دانلود فیلم نهنگ عنبر 2
برچسب المپیک 2016 تکواندو - دانلود رایگان سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری آزاد ارشد دکتری 96-97
X
تبلیغات
رایتل

برنامه کامل بازیهای المپیک 2016 ریو | جدول مدال ها | نتایج و فیلم

---------------------------------------------------------------
جدول مدال های المپیک 2016 (کامل) را اینجا ببینید

---------------------------------------------------------------

نتایج کامل مسابقات المپیک 2016 ریو

---------------------------------------------------------------

در این بخش نتایج و فیلم بازیهای ایران در المپیک 2016 انعکاس می یابد.


-------------------------------------------------

نتایج روز اول المپیک 2016 (16 مرداد 95)

-------------------------------------------------

مهمترین نتیجه بازیهای ایران در روز اول، کسب مقام ششم الهه احمدی در تفنگ بادی 10 متر بود.


فیلم بازیها و نتایج کامل ورزشکاران ایران در روز اول را اینجا ببینید.


-------------------------------------------------

نتایج روز دوم المپیک 2016 (17 مرداد 95)

-------------------------------------------------


مهمترین نتیجه بازیهای ایران در روز دوم، حذف نیما و نوشاد عالمیان در تنیس روی میز بود.


فیلم بازیها و نتایج کامل ورزشکاران ایران در روز دوم را اینجا ببینید.


-------------------------------------------------

نتایج روز سوم المپیک 2016 (18 مرداد 95)

-------------------------------------------------


مهمترین نتیجه بازیهای ایران در روز سوم، حذف احسان روزبهانی در بوکس و شکست 3 بر 0 تیم والیبال ایران از آرژانتین بود.


فیلم بازیها و نتایج کامل ورزشکاران ایران در روز سوم را اینجا ببینید.


----------------------------------------------------

نتایج روز چهارم المپیک 2016 (19 مرداد 95)

----------------------------------------------------


مهمترین نتیجه بازیهای ایران در روز چهارم، حذف زهرا نعمتی در ریکرو بود (فیلم مسابقه زهرا نعمتی).


---------------------------------------------------

نتایج روز پنجم المپیک 2016 (20 مرداد 95)

---------------------------------------------------


مهمترین نتیجه بازیهای ایران در روز پنجم، صعود مجتبی عابدینی به نیمه نهایی شمشیربازی و شکست 3 بر 2 تیم والیبال ایران از لهستان بود.


فیلم بازیها و نتایج کامل ورزشکاران ایران در روز پنجم را اینجا ببینید.


-----------------------------------------------------

نتایج روز ششم المپیک 2016 (21 مرداد 95)

-----------------------------------------------------


مهمترین نتایج بازیهای ایران در روز ششم، کسب مقام چهارم المپیک شمشیربازی توسط مجتبی عابدینی، کسب مقام ششم المپیک نجمه خدمتی در تیراندازی پیروزی 3 بر 0 تیم ملی والیبال ایران مقابل کوبا بود (فیلم مسابقه رده بندی مجتبی عابدینی - فیلم مسابقه والیبال ایران و کوبا).


-----------------------------------------------------

نتایج روز هفتم المپیک 2016 (22 مرداد 95)

-----------------------------------------------------


مهمترین نتایج بازیهای ایران در روز هفتم، حذف احسان حدادی و محمود صمیمی در پرتاب دیسک و حذف لیلا رجبی در پرتاب وزنه زنان بود (فیلم مسابقه احسان حدادی).


-----------------------------------------------------

نتایج روز هشتم المپیک 2016 (23 مرداد 95)

-----------------------------------------------------


مهمترین نتایج بازیهای ایران در روز هشتم، کسب مدال طلای وزنه برداری دسته 85 کیلوگرم توسط کیانوش رستمی (فیلم مسابقه)، پیروزی تیم ملی والیبال ایران بر مصر با نتیجه 3 بر 0 (فیلم بازی)، صعود حسن تفتیان به مرحله نیمه نهایی دوی 100 متر (فیلم مسابقه).


-------------------------------------------------

نتایج روز نهم المپیک 2016 (24 مرداد 95)

-------------------------------------------------


مهمترین نتایج بازیهای ایران در روز نهم، کسب مدال طلای وزنه برداری دسته 94 کیلوگرم توسط سهراب مرادی (فیلم مسابقه)، حذف حمید سوریان (فیلم مسابقه) و مدال برنز سعید عبدولی (فیلم مسابقه) بود.

 

--------------------------------------------------

نتایج روز دهم المپیک 2016 (25 مرداد 95)

--------------------------------------------------


مهمترین نتایج بازیهای ایران در روز دهم، حذف حبیب اخلاقی (فیلم مسابقه) و بشیر باباجان زاده (فیلم مسابقه) در کشتی فرنگی و شکست 3 بر 0 والیبال ایران مقابل روسیه (فیلم بازی) بود.


-----------------------------------------------------

نتایج روز یازدهم المپیک 2016 (26 مرداد 95)

-----------------------------------------------------


مهمترین نتایج بازیهای ایران در روز یازدهم، کسب مقام ششم محمدرضا براری در وزنه برداری (فیلم مسابقه)، حذف امید نوروزی در کشتی فرنگی (فیلم مسابقه)، کسب مدال برنز قاسم رضایی در کشتی فرنگی (فیلم مسابقه)، حذف بهداد سلیمی در وزنه برداری (فیلم مسابقه) بود.


-------------------------------------------------------

نتایج روز دوازدهم المپیک 2016 (27 مرداد 95)

-------------------------------------------------------


مهمترین نتایج بازیهای ایران در روز دوازدهم، حذف فرزان عاشورزاده در تکواندو (فیلم مسابقه) بود.


-------------------------------------------------------

نتایج روز سیزدهم المپیک 2016 (28 مرداد 95)

-------------------------------------------------------


مهمترین نتایج بازیهای ایران در روز سیزدهم، شکست 3 بر 0 والیبال ایران مقابل ایتالیا (فیلم مسابقه)، کسب مدال برنز کیمیا علیزاده در تکواندو (فیلم مسابقه) بود.


--------------------------------------------------------------------------

نتایج روز چهاردهم و پانزدهم المپیک 2016 (29 و 30 مرداد 95)

--------------------------------------------------------------------------


مهمترین نتایج بازیهای ایران در روز چهاردهم و پانزدهم، کسب مدال طلا حسن یزدانی (فیلم مسابقه) و کسب مدال برنز حسن رحیمی (فیلم مسابقه) در کشتی بود.


------------------------------------------------------------------

نتایج روز شانزدهم (پایانی) المپیک 2016 (31 مرداد 95)

------------------------------------------------------------------


مهمترین نتایج بازیهای ایران در روز شانزدهم، کسب مدال نقره کمیل قاسمی (فیلم مسابقه) در کشتی بود.


المپیک 2016 ریو به پایان رسید ...


---------------------------------------------------------------

برنامه کامل رقابت ورزشکاران ایران در المپیک 2016 ریو (به تفکیک روز)

---------------------------------------------------------------

«ساعت مسابقات به وقت ایران است»
---------------------------------------------------------------

شنبه 16 مرداد 95 (6 آگوست)
رشته ورزشی ساعت

تیراندازی

(تمفنگ بادی 10 متر)

(الهه احمدی و نجمه خدمتی)

از ساعت 16 مرحله مقدماتی 

از ساعت 18 فینال

تنیس روی میز
(نوشاد و نیما عالمیان 
ندا شهسواری)

از ساعت 16:30 مرحله مقدماتی زنان و مردان و دور اول زنان

از ساعت 22 دور اول زنان و مردان

دوچرخه سواری(استقامت جاده)

 از ساعت 17

قایقرانی(رویینگ تک نفره)

(مهسا جاور)

از ساعت 16
یکشنبه 17 مرداد 95 (7 آگوست)
رشته ورزشی  ساعت

تنیس روی میز

(نوشاد و نیما عالمیان و ندا شهسواری)

در صورت صعود

از ساعت 2:30 دور اول

مردان و دور دوم زنان

از ساعت 16:30 دور دوم

مردان و زنان

از ساعت 22 دور دوم مردان و زنان

 جودو وزن 66 کیلوگرم(علیرضا خجسته فر)

از ساعت 17:30 مقدماتی

از ساعت 22:30 فینال

تیراندازی(تپانچه بادی 10 متر زنان)

گلنوش سبقت الهی

از ساعت 16:30 مقدماتی

از ساعت 18:30 فینال



دوشنبه 18 مرداد 95 (8 آگوست)
رشته ورزشی ساعت
تنیس روی میز  از ساعت 1:30 دور سوم مردان و زنان
والیبال (ایران و آرژانتین) از ساعت 6:05
تیرو کمان (زهرا نعمتی)

از ساعت 16:30

مرحله یک سی و دوم و یک شانزدهم

از ساعت 22:30

مرحله یک سی و دوم و یک شانزدهم

از 18 تا 20 مرداد رقابت این دو مرحله برگزار می شود.

تیراندازی

(تفنگ 10 متر بادی مردان)

(پوریا نوروزیان)

از ساعت 16:30 مقدماتی


از ساعت 19:30 فینال

سه شنبه 19 مرداد 95 (9 آگوست)
رشته ورزشی ساعت

تیراندازی

(تپانچه 25 متر زنان)

(گلنوش سبقت الهی)

از ساعت 16:30 مقدماتی بخش دقت

 از ساعت 19:30 مقدماتی بخش سرعت

از ساعت 23 فینال

جودو وزن 81 -کیلوگرم

(سعید ملایی)

از ساعت 17:30 مقدماتی


از ساعت 22:30 فینال

شنا (200 متر قورباغه)

(آریا نسیمی شاد)

از ساعت 20:30 مرحله گروهی
چهارشنبه 20 مرداد 95 (10 آگوست)
رشته ورزشی ساعت
والیبال (لهستان و ایران) ساعت 35 دقیقه بامداد
دوچرخه سواری (تایم تریل انفرادی) از ساعت 16
شمشیربازی (علی پاکدامن و مجتبی عابدینی)  از ساعت 16 مرحله مقدماتی و یک چهارم نهایی
پنجشنبه 21 مرداد 95 (11 اگوست)
رشته ورزشی ساعت
شمشیربازی (در صورت راهیابی ایران)  از ساعت 1 بامداد نیمه نهایی و فینال

تیراندازی (تفنگ سه وضعیت زنان)

(مه لقا جام بزرگ و نجمه خدمتی)

از ساعت 16:30 مقدماتی

 از ساعت 19:30 فینال

والیبال (ایران و کوبا) ساعت 17
جودو وزن 100-کیلوگرم
(جواد محجوب)

از ساعت 17:30 مقدماتی

از ساعت 22:30 فینال

جمعه 22 مرداد 95 (12 آگوست)
رشته ورزشی ساعت

دوومیدانی (پرتاب دیسک)

(احسان حدادی و محمود صمیمی)

از ساعت 17 مقدماتی

دوومیدانی (پرتاب وزنه زنان)

(لیلا رجبی)

از ساعت 17 مقدماتی

دوومیدانی (پیاده روی)

(حمید زورآوند)

از ساعت 22
شنبه 23 مرداد 95 (13 آگوست)
رشته ورزشی ساعت
وزنه برداری دسته 85 کیلوگرم از ساعت 2:30 بامداد

دوومیدانی (پرش طول)

(محمد ارزنده)

از ساعت 3:50 بامداد مقدماتی

دوومیدانی (دوی 100 متر)

(حسن تفتیان و رضا قاسمی)

از ساعت 17 مقدماتی

دوومیدانی (پرتاب دیسک)

(احسان حدادی و محمود صمیمی)

از ساعت 17 فینال
والیبال (مصر و ایران)   ساعت 17
یکشنبه 24 مرداد 95 (14 آگوست)
رشته ورزشی ساعت
وزنه برداری دسته 94 کیلوگرم از ساعت 2:30 بامداد

دوومیدانی (دوی 100 متر)

(حسن تفتیان و رضا قاسمی)

از ساعت 3:50 بامداد نیمه نهایی و فینال

تیراندازی (تفنگ سه وضعیت مردان)

(پوریا نوروزیان)

از ساعت 16:30 مقدماتی

 از ساعت 20:30 فینال

کشتی فرنگی اوزان 59 و 75 کیلوگرم

(حمید سوریان و سعید عبدولی)

از ساعت 17:30 مقدماتی

از ساعت 23:30 فینال

دوشنبه 25 مرداد 95 (15 آگوست)
رشته ورزشی ساعت

کشتی فرنگی اوزان 85 و 130 کیلوگرم

(حبیب اله اخلاقی و بشیر باباجان زاده)

از ساعت 17:30 مقدماتی

 از ساعت 23:30 فینال

والیبال (ایران و روسیه) ساعت 22:30
سه شنبه 26 مرداد 95 (16 آگوست)
رشته ورزشی ساعت
وزنه برداری دسته 105 کیلوگرم  از ساعت 2:30 بامداد

کشتی فرنگی اوزان 66 و 98 کیلوگرم

(امید نوروزی  و قاسم رضایی)

از ساعت 17:30 مقدماتی

 از ساعت 23:30 فینال

چهارشنبه 27 مرداد 95 (17 آگوست)
رشته ورزشی ساعت
وزنه برداری دسته 105+کیلوگرم از ساعت 2:30 بامداد

تکواندو وزن 58-کیلوگرم 

(فرزان عاشورزاده)

از ساعت 16:30 مقدماتی

از ساعت 22:30 یک چهارم نهایی

و نیمه نهایی

دوومیدانی (پرتاب چکش)

(کاوه موسوی و پژمان قلعه نویی)

از ساعت 17 مقدماتی
پنجشنبه 28 مرداد 95 (18 آگوست)
رشته ورزشی ساعت

تکواندو وزن 58-کیلوگرم 

(فرزان عاشورزاده)

در صورت راه یابی

از ساعت 3:30 بامدادشانس مجدد وفینال

تکواندو وزن 57- کیلوگرم زنان

(کیمیا علیزاده)

از ساعت 16:30 مقدماتی

از ساعت 22:30 یک چهارم نهایی

و نیمه نهایی

جمعه 29 مرداد 95 (19 آگوست)
رشته ورزشی ساعت

تکواندو وزن 57-کیلوگرم زنان

(کیمیا علیزاده)

از ساعت 3:30 شانس مجدد و فینال

کشتی آزاد اوزان

57 و 74 کیلوگرم

(حسن رحیمی و حسن یزدانی)

از ساعت 17:30 مقدماتی

از ساعت 23:30 فینال

تکواندو وزن 80-کیلوگرم

(مهدی خدابخشی)

از ساعت 16:30 مقدماتی

 از ساعت 22:30  یک چهارم نهایی و نیمه نهایی

شنبه 30 مرداد 95 (20 آگوست)
رشته ورزشی ساعت

تکواندو وزن 80-کیلوگرم

(مهدی خدابخشی)

در صورت راه یابی

از ساعت  3:30 بامداد فینال

کشتی آزاد اوزان

86 و 125 کیلوگرم

(علیرضا کریمی  و کمیل قاسمی)

از ساعت 17:30 مقدماتی

از ساعت 23:30 فینال

تکواندو  وزن 80+کیلوگرم

(سجاد مردانی)

از ساعت 16:30 مقدماتی

از ساعت 22:30 یک چهارم نهایی و نیمه نهایی

یکشنبه 31 مرداد 95 (21 آگوست)
رشته ورزشی ساعت

تکواندو  وزن 80+کیلوگرم

(سجاد مردانی)

در صورت راه یابی

از ساعت 3:30 بامداد شانس مجدد و فینال

کشتی آزاد اوزان 65 و 97 کیلوگرم

(میثم نصیری  و رضا یزدانی)

از ساعت 17:30 مقدماتی

از ساعت 23:30 فینال

دوومیدانی(ماراتن)

(محمد جعفر مرادی)

از ساعت 17

دانلود رایگان فیلم نهنگ عنبر 2