X
تبلیغات
رایتل

بودجه بندی کنکور تجربی 96 سراسری | مباحث کامل تمام دروس

----------------------------------------

دانلود بودجه بندی کنکور سراسری تجربی 96
----------------------------------------

مباحث زیست شناسی شامل: مولکول زیستی، سفری به درون سلول، سفری در دنیای جانداران، گوارش، تبادل گازها، گردش مواد، تنظیم محیط داخلی و دفع مواد زاید، حرکت، ایمنی بدن، دستگاه عصبی، حواس، هورمون ها و دستگاه درون ریز، ماده ژنتیک، کروموزوم ها و میتوز، میوز و تولد مثل، ژنتیک و خاستگاه آن، تولید مثل گیاهان، رشد و نمو در گیاهان، تولید مثل و رشد و نمو جانوران، پروتئین سازی، تکنولوژی زیستی، پیدایش و گسترش زندگی، تغییر و تحول گونه ها، ژنتیک جمعیت، پویایی جمعیت ها و اجتماعات زیستی، رفتارشناسی، شارش انرژی در جانداران، ویروس ها و باکتری ها، آغازیان، قارچ ها، کاملا ترکیبی


مباحث زمین شناسی شامل: علم زمین شناسی، آب در هوا، آب در دریا، آب در خشکی، کانی ها، ماگماتیسم و سنگ های آذرین، سنگ های رسوبی، فرآیند دگرگونی و سنگ های دگرگون شده، تغییرات سنگ ها، جایگاه زمین در فضا، ساختمان درونی زمین، زمین ساخت ورقه ای، زمین لرزه، آتشفشانها، ساخت های تکتونیکی و کوهزایی، شواهدی در سنگ ها، تحولات گذشته، رسم نقشه، زمین در خدمت انسان

مباحث ریاضی شامل: مشتق و کاربرد آن، هندسه 1، حد و پیوستگی، مجانب، تابع، معادله و نامعادله، آمار، احتمال، مقاطع مخروطی، مثلثات، معادله مثلثاتی، لگاریتم و تابع نمایی، تصاعد و دنباله، انتگرال، دستگاه معادلات و معادله خط، معادله ی درجه 2، ماتریس، آنالیز ترکیبی، رشد و زوال، تابع جزء صحیح

مباحث فیزیک شامل: نور هندسی، انرژی - فیزیک1، نوسان، موج های مکانیکی، صوت، مدارهای الکتریکی، حرکت شناسی، گرما و قانون گازها، فشار و ویژگی های ماده، دینامیک، خازن و الکتریسیته ی ساکن، مغناطیس و القا، بردار، کار و انرژی، فیزیک اتمی و جدید، موج های الکترومغناطیسی

مباحث شیمی شامل: ساختار اتم، خواص تناوبی عنصرها، ترکیب های یونی، پیوند کووالانسی، ترکیب آلی، استوکیومتری، ترمودینامیک شیمیایی، محلول ها، سینتیک شیمیایی، تعادل شیمیایی، اسید و باز، الکتروشیمی


انتهای پیام/

برنامه کامل فوتبال المپیک 2016 | تاریخ و ساعت | نتایج و فیلم

------------------------------------------

برنامه کامل تمام رشته های المپیک را اینجا ببینید

------------------------------------------

گروه A: برزیل، آفریقای جنوبی، عراق، دانمارک


عراق – دانمارک / 14 مرداد 95 / ساعت 20:30

برزیل – آفریقای جنوبی / 14 مرداد 95 / ساعت 23:30

دانمارک – آفریقای جنوبی / 18 مرداد 95 / ساعت 02:30 بامداد

برزیل – عراق / 18 مرداد 95 / ساعت 05:30 بامداد

برزیل – دانمارک / 21 مرداد 95 / ساعت 05:30 بامداد

عراق – آفریقای جنوبی / 18 مرداد 95 / ساعت 05:30 بامداد

گروه B: سوئد، کلمبیا، نیجریه، ژاپن

سوئد – کلمبیا / 15 مرداد 95 / ساعت 02:30 بامداد

نیجریه – ژاپن / 15 مرداد 95 / ساعت 05:30 بامداد

سوئد – نیجریه / 18 مرداد 95 / ساعت 02:30 بامداد

ژاپن – کلمبیا / 18 مرداد 95 / ساعت 05:30 بامداد

نیجریه – کلمبیا / 21 مرداد 95 / ساعت 02:30 بامداد

سوئد – ژاپن / 21 مرداد 95 / ساعت 02:30 بامداد

گروه C: فیجی، کره جنوبی، مکزیک، آلمان

سوئد – کلمبیا / 15 مرداد 95 / ساعت 02:30 بامداد

نیجریه – ژاپن / 15 مرداد 95 / ساعت 05:30 بامداد

سوئد – نیجریه / 18 مرداد 95 / ساعت 02:30 بامداد

ژاپن – کلمبیا / 18 مرداد 95 / ساعت 05:30 بامداد

نیجریه – کلمبیا / 21 مرداد 95 / ساعت 02:30 بامداد

سوئد – ژاپن / 21 مرداد 95 / ساعت 02:30 بامداد

گروه G: هندوراس، مراکش، پرتغال، آرژانتین

هندوراس – الجزایر / 14 مرداد 95 / ساعت 22:30

پرتغال – آرژانتین / 15 مرداد 95 / ساعت 01:30 بامداد

هندوراس – پرتغال / 17 مرداد 95 / ساعت 22:30

آرژانتین – الجزایر / 18 مرداد 95 / ساعت 01:30 بامداد

الجزایر – پرتغال  / 20 مرداد 95 / ساعت 20:30

آرژانتین – هندوراس / 20 مرداد 95 / ساعت 20:30

برنامه کامل کشتی آزاد و فرنگی المپیک در 2016 | نتایج و فیلم

---------------------------------------------------------------------------------------------

نتایج کامل و فیلم مسابقات کشتی المپیک 2016 را اینجا ببینید

----------------------------------------------------------------------------------------------

برنامه کامل کشتی فرنگی المپیک 2016:

یکشنبه 24 مرداد 95 :

وزن 59 کیلوگرم / حمید سوریان / از ساعت 17:30 مقدماتی

وزن 75 کیلوگرم / سعید عبدولی / از ساعت 23:30 فینال

دوشنبه 25 مرداد 95 :

وزن 85 کیلوگرم / حبیب اله اخلاقی / از ساعت 17:30 مقدماتی

وزن 130 کیلوگرم / بشیر باباجان زاده / از ساعت 23:30 فینال

سه شنبه 26 مرداد 95 :

وزن 66 کیلوگرم / امید نوروزی / از ساعت 17:30 مقدماتی

وزن 98 کیلوگرم / قاسم رضایی / از ساعت 23:30 فینال

برنامه کامل کشتی آزاد المپیک 2016:

پنجشنبه 28 مرداد 95 :

وزن 57 کیلوگرم / حسن رحیمی / از ساعت 17:30 مقدماتی

وزن 74 کیلوگرم / حسن یزدانی / از ساعت 23:30 فینال

شنبه 30 مرداد 95 :

وزن 86 کیلوگرم / علیرضا کریمی / از ساعت 17:30 مقدماتی

وزن 125 کیلوگرم / کمیل قاسمی / از ساعت 23:30 فینال

یکشنبه 31 مرداد 95 :

وزن 65  کیلوگرم / میثم نصیری / از ساعت 17:30 مقدماتی

وزن 97 کیلوگرم / رضا یزدانی / از ساعت 22:30 فینال


انتهای پیام/

برنامه کامل والیبال المپیک 2016 | تاریخ و ساعت | نتایج و فیلم

---------------------------------------------------------------

برنامه کامل تمام رشته های المپیک را اینجا ببینید

---------------------------------------------------------------

برزیل قهرمان والیبال المپیک 2016 شد


نتیجه فینال : برزیل 3 - ایتالیا 0

---------------------------------------------------------------

مرحله یک چهارم نهایی مسابقات والیبال مردان بازی‌های المپیک چهارشنبه 27 مرداد 95 و بامداد پنجشنبه 28 مرداد 95 برگزار می‌شود.

 

برنامه مرحله یک چهارم نهایی والیبال المپیک 2016 (به وقت ایران):

 

چهارشنبه - 27 مرداد 95


ساعت 17:30؛ روسیه 3 - کانادا 0 - فیلم بازی


ساعت 21:30؛ آمریکا 3 - لهستان 0 - فیلم بازی


پنجشنبه - 28 مرداد 95


ساعت 1:30؛ ایتالیا 3 - ایران 0 - فیلم بازی


ساعت 5:45؛ برزیل 3 - آرژانتین 1

 

تیم ملی ایران در صورت پیروزی مقابل ایتالیا، در مرحله نیمه نهایی با برنده مسابقه تیم‌های آمریکا و لهستان روبه‌رو شود.



برنامه مرحله نیمه نهایی والیبال المپیک 2016 (به وقت ایران):


جمعه – 29 مرداد 95 : برزیل 3 - روسیه 0


جمعه – 29 مرداد 95 : ایتالیا 2 - آمریکا 3



برنامه کامل مرحله حذفی والیبال المپیک 2016:


چهارشنبه – 27 مرداد 95 : مرحله یک چهارم نهایی والیبال المپیک 2016

 
جمعه – 29 مرداد 95 : مرحله نیمه نهایی والیبال المپیک 2016

 
یکشنبه – 31 مرداد 95 : دیدارهای رده بندی و فینال والیبال المپیک 2016



برنامه کامل مسابقات والیبال مردان المپیک 2016 ریو - به وقت ایران


** برنامه مسابقات گروه B والیبال المپیک 2016 ریو (دور مقدماتی):


یکشنبه 17 مرداد 95
لهستان 3 - مصر 0

دوشنبه 18 مرداد 95
روسیه 3 - کوبا 1

آرژانتین 3 - ایران 0 - فیلم بازی

سه شنبه 19 مرداد 95
آرژانتین 3 - روسیه 1

چهارشنبه 20 مرداد 95
لهستان 3 - ایران 2 - فیلم بازی
مصر 3 - کوبا 0

پنجشنبه 21 مرداد 95
ایران 3 - کوبا 0 - فیلم بازی
روسیه 3 - مصر 0
لهستان 3 - آرژانتین 0

شنبه 23 مرداد 95
ایران 3 - مصر 0 - فیلم بازی
آرژانتین 3 - کوبا 0
روسیه 3 - لهستان 2

دوشنبه 25 مرداد 95
آرژانتین 3 - مصر 0
روسیه 3 - ایران 0 - فیلم بازی

سه شنبه 26 مرداد 95
لهستان 3 - کوبا 0


جدول رده بندی گروه B والیبال المپیک 2016 ریو:

جدول المپیک 2016 ریو (2016) - گروه B


تیم امتیاز مسابقات
بازی برد باخت
1 آرژانتین 12 5 4 1
2 لهستان 12 5 4 1
3 روسیه 11 5 4 1
4 ایران 7 5 2 3
5 مصر 3 5 1 4
6 کوبا 0 5 0 5

جدول رده بندی گروه A والیبال المپیک 2016 ریو:

جدول المپیک 2016 ریو (2016) - گروه A


تیم امتیاز مسابقات
بازی برد باخت
1 ایتالیا 12 5 4 1
2 کانادا 9 5 3 2
3 آمریکا 9 5 3 2
4 برزیل 9 5 3 2
5 فرانسه 6 5 2 3
6 مکزیک 0 5 0 5

در پایان دور مقدماتی از هر گروه چهار تیم به مرحله بعدی صعود می کنند که مراحل بعدی به صورت حذفی برگزار می شود.


مرحله نخست حذفی رقابت های والیبال مردان روز چهارشنبه 27 مردادماه با چهار دیدار پیگیری خواهد شد و تیم های فاتح به مرحله نیمه نهایی صعود می کنند.

مراحل نیمه نهایی و نهایی این رقابت ها نیز روز های جمعه و یکشنبه 29 و 31 مردادماه برگزار خواهد شد.


نتایج و برنامه کامل مرحله مقدماتی والیبال المپیک 2016:


یکشنبه – 17 مرداد 95:
 .
گروه اول:
ایتالیا 3 – فرانسه 0
برزیل 3 – مکزیک 1
کانادا 3 – آمریکا 0
 .
گروه دوم:
لهستان 3 – مصر 0
روسیه 3 – کوبا 1
آرژانتین 3 ایران 0
 .
سه‌شنبه – 19 مرداد 95:
 .
گروه اول:
فرانسه 3 – مکزیک 0
ایتالیا 3 – آمریکا 1
برزیل 3 – کانادا 1
 .
گروه دوم:
آرژانتین 3 – روسیه 1
لهستان 3 – ایران 2
مصر 3 – کوبا 0
 .
پنج‌شنبه – 21 مرداد 95:
 .
گروه اول:
کانادا 0 – فرانسه 3
ایتالیا 3 – مکزیک 0
آمریکا 3 – برزیل 1
 .
گروه دوم:
ایران 3 – کوبا 0
روسیه 3 – مصر 0
لهستان 3 – آرژانتین 0
 .
شنبه – 23 مرداد 95:
 .
گروه اول:
آمریکا 3 – فرانسه 1
کانادا 3 – مکزیک 0
ایتالیا 3 – برزیل 1
 .
گروه دوم:
مصر 0 ایران 3
آرژانتین 3 - کوبا 0
روسیه 3 - لهستان 2

 .
دوشنبه – 25 مرداد 95:
 .
گروه اول:
آمریکا 3 – مکزیک 0
کانادا 3 – ایتالیا 1
برزیل 3 – فرانسه 1
 .
گروه دوم:
آرژانتین 3 – مصر 0
روسیه 3 ایران 0
لهستان 3 – کوبا 0

جدول مدال های المپیک 2016 ریو (برزیل) | رتبه ایران | کامل

--------------------------------------------------------------------
برنامه کامل و نتایج و فیلم بازیها را اینجا ببینید
--------------------------------------------------------------------
ایران با 3 طلا و 1 نقره و 4 برنز به رتبه 25 رسید
--------------------------------------------------------------------  

1 آمریکا 44 37 38 119
2 بریتانیا 27 22 17 66
3 چین 26 18 26 70
4 روسیه 19 18 19 56
5 آلمان 17 10 15 42
6 ژاپن 12 8 21 41
7 فرانسه 9 17 14 40
8 کره جنوبی 9 3 9 21
9 ایتالیا 8 12 8 28
10 استرالیا 8 11 10 29
11 هلند 8 7 4 19
12 مجارستان 8 3 4 15
13 برزیل 7 6 6 19
14 اسپانیا 7 4 6 17
15 کنیا 6 6 1 13
16 جامائیکا 6 3 2 11
17 کرواسی 5 3 2 10
18 کوبا 5 2 4 11
19 نیوزلند 4 9 5 18
20 کانادا 4 3 15 22
21 ازبکستان 4 2 7 13
22 قزاقستان 3 5 9 17
23 کلمبیا 3 2 3 8
24 سوئیس 3 2 2 7
25 ایران 3 1 4 8
26 یونان 3 1 2 6
27 آرژانتین 3 1 0 4
28 سوئد 2 6 3 11
29 آفریقای جنوبی 2 6 2 10
30 اوکراین 2 5 4 11
31 لهستان 2 3 6 11
32 کره شمالی 2 3 2 7
32 صربستان 2 3 2 7
34 تایلند 2 2 2 6
34 بلژیک 2 2 2 6
36 اسلواکی 2 2 0 4
37 گرجستان 2 1 4 7
38 آذربایجان 1 6 10 17
39 دانمارک 1 6 7 14
40 بلاروس 1 4 4 9
41 ترکیه 1 3 4 8
42 ارمنستان 1 3 0 4
43 جمهوری چک 1 2 7 10
44 اتیوپی 1 2 5 8
45 اسلوونی 1 2 1 4
46 اندونزی 1 2 0 3
47 رومانی 1 1 3 5
48 ویتنام 1 1 0 2
48 بحرین 1 1 0 2
50 چین تایپه 1 0 2 3
51 ورزشکاران مستقل 1 0 1 2
51 باهاما 1 0 1 2
53 فیجی 1 0 0 1
53 کوزوو 1 0 0 1
53 پورتوریکو 1 0 0 1
53 تاجیکستان 1 0 0 1
53 سنگاپور 1 0 0 1
53 اردن 1 0 0 1
59 مالزی 0 4 1 5
60 مکزیک 0 3 2 5
61 ایرلند شمالی 0 2 0 2
61 الجزایر 0 2 0 2
63 لیتوانی 0 1 3 4
64 بلغارستان 0 1 2 3
64 ونزوئلا 0 1 2 3
66 مغولستان 0 1 1 2
66 هند 0 1 1 2
68 گرنادا 0 1 0 1
68 بوروندی 0 1 0 1
68 فیلیپین 0 1 0 1
68 قطر 0 1 0 1
72 نروژ 0 0 4 4
73 تونس 0 0 3 3
73 مصر 0 0 3 3
75 جمهوری دومینیکن 0 0 1 1
75 اتریش 0 0 1 1
75 فنلاند 0 0 1 1
75 استونی 0 0 1 1
75 قرقیزستان 0 0 1 1
75 ترینیداد و توباگو 0 0 1 1
75 امارات 0 0 1 1
75 پرتغال 0 0 1 1
75 مراکش 0 0 1 1
75 نیجریه 0 0 1 1

برنامه کامل بازیهای المپیک 2016 ریو | جدول مدال ها | نتایج و فیلم

---------------------------------------------------------------
جدول مدال های المپیک 2016 (کامل) را اینجا ببینید

---------------------------------------------------------------

نتایج کامل مسابقات المپیک 2016 ریو

---------------------------------------------------------------

در این بخش نتایج و فیلم بازیهای ایران در المپیک 2016 انعکاس می یابد.


-------------------------------------------------

نتایج روز اول المپیک 2016 (16 مرداد 95)

-------------------------------------------------

مهمترین نتیجه بازیهای ایران در روز اول، کسب مقام ششم الهه احمدی در تفنگ بادی 10 متر بود.


فیلم بازیها و نتایج کامل ورزشکاران ایران در روز اول را اینجا ببینید.


-------------------------------------------------

نتایج روز دوم المپیک 2016 (17 مرداد 95)

-------------------------------------------------


مهمترین نتیجه بازیهای ایران در روز دوم، حذف نیما و نوشاد عالمیان در تنیس روی میز بود.


فیلم بازیها و نتایج کامل ورزشکاران ایران در روز دوم را اینجا ببینید.


-------------------------------------------------

نتایج روز سوم المپیک 2016 (18 مرداد 95)

-------------------------------------------------


مهمترین نتیجه بازیهای ایران در روز سوم، حذف احسان روزبهانی در بوکس و شکست 3 بر 0 تیم والیبال ایران از آرژانتین بود.


فیلم بازیها و نتایج کامل ورزشکاران ایران در روز سوم را اینجا ببینید.


----------------------------------------------------

نتایج روز چهارم المپیک 2016 (19 مرداد 95)

----------------------------------------------------


مهمترین نتیجه بازیهای ایران در روز چهارم، حذف زهرا نعمتی در ریکرو بود (فیلم مسابقه زهرا نعمتی).


---------------------------------------------------

نتایج روز پنجم المپیک 2016 (20 مرداد 95)

---------------------------------------------------


مهمترین نتیجه بازیهای ایران در روز پنجم، صعود مجتبی عابدینی به نیمه نهایی شمشیربازی و شکست 3 بر 2 تیم والیبال ایران از لهستان بود.


فیلم بازیها و نتایج کامل ورزشکاران ایران در روز پنجم را اینجا ببینید.


-----------------------------------------------------

نتایج روز ششم المپیک 2016 (21 مرداد 95)

-----------------------------------------------------


مهمترین نتایج بازیهای ایران در روز ششم، کسب مقام چهارم المپیک شمشیربازی توسط مجتبی عابدینی، کسب مقام ششم المپیک نجمه خدمتی در تیراندازی پیروزی 3 بر 0 تیم ملی والیبال ایران مقابل کوبا بود (فیلم مسابقه رده بندی مجتبی عابدینی - فیلم مسابقه والیبال ایران و کوبا).


-----------------------------------------------------

نتایج روز هفتم المپیک 2016 (22 مرداد 95)

-----------------------------------------------------


مهمترین نتایج بازیهای ایران در روز هفتم، حذف احسان حدادی و محمود صمیمی در پرتاب دیسک و حذف لیلا رجبی در پرتاب وزنه زنان بود (فیلم مسابقه احسان حدادی).


-----------------------------------------------------

نتایج روز هشتم المپیک 2016 (23 مرداد 95)

-----------------------------------------------------


مهمترین نتایج بازیهای ایران در روز هشتم، کسب مدال طلای وزنه برداری دسته 85 کیلوگرم توسط کیانوش رستمی (فیلم مسابقه)، پیروزی تیم ملی والیبال ایران بر مصر با نتیجه 3 بر 0 (فیلم بازی)، صعود حسن تفتیان به مرحله نیمه نهایی دوی 100 متر (فیلم مسابقه).


-------------------------------------------------

نتایج روز نهم المپیک 2016 (24 مرداد 95)

-------------------------------------------------


مهمترین نتایج بازیهای ایران در روز نهم، کسب مدال طلای وزنه برداری دسته 94 کیلوگرم توسط سهراب مرادی (فیلم مسابقه)، حذف حمید سوریان (فیلم مسابقه) و مدال برنز سعید عبدولی (فیلم مسابقه) بود.

 

--------------------------------------------------

نتایج روز دهم المپیک 2016 (25 مرداد 95)

--------------------------------------------------


مهمترین نتایج بازیهای ایران در روز دهم، حذف حبیب اخلاقی (فیلم مسابقه) و بشیر باباجان زاده (فیلم مسابقه) در کشتی فرنگی و شکست 3 بر 0 والیبال ایران مقابل روسیه (فیلم بازی) بود.


-----------------------------------------------------

نتایج روز یازدهم المپیک 2016 (26 مرداد 95)

-----------------------------------------------------


مهمترین نتایج بازیهای ایران در روز یازدهم، کسب مقام ششم محمدرضا براری در وزنه برداری (فیلم مسابقه)، حذف امید نوروزی در کشتی فرنگی (فیلم مسابقه)، کسب مدال برنز قاسم رضایی در کشتی فرنگی (فیلم مسابقه)، حذف بهداد سلیمی در وزنه برداری (فیلم مسابقه) بود.


-------------------------------------------------------

نتایج روز دوازدهم المپیک 2016 (27 مرداد 95)

-------------------------------------------------------


مهمترین نتایج بازیهای ایران در روز دوازدهم، حذف فرزان عاشورزاده در تکواندو (فیلم مسابقه) بود.


-------------------------------------------------------

نتایج روز سیزدهم المپیک 2016 (28 مرداد 95)

-------------------------------------------------------


مهمترین نتایج بازیهای ایران در روز سیزدهم، شکست 3 بر 0 والیبال ایران مقابل ایتالیا (فیلم مسابقه)، کسب مدال برنز کیمیا علیزاده در تکواندو (فیلم مسابقه) بود.


--------------------------------------------------------------------------

نتایج روز چهاردهم و پانزدهم المپیک 2016 (29 و 30 مرداد 95)

--------------------------------------------------------------------------


مهمترین نتایج بازیهای ایران در روز چهاردهم و پانزدهم، کسب مدال طلا حسن یزدانی (فیلم مسابقه) و کسب مدال برنز حسن رحیمی (فیلم مسابقه) در کشتی بود.


------------------------------------------------------------------

نتایج روز شانزدهم (پایانی) المپیک 2016 (31 مرداد 95)

------------------------------------------------------------------


مهمترین نتایج بازیهای ایران در روز شانزدهم، کسب مدال نقره کمیل قاسمی (فیلم مسابقه) در کشتی بود.


المپیک 2016 ریو به پایان رسید ...


---------------------------------------------------------------

برنامه کامل رقابت ورزشکاران ایران در المپیک 2016 ریو (به تفکیک روز)

---------------------------------------------------------------

«ساعت مسابقات به وقت ایران است»
---------------------------------------------------------------

شنبه 16 مرداد 95 (6 آگوست)
رشته ورزشی ساعت

تیراندازی

(تمفنگ بادی 10 متر)

(الهه احمدی و نجمه خدمتی)

از ساعت 16 مرحله مقدماتی 

از ساعت 18 فینال

تنیس روی میز
(نوشاد و نیما عالمیان 
ندا شهسواری)

از ساعت 16:30 مرحله مقدماتی زنان و مردان و دور اول زنان

از ساعت 22 دور اول زنان و مردان

دوچرخه سواری(استقامت جاده)

 از ساعت 17

قایقرانی(رویینگ تک نفره)

(مهسا جاور)

از ساعت 16
یکشنبه 17 مرداد 95 (7 آگوست)
رشته ورزشی  ساعت

تنیس روی میز

(نوشاد و نیما عالمیان و ندا شهسواری)

در صورت صعود

از ساعت 2:30 دور اول

مردان و دور دوم زنان

از ساعت 16:30 دور دوم

مردان و زنان

از ساعت 22 دور دوم مردان و زنان

 جودو وزن 66 کیلوگرم(علیرضا خجسته فر)

از ساعت 17:30 مقدماتی

از ساعت 22:30 فینال

تیراندازی(تپانچه بادی 10 متر زنان)

گلنوش سبقت الهی

از ساعت 16:30 مقدماتی

از ساعت 18:30 فینال



دوشنبه 18 مرداد 95 (8 آگوست)
رشته ورزشی ساعت
تنیس روی میز  از ساعت 1:30 دور سوم مردان و زنان
والیبال (ایران و آرژانتین) از ساعت 6:05
تیرو کمان (زهرا نعمتی)

از ساعت 16:30

مرحله یک سی و دوم و یک شانزدهم

از ساعت 22:30

مرحله یک سی و دوم و یک شانزدهم

از 18 تا 20 مرداد رقابت این دو مرحله برگزار می شود.

تیراندازی

(تفنگ 10 متر بادی مردان)

(پوریا نوروزیان)

از ساعت 16:30 مقدماتی


از ساعت 19:30 فینال

سه شنبه 19 مرداد 95 (9 آگوست)
رشته ورزشی ساعت

تیراندازی

(تپانچه 25 متر زنان)

(گلنوش سبقت الهی)

از ساعت 16:30 مقدماتی بخش دقت

 از ساعت 19:30 مقدماتی بخش سرعت

از ساعت 23 فینال

جودو وزن 81 -کیلوگرم

(سعید ملایی)

از ساعت 17:30 مقدماتی


از ساعت 22:30 فینال

شنا (200 متر قورباغه)

(آریا نسیمی شاد)

از ساعت 20:30 مرحله گروهی
چهارشنبه 20 مرداد 95 (10 آگوست)
رشته ورزشی ساعت
والیبال (لهستان و ایران) ساعت 35 دقیقه بامداد
دوچرخه سواری (تایم تریل انفرادی) از ساعت 16
شمشیربازی (علی پاکدامن و مجتبی عابدینی)  از ساعت 16 مرحله مقدماتی و یک چهارم نهایی
پنجشنبه 21 مرداد 95 (11 اگوست)
رشته ورزشی ساعت
شمشیربازی (در صورت راهیابی ایران)  از ساعت 1 بامداد نیمه نهایی و فینال

تیراندازی (تفنگ سه وضعیت زنان)

(مه لقا جام بزرگ و نجمه خدمتی)

از ساعت 16:30 مقدماتی

 از ساعت 19:30 فینال

والیبال (ایران و کوبا) ساعت 17
جودو وزن 100-کیلوگرم
(جواد محجوب)

از ساعت 17:30 مقدماتی

از ساعت 22:30 فینال

جمعه 22 مرداد 95 (12 آگوست)
رشته ورزشی ساعت

دوومیدانی (پرتاب دیسک)

(احسان حدادی و محمود صمیمی)

از ساعت 17 مقدماتی

دوومیدانی (پرتاب وزنه زنان)

(لیلا رجبی)

از ساعت 17 مقدماتی

دوومیدانی (پیاده روی)

(حمید زورآوند)

از ساعت 22
شنبه 23 مرداد 95 (13 آگوست)
رشته ورزشی ساعت
وزنه برداری دسته 85 کیلوگرم از ساعت 2:30 بامداد

دوومیدانی (پرش طول)

(محمد ارزنده)

از ساعت 3:50 بامداد مقدماتی

دوومیدانی (دوی 100 متر)

(حسن تفتیان و رضا قاسمی)

از ساعت 17 مقدماتی

دوومیدانی (پرتاب دیسک)

(احسان حدادی و محمود صمیمی)

از ساعت 17 فینال
والیبال (مصر و ایران)   ساعت 17
یکشنبه 24 مرداد 95 (14 آگوست)
رشته ورزشی ساعت
وزنه برداری دسته 94 کیلوگرم از ساعت 2:30 بامداد

دوومیدانی (دوی 100 متر)

(حسن تفتیان و رضا قاسمی)

از ساعت 3:50 بامداد نیمه نهایی و فینال

تیراندازی (تفنگ سه وضعیت مردان)

(پوریا نوروزیان)

از ساعت 16:30 مقدماتی

 از ساعت 20:30 فینال

کشتی فرنگی اوزان 59 و 75 کیلوگرم

(حمید سوریان و سعید عبدولی)

از ساعت 17:30 مقدماتی

از ساعت 23:30 فینال

دوشنبه 25 مرداد 95 (15 آگوست)
رشته ورزشی ساعت

کشتی فرنگی اوزان 85 و 130 کیلوگرم

(حبیب اله اخلاقی و بشیر باباجان زاده)

از ساعت 17:30 مقدماتی

 از ساعت 23:30 فینال

والیبال (ایران و روسیه) ساعت 22:30
سه شنبه 26 مرداد 95 (16 آگوست)
رشته ورزشی ساعت
وزنه برداری دسته 105 کیلوگرم  از ساعت 2:30 بامداد

کشتی فرنگی اوزان 66 و 98 کیلوگرم

(امید نوروزی  و قاسم رضایی)

از ساعت 17:30 مقدماتی

 از ساعت 23:30 فینال

چهارشنبه 27 مرداد 95 (17 آگوست)
رشته ورزشی ساعت
وزنه برداری دسته 105+کیلوگرم از ساعت 2:30 بامداد

تکواندو وزن 58-کیلوگرم 

(فرزان عاشورزاده)

از ساعت 16:30 مقدماتی

از ساعت 22:30 یک چهارم نهایی

و نیمه نهایی

دوومیدانی (پرتاب چکش)

(کاوه موسوی و پژمان قلعه نویی)

از ساعت 17 مقدماتی
پنجشنبه 28 مرداد 95 (18 آگوست)
رشته ورزشی ساعت

تکواندو وزن 58-کیلوگرم 

(فرزان عاشورزاده)

در صورت راه یابی

از ساعت 3:30 بامدادشانس مجدد وفینال

تکواندو وزن 57- کیلوگرم زنان

(کیمیا علیزاده)

از ساعت 16:30 مقدماتی

از ساعت 22:30 یک چهارم نهایی

و نیمه نهایی

جمعه 29 مرداد 95 (19 آگوست)
رشته ورزشی ساعت

تکواندو وزن 57-کیلوگرم زنان

(کیمیا علیزاده)

از ساعت 3:30 شانس مجدد و فینال

کشتی آزاد اوزان

57 و 74 کیلوگرم

(حسن رحیمی و حسن یزدانی)

از ساعت 17:30 مقدماتی

از ساعت 23:30 فینال

تکواندو وزن 80-کیلوگرم

(مهدی خدابخشی)

از ساعت 16:30 مقدماتی

 از ساعت 22:30  یک چهارم نهایی و نیمه نهایی

شنبه 30 مرداد 95 (20 آگوست)
رشته ورزشی ساعت

تکواندو وزن 80-کیلوگرم

(مهدی خدابخشی)

در صورت راه یابی

از ساعت  3:30 بامداد فینال

کشتی آزاد اوزان

86 و 125 کیلوگرم

(علیرضا کریمی  و کمیل قاسمی)

از ساعت 17:30 مقدماتی

از ساعت 23:30 فینال

تکواندو  وزن 80+کیلوگرم

(سجاد مردانی)

از ساعت 16:30 مقدماتی

از ساعت 22:30 یک چهارم نهایی و نیمه نهایی

یکشنبه 31 مرداد 95 (21 آگوست)
رشته ورزشی ساعت

تکواندو  وزن 80+کیلوگرم

(سجاد مردانی)

در صورت راه یابی

از ساعت 3:30 بامداد شانس مجدد و فینال

کشتی آزاد اوزان 65 و 97 کیلوگرم

(میثم نصیری  و رضا یزدانی)

از ساعت 17:30 مقدماتی

از ساعت 23:30 فینال

دوومیدانی(ماراتن)

(محمد جعفر مرادی)

از ساعت 17

پاسخ تشریحی شیمی کنکور سراسری ریاضی 95

---------------------------------------------------------------------

دانلود سوالات و پاسخ تشریحی و کلید کنکور ریاضی 95 (تمام دروس)

---------------------------------------------------------------------

دانلود پاسخ تشریحی شیمی کنکور ریاضی 95 - مجید بیانلو

---------------------------------------------------------------------

دانلود پاسخ تشریحی شیمی کنکور ریاضی 95 - فرزاد نجفی
---------------------------------------------------------------------

دانلود پاسخ تشریحی شیمی کنکور ریاضی 95 - موسی خیاط
---------------------------------------------------------------------

دانلود پاسخ تشریحی شیمی کنکور ریاضی 95 - امیر میرزانژاد
---------------------------------------------------------------------

دانلود پاسخ تشریحی شیمی کنکور ریاضی 95 - حامد رواز
---------------------------------------------------------------------

دانلود پاسخ تشریحی شیمی کنکور ریاضی 95 - علی ضیافتی
---------------------------------------------------------------------

دانلود پاسخ تشریحی شیمی کنکور ریاضی 95 - محمد جمشیدی
---------------------------------------------------------------------

دانلود پاسخ تشریحی شیمی کنکور ریاضی 95 - مهران رنجبر
---------------------------------------------------------------------

دانلود پاسخ تشریحی شیمی کنکور ریاضی 95 - امید قنایی
---------------------------------------------------------------------

پاسخ تشریحی فیزیک کنکور سراسری ریاضی 95

پاسخ تشریحی دین و زندگی کنکور سراسری ریاضی 95

پاسخ تشریحی عربی کنکور سراسری ریاضی 95

( تعداد کل: 1006 )
<<    1       2       3       4       5       ...       101    >>