکتری آزاد 94-95

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: نتایج آزمون کارشناسی ارشد و آزمون سراسری دانشگاه آزاد در روزهای 17 و 18 شهریور ماه اعلام می‌شود.


دکتری مجتبی علوی فاض، برنامه زمان بندی اعلام نتایج دانشگاه آزاد را به تفکیک اعلام کرد.


زمان اعلام نتایج نهایی کارشناسی و  ارشد و دکتری آزاد 94-95


1. دوشنبه 16 شهریورماه، نتایج آزمون دکترای تخصصی پژوهش محور؛


2. سه شنبه 17 شهریورماه، نتایج آزمون کارشناسی ارشد؛


3. چهارشنبه 18 شهریورماه، نتایج آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها در مقطع کارشناسی، کاردانی و دکترای حرفه ای


4. پنجشنبه 19 شهریورماه، نتایج آزمون دکترای تخصصی آموزشی پژوهشی، اعلام می شود.


سایت دریافت نتایج آزمون های کارشناسی و ارشد و دکتری دانشگاه آزاد 94-95


داوطلبان می‌توانند در روزهای مقرر به سامانه‌های www.azmoon.com و www.sanjesh.iau.ac.ir برای دریافت نتایج خود مراجعه کنند.


زمان بندی ثبت دانشگاه آزاد سال تحصیلی 94-95


معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد همچنین در خصوص زمان بندی ثبت نام این دانشگاه گفت: روز شنبه و یکشنبه 21 و 22 شهریورماه ثبت نام پذیرفته‌ شدگان دوره‌های دکترای پژوهش محور و دکترای تخصصی آموزشی پژوهشی، دوشنبه و سه شنبه 23 و 24 شهریورماه ثبت نام پذیرفته‌ شدگان کارشناسی ارشد و چهارشنبه 25 شهریورماه ثبت نام پذیرفته شدگان سراسری کاردانی، کارشناسی و دکترای حرفه‌ای صورت می‌گیرد.


مدارک و نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد سال تحصیلی 94-95


علوی فاضل در رابطه با نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان گفت: این افراد برای ثبت نام باید به واحد دانشگاهی که در آن پذیرفته شده‌اند مراجعه کنند و مدارک لازم که شامل اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی، 12 قطعه عکس، اصل مدرک پایه، ریز نمرات مقطع تحصیلی قبلی و برای آقایان کارت معافی و یا پایان خدمت (در صورت معافیت و گذراندن خدمت سربازی) است را به همراه داشته باشند.


منبع: http://libarshad1388.blogsky.com


زمان اعلام نتایج نهایی ارشد آزاد 94 - 95 (دقیق)

زمان اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد آزاد 94-95 | زمان اعلام نتایج نهایی ارشد آزاد 94-95 | زمان اعلام نتایج ارشد آزاد 94-95 |
زمان دقیق اعلام نتایج نهایی ارشد آزاد 94-95

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: نتایج آزمون کارشناسی ارشد و آزمون سراسری دانشگاه آزاد در روزهای 17 و 18 شهریور ماه اعلام می‌شود.


دکتری مجتبی علوی فاض، برنامه زمان بندی اعلام نتایج دانشگاه آزاد را به تفکیک اعلام کرد.


زمان اعلام نتایج نهایی کارشناسی و  ارشد و دکتری آزاد 94-95


1. دوشنبه 16 شهریورماه، نتایج آزمون دکترای تخصصی پژوهش محور؛


2. سه شنبه 17 شهریورماه، نتایج آزمون کارشناسی ارشد؛


3. چهارشنبه 18 شهریورماه، نتایج آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها در مقطع کارشناسی، کاردانی و دکترای حرفه ای


4. پنجشنبه 19 شهریورماه، نتایج آزمون دکترای تخصصی آموزشی پژوهشی، اعلام می شود.


سایت دریافت نتایج آزمون های کارشناسی و ارشد و دکتری دانشگاه آزاد 94-95


داوطلبان می‌توانند در روزهای مقرر به سامانه‌های www.azmoon.com و www.sanjesh.iau.ac.ir برای دریافت نتایج خود مراجعه کنند.


زمان بندی ثبت دانشگاه آزاد سال تحصیلی 94-95


معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد همچنین در خصوص زمان بندی ثبت نام این دانشگاه گفت: روز شنبه و یکشنبه 21 و 22 شهریورماه ثبت نام پذیرفته‌ شدگان دوره‌های دکترای پژوهش محور و دکترای تخصصی آموزشی پژوهشی، دوشنبه و سه شنبه 23 و 24 شهریورماه ثبت نام پذیرفته‌ شدگان کارشناسی ارشد و چهارشنبه 25 شهریورماه ثبت نام پذیرفته شدگان سراسری کاردانی، کارشناسی و دکترای حرفه‌ای صورت می‌گیرد.


مدارک و نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد سال تحصیلی 94-95


علوی فاضل در رابطه با نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان گفت: این افراد برای ثبت نام باید به واحد دانشگاهی که در آن پذیرفته شده‌اند مراجعه کنند و مدارک لازم که شامل اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی، 12 قطعه عکس، اصل مدرک پایه، ریز نمرات مقطع تحصیلی قبلی و برای آقایان کارت معافی و یا پایان خدمت (در صورت معافیت و گذراندن خدمت سربازی) است را به همراه داشته باشند.


منبع: http://libarshad1388.blogsky.com


( تعداد کل: 243 )
   1       2       3       4       5       ...       25    >>
قسمت شانزدهم ساخت ایران 2 - قسمت شانزدهم فصل دوم ساخت ایران - دانلود قسمت 16 ساخت ایران 2 - دانلود رایگان قسمت 16 ساخت ایران 2
نظافت منزل توسط خانم مشهد - نظافت منزل مشهد - نظافت راه پله در مشهد - شماره شرکت نظافتی در مشهد
شرکت نظافتی معتبر در مشهد - شرکت نظافتی در مشهد - شرکت خدمات نظافتی در مشهد