ساخت ایران 2 قسمت 16 - قسمت 16 ساخت ایران 2 - دانلود قانونی قسمت 16 ساخت ایران 2 - خرید قسمت 16 ساخت ایران 2
دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 96-97 نظام جدید - دانلود رایگان سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری آزاد ارشد دکتری 97-98

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 96-97 نظام جدید


جدول زمانبندی کنکور کاردانی فنی حرفه ای 96


اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره شرایط و ضوابط، تاریخ و نحوه ثبت نام در آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی سال 1396


آخرین مهلت ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 96-97:


بدین وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان شرکت در آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی-غیرانتفاعی سال 1396 و برخی از رشته های بدون آزمون (پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی) می‌رساند که ثبت نام برای شرکت در آزمون مذکور منحصراً بصورت اینترنتی از روز یکشنبه مورخ 96/02/24 آغاز می شود و تا ساعت 24 روز یکشنبه مورخ 96/02/31 پایان می‌پذیرد؛ لذا کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام که دارای شرایط عمومی واختصاصی به شرح ذیل هستند، می‌توانند در آزمون مذکور ثبت‌نام و شرکت نمایند (در صورت تمدید زمان ثبت نام همین جا اطلاع رسانی خواهد شد).


شرایط ثبت‌نام‌ کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 96-97:

علاقه مندان به تحصیل در دوره های کاردانی می بایست ضمن اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی، مقررات وظیفه عمومی، مقررات مربوط به ضوابط ثبت نام اتباع غیر ایرانی و توضیحات مربوط به سهمیه شاهد و ایثارگر (مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون) در صورتی که دارای شرایط مذکور باشند، به عنوان داوطلب مقطع کاردانی منحصراً در یک رشته امتحانی و متناسب با رشته تحصیلی  و کد رایانه ای چهار رقمی دیپلم خود (طبق ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون) متقاضی ادامه تحصیل شوند.

ثبت‌نام‌ برای‌ شرکت‌ در آزمون ‌سال 1396، منحصراً به روش ذیل امکان پذیر است:

1- مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش. 2- دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام. 3- آماده نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت‌نام. 4- با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام منحصراً بصورت اینترنتی انجام می‌گیرد، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان و پرداخت مبلغ 20.000 (دویست هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در آزمون،نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

تذکر:
چنانچه داوطلبی علاقه مند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی مؤسسات آموزش عالی غیر دولتی – غیرانتفاعی است، لازم است که علاوه بر پرداخت مبلغ ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ 51.000 (پنجاه و یکهزار) ریال دیگر نیز برای دوره های مذکور اقدام نماید.

تبصره:
با توجه به اینکه مقرر گردیده است که در مراحل مختلف فرآیند این آزمون، خدماتی از طریق پیام کوتاه به داوطلبان ارائه شود،داوطلبانی که تمایل به استفاده از خدمات پیام کوتاه دارند، با انتخاب گزینه مربوط و پرداخت مبلغ 5/000 (پنج هزار) ریال به عنوان هزینه استفاده از خدمات پیام کوتاه، می‌توانند از این خدمات استفاده نمایند.
 
دستورالعمل و نحوه تکمیل تقاضانامه ثبت نام اینترنتی:

به داوطلبان توصیه می‌شود که مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام، ابتدا فرم پیش نویس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذکور را تکمیل نموده و سپس بر اساس فرم پیش نویس با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور اطلاعات لازم را بر اساس بندهای برنامه نرم افزاری ثبت نام وارد نمایند. راهنمای جامع نحوه تکمیل فرم در برنامه نرم افزاری ثبت نام اینترنتی موجود است و داوطلبان برای کسب اطلاع بیشتر می توانند به این راهنما مراجعه نمایند. ضمناً داوطلبان لازم است در درج اطلاعات ثبت نام دقت نمایند. بدیهی است که در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در موارد قید شده در تقاضانامه ثبت نام با مدارک داوطلب در صورت پذیرفته شدن در آزمون، قبولی وی (کان لم یکن) تلقی شده و از ادامه تحصیل داوطلب جلوگیری خواهد شد.

تذکر مهم:
1- آن دسته از داوطلبانی که در زمان ثبت نام ، دانش آموز سال آخر بوده و موفق به دریافت مدرک دیپلم نشده اند، ضرورت دارد که در زمان پرینت کارت شرکت در آزمون (از روز سه‌شنبه مورخ 96/5/10 لغایت روز پنجشنبه مورخ 96/5/12) با مراجعه به قسمت ویرایش اطلاعات کارت نسبت به درج و یا ویرایش معدل دیپلم اقدام نمایند.

2-چنانچه داوطلبی در مرحله ثبت نام اقدام به ارائه اطلاعات غلط نماید یا در ارسال عکس خود مرتکب اشتباه شود (اعم از اینکه سهواً یا عمداً باشد) به عنوان متخلف تلقی و برابر مقررات با وی رفتار خواهد شد.
 
زمان برگزاری و توزیع کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای 96-97:

بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی سال 1396 در روز جمعه 96/5/13 برگزار خواهد شد. داوطلبان لازم است از روز سه شنبه مورخ 96/5/10 لغایت روز پنجشنبه مورخ 96/5/12 با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان نسبت به تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون و راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند. محل آزمون داوطلبان بر اساس استان و شهرستان محل اقامت مندرج در بند 30 تقاضانامه تعیین می‌گردد؛ لذا مقتضی است داوطلبان با مراجعه به دفترچه راهنمای ثبت نام و درج کد مربوط به استان و شهر محل اقامت در تقاضانامه ثبت نام اقدام نمایند.
 
تذکر مهم:

به اطلاع کلیه داوطلبان می‌رساند از تعداد 42 رشته امتحانی در آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی سال 1396 به شرح جدول زیر، پذیرش 11 رشته امتحانی از طریق آزمون و پذیرش در 31 رشته امتحانی صرفاً با سوابق تحصیلی (معدل کل دیپلم) می‌باشد:
کدرشته امتحانی
نام رشته امتحانی
نوع پذیرش
 
کدرشته امتحانی
نام رشته امتحانی
نوع پذیرش
12
الکتروتکنیک
با آزمون
28
سرامیک
با سوابق تحصیلی
14
کامپیوتر
با آزمون
29
معدن
با سوابق تحصیلی
17
مکانیک خودرو
با آزمون
30
ناوبری
با سوابق تحصیلی
19
تاسیسات         
با آزمون
31
الکترونیک و مخابرات دریایی
با سوابق تحصیلی
23
نقشه کشی معماری
با آزمون
32
مکانیک موتورهای دریایی
با سوابق تحصیلی
24
نقشه برداری
با آزمون
34
امور اداری
با سوابق تحصیلی
33
حسابداری بازرگانی
با آزمون
35
کودکیاری
با سوابق تحصیلی
36
مدیریت خانواده
با آزمون
37
طراحی و دوخت
با سوابق تحصیلی
38
تربیت بدنی
با آزمون
40
هنرهای تجسمی
با سوابق تحصیلی
39
گرافیک
با آزمون
41
فرش دستباف
با سوابق تحصیلی
51
صنایع غذایی
با آزمون
42
قلم زنی
با سوابق تحصیلی
 
 
 
43
امور دامی
با سوابق تحصیلی
11
الکترونیک         
با سوابق تحصیلی
44
گاوداری صنعتی
با سوابق تحصیلی
15
ساخت و تولید
با سوابق تحصیلی
45
مرغداری صنعتی
با سوابق تحصیلی
16
نقشه کشی عمومی – نقشه کشی و طراحی صنعتی
با سوابق تحصیلی
46
تکثیر و پرورش آبزیان
با سوابق تحصیلی
18
صنایع فلزی
با سوابق تحصیلی
47
پرورش زنبور عسل
با سوابق تحصیلی
20
صنایع چوب و کاغذ
با سوابق تحصیلی
48
امور زراعی و باغی
با سوابق تحصیلی
21
چاپ
با سوابق تحصیلی
49
گل و گیاهان زینتی
با سوابق تحصیلی
22
ساختمان
با سوابق تحصیلی
50
ماشینهای کشاورزی
با سوابق تحصیلی
25
صنایع شیمیایی
با سوابق تحصیلی
52
نوازندگی ساز ایرانی
با سوابق تحصیلی
26
صنایع نساجی
با سوابق تحصیلی
53
هتلداری
با سوابق تحصیلی
27
متالورژی
با سوابق تحصیلی
 
 
 
 
توصیه‌های‌ مهم‌:

1- داوطلبان برای اطلاع از مقررات وظیفه عمومی، شرایط و ضوابط استفاده از سهمیه شاهد و ایثارگر و همچنین شرایط و ضوابط اتباع خارجی به پایگاه اطلاع رسانی سازمان  سنجش و دفترچه راهنمای ثبت نام مراجعه نمایند.

2- به داوطلبان توصیه می‌شود که در انتخاب کدرشته امتحانی و همچنین شهرستان محل حوزه امتحانی خود دقت لازم را مبذول فرمایند؛ لذا پس از دریافت کد پیگیری 16 رقمی، در این خصوص به درخواست‌های داوطلبان مبنی بر اصلاح موارد فوق ترتیب اثر داده نخواهد شد.

3- توصیه‌ می‌شود داوطلبان پس از تکمیل تقاضانامه و دریافت کدپیگیری، ی
ک نسخه پرینت از تقاضانامه تهیه و آن را نزد خود نگهداری نمایند.

4- هرگونه‌ تغییری‌ از طریق‌ نشریه پیک‌ سنجش‌ (هفته‌نامه خبری‌ و اطلاع‌رسانی‌ سازمان ‌سنجش‌)، پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و در صورت لزوم ‌از طریق رسانه‌های عمومی ‌اعلام ‌خواهد شد.

5- در صورت‌ لزوم‌ داوطلبان می‌توانند با شماره تلفن‌ 42163-021 با روابط عمومی ‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور تماس‌ حاصل‌ نمایند و یا از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی (غیرحضوری) سازمان اقدام نمایند.

انتهای پیام
/
منبع: سازمان سنجش


بازنشر: http://libarshad1388.blogsky.com


قسمت شانزدهم ساخت ایران 2 - قسمت شانزدهم فصل دوم ساخت ایران - دانلود قسمت 16 ساخت ایران 2 - دانلود رایگان قسمت 16 ساخت ایران 2
نظافت منزل توسط خانم مشهد - نظافت منزل مشهد - نظافت راه پله در مشهد - شماره شرکت نظافتی در مشهد
شرکت نظافتی معتبر در مشهد - شرکت نظافتی در مشهد - شرکت خدمات نظافتی در مشهد