ساخت ایران 2 قسمت 21 - قسمت 21 ساخت ایران 2 - ساخت ایران 2 - سریال ساخت ایران 2 - دانلود ساخت ایران 2 - دانلود قانونی قسمت 21 ساخت ایران 2 - خرید قسمت 21 ساخت ایران 2 - دانلود قسمت 21 ساخت ایران 2 - دانلود رایگان قسمت 21 ساخت ایران 2
دانلود رایگان سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری آزاد ارشد دکتری 97-98
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

زمان اعلام نتایج نهایی آزمون کاردانی فنی حرفه ای 96 - 97 نظام جدید


اسامی پذیرفته شدگان نهایی همراه با کارنامه داوطلبان

لینک کارنامه و نتایج نهایی آزمون کاردانی فنی حرفه ای 96

لینک اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون کاردانی فنی حرفه ای 96

زمان دقیق اعلام نتایج نهایی کاردانی فنی حرفه ای 96 = 20 شهریور 96


برنامه زمان بندی مراحل مختلف آزمون دوره های کاردانی نظام جدید 96-97

(دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیر دولتی - غیر انتفاعی)

موضوعتاریخ


زمان ثبت نام


آزمون کاردانی نظام جدید


فنی و حرفه ای 96

96/2/24 تا 96/2/31

زمان استقرار اطلاعات ثبت نامی

داوطلبان

بر روی سایت سنجش

برای مشاهده یا ویرایش اطلاعات
96/2/24 تا 96/2/31

زمان انتشار اطلاعیه توزیع اینترنتی

کارت و برگزاری آزمون

در نشریه پیک سنجش و سایت سنجش
96/5/2 تا 96/5/9


زمان دریافت کارت


شرکت در آزمون و برگ راهنمای آزمون


از طریق سایت سنجش

96/5/10 تا 96/5/12


زمان برگزاری


کنکور کاردانی نظام جدید فنی حرفه ای


و موسسات آموزش عالی

غیر دولتی - غیر دولتی

96/5/13

زمان اعلام نتایج نهایی


کاردانی فنی حرفه ای 96
دهه آخر شهریورماه 96

زمان استقرار کارنامه نهایی آزمون

کاردانی نظام جدید

دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات

غیر دولتی - غیر انتفاعی
هفته آخر مهرماه 96


منبع: http://libarshad1388.blogsky.com


زمان برگزاری کنکور کاردانی فنی حرفه ای 96 - 97 | تاریخ دقیق

زمان (مهلت) ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 96-97 نظام جدید


جدول زمانبندی کنکور کاردانی فنی حرفه ای 96


آخرین مهلت ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 96-97:


بدین وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان شرکت در آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی-غیرانتفاعی سال 1396 و برخی از رشته های بدون آزمون (پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی) می‌رساند که ثبت نام برای شرکت در آزمون مذکور منحصراً بصورت اینترنتی از روز یکشنبه مورخ 96/02/24 آغاز می شود و تا ساعت 24 روز یکشنبه مورخ 96/02/31 پایان می‌پذیرد؛ لذا کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام که دارای شرایط عمومی واختصاصی به شرح ذیل هستند، می‌توانند در آزمون مذکور ثبت‌نام و شرکت نمایند (در صورت تمدید مهلت زمان ثبت نام همین جا اطلاع رسانی خواهد شد).


بازنشر: http://libarshad1388.blogsky.com


دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 96-97 نظام جدید


جدول زمانبندی کنکور کاردانی فنی حرفه ای 96


اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره شرایط و ضوابط، تاریخ و نحوه ثبت نام در آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی سال 1396


آخرین مهلت ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 96-97:


بدین وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان شرکت در آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی-غیرانتفاعی سال 1396 و برخی از رشته های بدون آزمون (پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی) می‌رساند که ثبت نام برای شرکت در آزمون مذکور منحصراً بصورت اینترنتی از روز یکشنبه مورخ 96/02/24 آغاز می شود و تا ساعت 24 روز یکشنبه مورخ 96/02/31 پایان می‌پذیرد؛ لذا کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام که دارای شرایط عمومی واختصاصی به شرح ذیل هستند، می‌توانند در آزمون مذکور ثبت‌نام و شرکت نمایند (در صورت تمدید زمان ثبت نام همین جا اطلاع رسانی خواهد شد).


شرایط ثبت‌نام‌ کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 96-97:

علاقه مندان به تحصیل در دوره های کاردانی می بایست ضمن اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی، مقررات وظیفه عمومی، مقررات مربوط به ضوابط ثبت نام اتباع غیر ایرانی و توضیحات مربوط به سهمیه شاهد و ایثارگر (مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون) در صورتی که دارای شرایط مذکور باشند، به عنوان داوطلب مقطع کاردانی منحصراً در یک رشته امتحانی و متناسب با رشته تحصیلی  و کد رایانه ای چهار رقمی دیپلم خود (طبق ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون) متقاضی ادامه تحصیل شوند.

ثبت‌نام‌ برای‌ شرکت‌ در آزمون ‌سال 1396، منحصراً به روش ذیل امکان پذیر است:

1- مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش. 2- دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام. 3- آماده نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت‌نام. 4- با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام منحصراً بصورت اینترنتی انجام می‌گیرد، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان و پرداخت مبلغ 20.000 (دویست هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در آزمون،نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

تذکر:
چنانچه داوطلبی علاقه مند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی مؤسسات آموزش عالی غیر دولتی – غیرانتفاعی است، لازم است که علاوه بر پرداخت مبلغ ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ 51.000 (پنجاه و یکهزار) ریال دیگر نیز برای دوره های مذکور اقدام نماید.

تبصره:
با توجه به اینکه مقرر گردیده است که در مراحل مختلف فرآیند این آزمون، خدماتی از طریق پیام کوتاه به داوطلبان ارائه شود،داوطلبانی که تمایل به استفاده از خدمات پیام کوتاه دارند، با انتخاب گزینه مربوط و پرداخت مبلغ 5/000 (پنج هزار) ریال به عنوان هزینه استفاده از خدمات پیام کوتاه، می‌توانند از این خدمات استفاده نمایند.
 
دستورالعمل و نحوه تکمیل تقاضانامه ثبت نام اینترنتی:

به داوطلبان توصیه می‌شود که مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام، ابتدا فرم پیش نویس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذکور را تکمیل نموده و سپس بر اساس فرم پیش نویس با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور اطلاعات لازم را بر اساس بندهای برنامه نرم افزاری ثبت نام وارد نمایند. راهنمای جامع نحوه تکمیل فرم در برنامه نرم افزاری ثبت نام اینترنتی موجود است و داوطلبان برای کسب اطلاع بیشتر می توانند به این راهنما مراجعه نمایند. ضمناً داوطلبان لازم است در درج اطلاعات ثبت نام دقت نمایند. بدیهی است که در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در موارد قید شده در تقاضانامه ثبت نام با مدارک داوطلب در صورت پذیرفته شدن در آزمون، قبولی وی (کان لم یکن) تلقی شده و از ادامه تحصیل داوطلب جلوگیری خواهد شد.

تذکر مهم:
1- آن دسته از داوطلبانی که در زمان ثبت نام ، دانش آموز سال آخر بوده و موفق به دریافت مدرک دیپلم نشده اند، ضرورت دارد که در زمان پرینت کارت شرکت در آزمون (از روز سه‌شنبه مورخ 96/5/10 لغایت روز پنجشنبه مورخ 96/5/12) با مراجعه به قسمت ویرایش اطلاعات کارت نسبت به درج و یا ویرایش معدل دیپلم اقدام نمایند.

2-چنانچه داوطلبی در مرحله ثبت نام اقدام به ارائه اطلاعات غلط نماید یا در ارسال عکس خود مرتکب اشتباه شود (اعم از اینکه سهواً یا عمداً باشد) به عنوان متخلف تلقی و برابر مقررات با وی رفتار خواهد شد.
 
زمان برگزاری و توزیع کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای 96-97:

بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی سال 1396 در روز جمعه 96/5/13 برگزار خواهد شد. داوطلبان لازم است از روز سه شنبه مورخ 96/5/10 لغایت روز پنجشنبه مورخ 96/5/12 با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان نسبت به تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون و راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند. محل آزمون داوطلبان بر اساس استان و شهرستان محل اقامت مندرج در بند 30 تقاضانامه تعیین می‌گردد؛ لذا مقتضی است داوطلبان با مراجعه به دفترچه راهنمای ثبت نام و درج کد مربوط به استان و شهر محل اقامت در تقاضانامه ثبت نام اقدام نمایند.
 
تذکر مهم:

به اطلاع کلیه داوطلبان می‌رساند از تعداد 42 رشته امتحانی در آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی سال 1396 به شرح جدول زیر، پذیرش 11 رشته امتحانی از طریق آزمون و پذیرش در 31 رشته امتحانی صرفاً با سوابق تحصیلی (معدل کل دیپلم) می‌باشد:
کدرشته امتحانی
نام رشته امتحانی
نوع پذیرش
 
کدرشته امتحانی
نام رشته امتحانی
نوع پذیرش
12
الکتروتکنیک
با آزمون
28
سرامیک
با سوابق تحصیلی
14
کامپیوتر
با آزمون
29
معدن
با سوابق تحصیلی
17
مکانیک خودرو
با آزمون
30
ناوبری
با سوابق تحصیلی
19
تاسیسات         
با آزمون
31
الکترونیک و مخابرات دریایی
با سوابق تحصیلی
23
نقشه کشی معماری
با آزمون
32
مکانیک موتورهای دریایی
با سوابق تحصیلی
24
نقشه برداری
با آزمون
34
امور اداری
با سوابق تحصیلی
33
حسابداری بازرگانی
با آزمون
35
کودکیاری
با سوابق تحصیلی
36
مدیریت خانواده
با آزمون
37
طراحی و دوخت
با سوابق تحصیلی
38
تربیت بدنی
با آزمون
40
هنرهای تجسمی
با سوابق تحصیلی
39
گرافیک
با آزمون
41
فرش دستباف
با سوابق تحصیلی
51
صنایع غذایی
با آزمون
42
قلم زنی
با سوابق تحصیلی
 
 
 
43
امور دامی
با سوابق تحصیلی
11
الکترونیک         
با سوابق تحصیلی
44
گاوداری صنعتی
با سوابق تحصیلی
15
ساخت و تولید
با سوابق تحصیلی
45
مرغداری صنعتی
با سوابق تحصیلی
16
نقشه کشی عمومی – نقشه کشی و طراحی صنعتی
با سوابق تحصیلی
46
تکثیر و پرورش آبزیان
با سوابق تحصیلی
18
صنایع فلزی
با سوابق تحصیلی
47
پرورش زنبور عسل
با سوابق تحصیلی
20
صنایع چوب و کاغذ
با سوابق تحصیلی
48
امور زراعی و باغی
با سوابق تحصیلی
21
چاپ
با سوابق تحصیلی
49
گل و گیاهان زینتی
با سوابق تحصیلی
22
ساختمان
با سوابق تحصیلی
50
ماشینهای کشاورزی
با سوابق تحصیلی
25
صنایع شیمیایی
با سوابق تحصیلی
52
نوازندگی ساز ایرانی
با سوابق تحصیلی
26
صنایع نساجی
با سوابق تحصیلی
53
هتلداری
با سوابق تحصیلی
27
متالورژی
با سوابق تحصیلی
 
 
 
 
توصیه‌های‌ مهم‌:

1- داوطلبان برای اطلاع از مقررات وظیفه عمومی، شرایط و ضوابط استفاده از سهمیه شاهد و ایثارگر و همچنین شرایط و ضوابط اتباع خارجی به پایگاه اطلاع رسانی سازمان  سنجش و دفترچه راهنمای ثبت نام مراجعه نمایند.

2- به داوطلبان توصیه می‌شود که در انتخاب کدرشته امتحانی و همچنین شهرستان محل حوزه امتحانی خود دقت لازم را مبذول فرمایند؛ لذا پس از دریافت کد پیگیری 16 رقمی، در این خصوص به درخواست‌های داوطلبان مبنی بر اصلاح موارد فوق ترتیب اثر داده نخواهد شد.

3- توصیه‌ می‌شود داوطلبان پس از تکمیل تقاضانامه و دریافت کدپیگیری، ی
ک نسخه پرینت از تقاضانامه تهیه و آن را نزد خود نگهداری نمایند.

4- هرگونه‌ تغییری‌ از طریق‌ نشریه پیک‌ سنجش‌ (هفته‌نامه خبری‌ و اطلاع‌رسانی‌ سازمان ‌سنجش‌)، پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و در صورت لزوم ‌از طریق رسانه‌های عمومی ‌اعلام ‌خواهد شد.

5- در صورت‌ لزوم‌ داوطلبان می‌توانند با شماره تلفن‌ 42163-021 با روابط عمومی ‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور تماس‌ حاصل‌ نمایند و یا از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی (غیرحضوری) سازمان اقدام نمایند.

انتهای پیام
/
منبع: سازمان سنجش


بازنشر: http://libarshad1388.blogsky.com


کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی تامین اجتماعی 96 | لینک دریافتاطلاعیه سازمان تأمین اجتماعی درباره‌ تاریخ پرینت کارت و زمان‌ برگزاری آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی سال 1396


 بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی در سال 1396 می‌رساند که آزمون مذکور صبح روز پنجشنبه مورخ 96/2/21 در 31 شهرستان کشور برگزار می‌شود. فرآیند برگزاری آزمون از ساعت 8:30 صبح روز پنجشنبه آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان نیم­ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد، لذا کلیه داوطلبان می‌بایست قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.
 
الف‌ - نحوه‌ و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون استخدامی تامین اجتماعی 96

لینک مربوط به کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز دو‌شنبه 96/2/18 بر روی سایت قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و ...) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.
 
ب‌ - درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغایرتی مشاهده شد، داوطلبان لازم است به شرح زیر اقدام نمایند:

1ـ با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ی رفع نقص مراجعه نمایند.

چنانچه عکس الصاقی به کارت ورودی داوطلب با چهره وی مغایرت داشته باشد لازم است شخص داوطلب همراه با دو قطعه عکس و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار برای اصلاح کارت، مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ رفع نقص مراجعه نمایند. در غیر این صورت فرد به عنوان متخلّف تلقی و برابر مقررات با وی رفتار خواهد شد.

3- چنانچه عکس روی کارت داوطلب دارای اشکالاتی از جمله، فاقد مهر، واضح نبودن عکس و یا اشتباه عکس می­باشد ضروری است ضمن همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، 2 قطعه عکس 4 ×3 و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ی رفع نقص مراجعه نمایند. موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف گردد.
ضمناً سایر اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون هر داوطلب بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام که توسط خود داوطلب تکمیل گردیده، در نظر گرفته شده است.

تذکر:
داوطلبان برای آگاهی بیشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنمای شرکت در آزمون که بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قرار دارد پرینت تهیه و نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام نمایند.
 
ج - آدرس و محل‌ رفع نقص کارت شرکت در آزمون استخدامی تامین اجتماعی 96

در صورت بروز اشکال در تهیه پرینت از کارت شرکت در آزمون و یا مشاهده مغایرت در اطلاعات مندرج در کارت ورودی با اطلاعات ثبت‌نامی و یا هریک از موارد مندرج در بند «ب» فوق
، داوطلبان می‌توانند از ساعت 8:30 الی 12:00 صبح و 14:00 الی 18:00 بعدازظهر روزهای سه‌شنبه مورخ 96/2/19 و چهارشنبه مورخ 96/2/20 به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط (مطابق جدول ذیل) مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام نمایند.
 
د- زمان و محل برگزاری آزمون استخدامی تامین اجتماعی 96

آزمون کلیه داوطلبان در صبح روز پنجشنبه مورخ 96/2/21 برگزار می‌گردد و فرآیند برگزاری آزمون از ساعت‌ 08:30 (هشت و سی دقیقه‌) همانروز خواهد بود. آدرس محل برگزاری آزمون بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون داوطلبان درج گردیده است.
 
ه‍‍ ـ تذکرهای‌ مهم‌

1- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون‌، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.

2- در ورودی ِحوزه­های امتحانی رأس‌ ساعت‌ 08:00 (هشت) بسته خواهد شد لذا داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درهای ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.

3- هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد.

4- مخدوش نمودن و پاره نمودن پاسخنامه، عدم ارائه پاسخنامه در زمان مقرر و تعلل در ارائه مدارک امتحانی ماهیتاً از مصادیق تخلّف و تقلّب محسوب میگردد و با داوطلبان متخلف برابر با قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری رسیدگی و برخورد خواهد شد.

5- داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، جزوه، کتاب، ماشین‌حساب، هرگونه نت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است که به همراه داشتن هر کدام از وسایل مندرج در این بند به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با داوطلبان ذیربط براساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری رفتار خواهد شد.

در خاتمه اضافه می‌نماید که داوطلبان درصورت لزوم می‌توانند سئوال یا سئوالات خود را در این خصوص از این تاریخ لغایت روز پنج­شنبه 96/2/21 همه بغیر از ایام تعطیل و در وقت اداری با بخش پاسخگویی اینترنتی این سازمان و یا شماره ‌تلفن ‌42163  با پیش شماره 021 در میان بگذارند.
 
جدول محل تشکیل باجه رفع نقص آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی در سال 1396
 
استان
شهرستان
محل تشکیل باجه رفع نقص
آذربایجان شرقی
تبریز
دانشگاه تبریز
آذربایجان غربی
ارومیه
دانشگاه ارومیه
اردبیل
اردبیل
دانشگاه محقق اردبیلی
اصفهان
اصفهان
دانشگاه اصفهان
ایلام
ایلام
دانشگاه ایلام
بوشهر
بوشهر
دانشگاه خلیج فارس بوشهر
تهران
تهران
دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره
چهارمحال و بختیاری
شهرکرد
دانشگاه شهرکرد
خراسان جنوبی
بیرجند
دانشگاه بیرجند
خراسان رضوی
مشهد
دانشگاه فردوسی مشهد
خراسان شمالی
بجنورد
دانشگاه بجنورد
خوزستان
اهواز
دانشگاه شهید چمران اهواز
زنجان
زنجان
دانشگاه زنجان
سمنان
سمنان
دانشگاه سمنان
سیستان و بلوچستان
زاهدان
دانشگاه پیام نورمرکز زاهدان
فارس
شیراز
دانشگاه شیراز
قزوین
قزوین
دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)- قزوین
قم
قم
دانشگاه قم
کردستان
سنندج
دانشگاه کردستان
کرمان
کرمان
دانشکده  فنی و حرفه ای شهید چمران کرمان
کرمانشاه
کرمانشاه
دانشگاه رازی کرمانشاه
کهگیلویه و بویراحمد
یاسوج
دانشگاه یاسوج
گلستان
گرگان
دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان
گیلان
رشت
دانشگاه گیلان
لرستان
خرم آباد
دانشگاه لرستان
مازندران
ساری
دانشکده فنی امام محمد باقر (ع)
مرکزی
اراک
دانشگاه اراک
هرمزگان
بندرعباس
دانشگاه هرمزگان
همدان
همدان
دانشگاه بوعلی سینا همدان
یزد
یزد
دانشگاه یزد
البرز
کرج
دانشگاه خوارزمی – پردیس کرج
 
سازمان تامین اجتماعی

انتهای پیام
/
منبع: سازمان سنجش


بازنشر: http://libarshad1388.blogsky.com


کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دیوان محاسبات 96 | لینک دریافتاطلاعیه دیوان محاسبات کشور درباره‌ تاریخ پرینت کارت و زمان‌ برگزاری آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور سال 1396


بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور در سال 1396 می‌رساند که آزمون مذکور عصر روز پنجشنبه مورخ 96/2/21 در 11 شهرستان کشور برگزار می‌شود. فرآیند برگزاری آزمون از ساعت 14:30 روز پنجشنبه آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان نیم­ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد، لذا کلیه داوطلبان می‌بایست قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.


الف‌ - نحوه‌ و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون استخدامی دیوان محاسبات 96

لینک مربوط به کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز دو‌شنبه 96/2/18 بر روی سایت قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و ...) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

ب‌ - درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغایرتی مشاهده شد، داوطلبان لازم است به شرح زیر اقدام نمایند:

1ـ با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ی رفع نقص مراجعه نمایند.

چنانچه عکس الصاقی به کارت ورودی داوطلب با چهره وی مغایرت داشته باشد لازم است شخص داوطلب همراه با دو قطعه عکس و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار برای اصلاح کارت، مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ رفع نقص مراجعه نمایند. در غیر این صورت فرد به عنوان متخلّف تلقی و برابر مقررات با وی رفتار خواهد شد.

3- چنانچه عکس روی کارت داوطلب دارای اشکالاتی از جمله، فاقد مهر، واضح نبودن عکس و یا اشتباه عکس می­باشد ضروری است ضمن همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، 2 قطعه عکس 4 ×3 و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ی رفع نقص مراجعه نمایند. موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف گردد.

ضمناً سایر اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون هر داوطلب بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام که توسط خود داوطلب تکمیل گردیده، در نظر گرفته شده است.

تذکر:
داوطلبان برای آگاهی بیشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنمای شرکت در آزمون که بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قرار دارد پرینت تهیه و نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام نمایند.

ج - آدرس و محل‌ رفع نقص کارت شرکت در آزمون استخدامی دیوان محاسبات 96

در صورت بروز اشکال در تهیه پرینت از کارت شرکت در آزمون و یا مشاهده مغایرت در اطلاعات مندرج در کارت ورودی با اطلاعات ثبت‌نامی و یا هریک از موارد مندرج در بند «ب» فوق،
داوطلبان می‌توانند از ساعت 8:30 الی12:00 صبح و 14:00 الی 18:00 بعدازظهر روزهای سه‌شنبه مورخ 96/2/19 و چهارشنبه مورخ 96/2/20 به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط (مطابق جدول ذیل) مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام نمایند.
 
د- زمان و محل برگزاری آزمون استخدامی دیوان محاسبات 96

آزمون کلیه داوطلبان در عصر روز پنجشنبه مورخ 96/2/21 در 11 شهرستان کشور برگزار می‌گردد و فرآیند برگزاری آزمون از ساعت‌ 14:30 (چهارده و سی دقیقه‌) همانروز خواهد بود. آدرس محل برگزاری آزمون بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون داوطلبان درج گردیده است.
 
ه‍‍ ـ تذکرهای‌ مهم‌

1- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون‌، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.

2- در ورودی ِحوزه­های امتحانی رأس‌ ساعت‌ 14:00 (چهارده) بسته خواهد شد لذا داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درهای ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.

3- هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد.

4- مخدوش نمودن و پاره نمودن پاسخنامه، عدم ارائه پاسخنامه در زمان مقرر و تعلل در ارائه مدارک امتحانی ماهیتاً از مصادیق تخلّف و تقلّب محسوب میگردد و با داوطلبان متخلف برابر با قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری رسیدگی و برخورد خواهد شد.

5- داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، جزوه، کتاب، ماشین‌حساب، هرگونه نت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است که به همراه داشتن هر کدام از وسایل مندرج در این بند به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با داوطلبان ذیربط براساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری رفتار خواهد شد.

در خاتمه اضافه می‌نماید که داوطلبان درصورت لزوم می‌توانند سئوال یا سئوالات خود را در این خصوص از این تاریخ لغایت روز پنج­شنبه 96/2/21 همه روزه بغیر از ایام تعطیل و در وقت اداری با بخش پاسخگویی اینترنتی این سازمان و یا شماره ‌تلفن ‌42163  با پیش شماره 021 در میان بگذارند.
 
 ( جدول شماره 1 ) شهرستان محل برگزاری آزمون استخدامی دیوان محاسبات در سال 96
 
استان
نام شهرستان محل برگزاری آزمون
استان محل اقامت
آذربایجان شرقی
تبریز
کلیه داوطلبان استانهای آذربایجان شرقی و زنجان
آذربایجان غربی
ارومیه
کلیه داوطلبان استان آذربایجان غربی
اصفهان
اصفهان
کلیه داوطلبان استانهای اصفهان، چهارمحال و بختیاری و یزد
تهران
تهران
کلیه داوطلبان استانهای تهران، سمنان، البرز ، مرکزی و قم
خراسان
مشهد
کلیه داوطلبان استانهای خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی
کرمان
کرمان
کلیه داوطلبان استانهای کرمان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان
فارس
شیراز
کلیه داوطلبان استانهای فارس، بوشهر و کهکیلویه و بویراحمد
کرمانشاه
کرمانشاه
کلیه داوطلبان استانهای کرمانشاه، ایلام، کردستان و همدان
خوزستان
اهواز
کلیه داوطلبان استانهای خوزستان و لرستان
مازندران
ساری
کلیه داوطلبان استانهای مازندران و گلستان
گیلان
رشت
کلیه داوطلبان استانهای گیلان، اردبیل و قزوین
 
جدول (شماره 2‌) استان و شهرستان محل برگزاری و  نشانی باجه‌های رفع نقص احتمالی کارتهای شرکت درآزمون دیوان محاسبات کشور سال1396
 
نام استان محل اقامت
نام شهرستان محل برگزاری
محل رفع نقص کارت
نشانی باجه‌های رفع نقص
آذربایجان شرقی و زنجان
تبریز
دانشگاه تبریز
تبریز: بلوار29بهمن، دانشگاه تبریز، ساختمان مدیریت امور آموزشی (آموزش کل)
آذربایجان غربی
ارومیه
دانشگاه ارومیه
ارومیه: خیابان شهید بهشتی، ستاد مرکزی پردیس دانشگاهی دانشگاه ارومیه
اصفهان ، چهار محال و بختیاری و یزد
‌ اصفهان
دانشگاه اصفهان
اصفهان: میدان آزادی، بلواردانشگاه، درب شمالی دانشگاه – ابتدای ساختمان آموزشی، ستاد برگزاری آزمونهای دانشگاه اصفهان
تهران، سمنان ، البرز، مرکزی و قم
تهران
دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره
تهران: میدان فردوسی ، خیابان انقلاب ، مابین خیابان استاد نجات اللهی و سپهبد قرنی ، بن بست شاهرود
خراسان شمالی
خراسان رضوی
خراسان جنوبی
مشهد
دانشگاه فردوسی مشهد
مشهد: بلوار وکیل آباد، روبروی پارک ملت، دانشگاه فردوسی مشهد، مدیریت آموزشی دانشگاه
کرمان ، سیستان و بلوچستان و هرمزگان
کرمان
دانشکده فنی و حرفه ای شهید چمران کرمان
کرمان: خیابان شهید مصطفی خمینی (ره) (شهاب سابق) ابتدای اتوبان هفت باغ علوی
فارس ، بوشهر وکهگیلویه و بویراحمد
شیراز
دانشگاه شیراز
شیراز: خیابان ساحلی غربی، مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز
کرمانشاه ، ایلام ، کردستان و همدان
کرمانشاه
دانشگاه رازی کرمانشاه
کرمانشاه: طاق بستان، باغ ابریشم، پردیس دانشگاه رازی، اداره آموزش
خوزستان و لرستان
اهواز
دانشگاه شهید چمران اهواز
اهواز: بلوار گلستان، جنب پل پنجم، ورودی دانشگاه شهید چمران اهواز

مازندران و گلستان
ساری
دانشکده فنی امام محمد باقر (ع)
ساری: بلوار خزر، خیابان شهید مطهری (طبرستان)
گیلان ، اردبیل و قزوین
رشت
دانشگاه گیلان
رشت: بلوار حافظ، خیابان ملت، روبروی شهر بازی، پردیس دانشگاه گیلان


دیوان محاسبات کشور


انتهای پیام
/
منبع: سازمان سنجش


بازنشر: http://libarshad1388.blogsky.com


زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 96-97 | ششم و نهم | تاریخ دقیق

-----------------------------------------------------------------------

لینک اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 96-97

-----------------------------------------------------------------------

دانلود دفترچه آزمون + پاسخ

-----------------------------------------------------------------------


زمان (تاریخ) دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان سال 96-97 ششم و نهم

زمان و تاریخ دقیق اعلام نتایج تیزهوشان 96-97 --> نتایج 13 تیر 96 اعلام شد.

فهرست نتایج آزمون ورودی پایۀ هفتم و دهم دبیرستان­های استعدادهای درخشان که در روزهای پنج‌شنبه 14/02/1396 و روز جمعه 15/02/1396 در سراسر کشور به‌صورت هم‌زمان برگزار شده بود، در اختیار ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها قرار گرفت.

لازم به ذکر است، پذیرش دانش‌آموزان برای ورود به دبیرستان‌های دورۀ اوّل و دوّم متوسّطه استعدادهای درخشان، صرفاً بر اساس رتبۀ مبتنی بر نمرۀ آزمون ورودی بوده و برای پذیرفته نشدگان در آزمون، کارنامة عدم قبولی شامل: وضعیّت پاسخ‌گویی به سؤالات در هر مادّة امتحانی (تعداد پاسخ نادرست، تعداد نزده و تعداد پاسخ صحیح)، نمرة آزمون در سؤالات استعداد تحلیلی و تحصیلی، نمرة کلّ آزمون و نمرات کلّ آزمون آخرین داوطلب پذیرفته شده در اولویت‌های انتخابی دانش آموز  صادر و ارائه شده است.

اعلام اینترنتی  نتایج از طریق نشانی azmoon.medu.ir انجام می‌گیرد و لازم است داوطلبان با درج کد ملّی و رمز ورود به پنل شخصی خود در پورتال همگام (یا شمارة سریال شناسنامة ثبت‌شدة خود در سناد) وارد سامانه شده و از نتایج خود مطّلع شوند.

دریافت درخواست‌های تجدید نظر در نتایج نیز از روز سه‌ شنبه 20/04/1396 از طریق همین سامانه صورت می‌پذیرد. به اطّلاع می‌رساند به جز فهرست اصلی قبول‌شدگان، فهرست ذخیره‌ای‌ برای دبیرستان‌های دورۀ اوّل و دوم استعدادهای درخشان اعلام نخواهد شد.


زمان تقریبی اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 96-97

با توجه با سال گذشته نتایج آزمون تیزهوشان به احتمال زیاد اواخر خرداد 96 و حداکثر دهه اول تیر 96 منتشر خواهد شد.


بر اساس دستورالعمل اجرایی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان، نتایج این دو آزمون اوایل تیرماه 96 بعد از برگزاری آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی (جمعه 9 تیر 96) اعلام خواهد شد


زمان (تاریخ) دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 95-96 (سال گذشته) + جزئیات

سال گذشته 48 روز بعد از برگزاری آزمون نتایج اعلام شد (تقریبا یک ماه و نیم بعد).

آزمون ورودی دبیرستان‌های دورۀ اوّل و دوم استعدادهای درخشان سال گذشته، روزهای پنجشنبه 23 اردیبهشت 95 و جمعه 24 اردیبهشت 95 برگزار شد (زمان برگزاری).

نتایج آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان در دوره های اوّل و دوم متوسطه (پایه های هفتم و دهم) روز پنجشنبه 10 تیر 95 منتشر گردید (زمان دقیق اعلام نتایج).

پذیرفته شدگان آزمون ورودی برای ثبت نام، از تاریخ 26 تیر 95 تا پایان مرداد 95، با همراه داشتن مدارک لازم (شامل شناسنامه، کارنامۀ قبولی دو سال آخر و دیگر مدارک مورد نیاز) به مدرسه محل پذیرش خود مراجعه کردند.

ضمناً نشانی مدرسه از ادارۀ آموزش و پرورش شهرستان یا ناحیۀ محلّ تحصیل و یا از ادارۀ استعدادهای درخشان و دانش ‌پژوهان جوان استان قابل دریافت بود.

تذکّر مهم: عدم مراجعه به مدرسۀ محلّ پذیرش در مهلت تعیین‌شده، به معنی انصراف پذیرفته شدگان در آن مدرسه بود.

سامانه دریافت تقاضای تجدید نظر از تاریخ 1395/04/20 تا 1395/04/24 به نشانی azmoon.medu.ir فعّال گردید. داوطلبان جهت آگاهی از جزئیات و چگونگی پاسخ به سؤالات نیز می توانند به آدرس مذکور مراجعه نمودند.

 لازم به ذکر است، دریافت تقاضای تجدید نظر فقط به صورت سیستمی صورت گرفت و به مراجعات حضوری افراد هیچ گونه پاسخی داده نشد.

آخرین مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان دوره اول و دوم دبیرستان های استعدادهای درخشان حداکثر تا پایان مرداد 95 بود.


منبع: http://libarshad1388.blogsky.com


دانلود سوالات آزمون تیزهوشان 96-97 | پاسخنامه | ششم و نهم


زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 96-97 ششم و نهمسوالات و پاسخنامه تیزهوشان 96-97 ششم (ورودی هفتم)

دوره اول استعدادهای درخشان سال تحصیلی 96-97

دانلود سوالات آزمون تیزهوشان 96-97 ششم دبستان (ورودی هفتم)

کلید اولیه (پاسخ کلیدی) تیزهوشان 96-97 ششم دبستان (ورودی هفتم)

پاسخنامه تشریحی آزمون تیزهوشان 96-97 ششم دبستان (ورودی هفتم)سوالات و پاسخنامه تیزهوشان 96-97 نهم (ورودی دهم)

دوره دوم استعدادهای درخشان سال تحصیلی 96-97

دانلود سوالات آزمون تیزهوشان 96-97 نهم (ورودی دهم)

کلید اولیه (پاسخ کلیدی) تیزهوشان 96-97 نهم (ورودی دهم)

پاسخنامه تشریحی درس ریاضی و ادبیات تیزهوشان 96-97 دهمتعداد شرکت کنندگان و ظرفیت پذیرش آزمون تیزهوشان 96-97 ششم و نهم

در آزمون ورودی دبیرستان‌های دورۀ اوّل استعدادهای درخشان، حدود 220٬000 داوطلب ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد، حدود 16٬000 نفر پذیرفته خواهند شد.

در آزمون ورودی دبیرستان‌های دورۀ دوم استعدادهای درخشان نیز حدود 99٬000 داوطلب ثبت نام داشتند که از این تعداد، حدود 8000 نفر به دانش‌آموزان دبیرستان‌های دورۀ دوم استعدادهای درخشان افزوده خواهند شد.


آزمون تیزهوشان سال تحصیلی 96-97 برای گروه های ششم دبستان، پنجشنبه 14 اردیبهشت 96 و آزمون ورودی برای گروه نهم جمعه 15 اردیبهشت 96 برگزار  شد.


معمولا 3 الی 5 روز بعد از برگزاری آزمون، سوالات تیزهوشان به همراه پاسخ کلیدی از طریق سایت مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان در دسترس عموم قرار می گیرد.


مطابق مفادّ دستورالعمل اجرایی آزمون، دفترچۀ سؤالات این دو آزمون به پیوست منتشر می‌شود و «کلید اوّلیّۀ تصحیح آزمون» نیز طیّ هفتۀ جاری بر روی  پایگاه اینترنتی http://sampad.medu.ir انتشار خواهد یافت.


انتهای پیام/

بازنشر: http://libarshad1388.blogsky.com


آخرین مهلت انتخاب رشته دکتری 96-97 سراسری و دانشگاه آزاد

---------------------------------------------------

لینک انتخاب رشته آزمون دکتری 96 سراسری

---------------------------------------------------

لینک انتخاب رشته آزمون دکتری 96 دانشگاه آزاد

---------------------------------------------------

دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری 96 سراسری و آزاد
---------------------------------------------------

آغاز مهلت انتخاب رشته آزمون دکتری از 9 اردیبهشت

سراسری: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: انتخاب رشته آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال 96 از روز شنبه  9 اردیبهشت 96 از طریق سایت سازمان سنجش برای همه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مجری به جز دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شده است و پایان روز شنبه مورخ 96/02/16 اتمام می یابد (مهلت انتخاب رشته سراسری تمدید شد).


سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور اظهار داشت: به داوطلبان اکیدا توصیه می شود با مطالعه دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی و همچنین اطلاعیه این سازمان در رابطه با کد رشته محل های جدید و اصلاحات دفترچه راهنمای انتخاب رشته، نسبت به انتخاب کد رشته محل های انتخابی خود اقدام و حداکثر تا پایان روز چهارشنبه نسبت به ثبت آن در فرم انتخاب رشته اینترنتی اقدام کنند.


دانشگاه آزاد: به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر فرهاد حسین زاده لطفی با اعلام آغاز انتخاب رشته آزمون دکتری تخصصی از روز یکشنبه مورخ 96/2/10 ساعت 20 افزود: داوطلبان مجاز به انتخاب رشته براساس کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور می توانند متناسب با کد رشته امتحانی خود حداکثر تا 40 رشته محل را در دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب کنند. آخرین مهلت ثبت نام 20 اردیبهشت 96 خواهد بود (مهلت انتخاب رشته آزاد تمدید شد).

وی افزود: داوطلبان با مراجعه با سامانه ثبت نام الکترونیکی مرکز سنجش پذیرش به آدرس www.azmoon.org و تهیه کارت اعتباری مربوطه، نسبت به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد اسلامی اقدام کنند.


بازنشر: http://libarshad1388.blogsky.com


دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 96-97 ششم و نهم

( تعداد کل: 16 )
   1       2    >>
قسمت 21 ساخت ایران 2 - ساخت ایران 2 قسمت 21 - قسمت 21 ساخت ایران 2
ساخت ایران 2 قسمت 21 - قسمت 21 ساخت ایران 2 - ساخت ایران 2 قسمت 21
خجالت نکش - فیلم خجالت نکش - فیلم خجالت نکش کامل - فیلم خجالت نکش نماشا
نظافت منزل توسط خانم مشهد - نظافت منزل مشهد - نظافت راه پله در مشهد - شماره شرکت نظافتی در مشهد
شرکت نظافتی معتبر در مشهد - شرکت نظافتی در مشهد - شرکت نظافتی مشهد - شرکت خدمات نظافتی در مشهد